Goldmark Estates Hizmetler

Hizmetlerimiz

goldmark Success

 

Proje Pazarlama : Şirketimiz İnşaat şirketleri ile anlaşmalar yapıp, onların projelerinin pazarlanması konusunda işbirliği yapmaktadır.

İkinci El Ev Satışı: Şirketler Dışında Şahıslar ile Anlaşmalar Yapılır ve Şahısların Evleri en uygun piyasalarda satışa sunularak pazarlanır. Mülkünüz Tecrübeli elemanlarımız tarafından yerinde görülür, değerlendirme sonucu malsahibi ile anlaşılan rakama piyasaya sürülür.

Arsa & Arazi Satışı: Şirketimiz şahıslar ve şirketlerden aldığı arazileri ilgili müşterilere ulaştırıp en uygun koşullarda arazi sahiplerinin çıkarlarını da korumak sureti ile pazarlanır.

Yatırımcı Hizmetlerimiz: Şirketimiz Yatırımcılar için en uygun arazi, konut veya ticari uniteleri yatırımcının amacına uygun olarak seçer ve yatırımcıya seminer şeklinde gelir gider tabloları ile birlikte sunar. Yatırımcının doğru sonuçlar alması için çalışma yapıp yatırımın en sağlıklı ortamlarda gerçekleşmesi sağlanır.

Kiralık Mülk Pazarlama: Mal sahipleri veya proje sahipleri ile kiralanacak unitelerin kesfi yapılır ve piyasaya sunulur.

TOP