Hakkımızda

Kıbrıs Emlak Goldmark Estates

Biz Kimiz

 

Şirketimiz Kıbrıs Emlak piyasasının en Dinamik şirketlerinden birisi olup bir çok alanda hizmet veren, Emlak Sektöründeki tecrübesi ile KKTC sınırlarını aşan bir yapıya sahiptir. 2015 yılı Eylül ayında kurulan Goldmark Estates Ltd. Tecrübeli Direktörleri ve Danışmanları ile hızla yükselerek KKTC emlak dünyasında daha ilk yılında büyük işlere imza atmıştır.

Kuzey Kıbrıs ta bulunan diğer emlak acentelerinden farklı olarak Rusya , Çin, Avrupa ve Ortadoğu Emlak Marketlerinde 100’ü aşan Emlak fuarına katılan ikili, Geniş işbirliği Nertwork’eri sayesinde Goldmark Estates Ltd ile kendi özel iş hayatlarına hızlı bir giriş yapmışlardır.

Şirketimiz kurulduktan sonra ilk yıl içerisinde KKTC emlak ödüllerinden Emlak Sektörüne katılan en iyi emlak firması ödülünü alarak daha fazla motivasyon elde etmiştir. Şirketimiz 2019 yılında KKTC property Awards Emlak ödülleri Gecesinde Kıbrıs’ın En iyi Emlak Acentesi ve En iyi Satış ekibi Ödüllerinin sahibi olarak kendini Bir kez daha ispatlamıştır.  Geniş Yurt dışı bağlantıları ve iş ortaklıkları sayesinde diğer emlak acentelerinden farklı olarak İran, Arap ülkeleri, Rusça konuşan ülkeler, Skandinav ve Avrupa ülkeleri, ayrıca Türkiye’de bulunan aktivite ve Ofislerimiz ile bir çok alanda kaliteli hizmet sunmaktayız.

Temiz bir geçmişe sahip ortaklık yapımız, Kıbrıs Emlak piyasasındaki Güvenilirlik ve Paylaşımcılık prensipleri üzerine kurulmuş şirketimiz ile kısa zamanda hem müşterilerimizi hem de müteahhit dünyasında en iyi şekilde anılmayı başardık.

Satış Danışmanları Ekiplerimizi güvenilir eğitimli danışmanlardan kurarak müşterilerimizin hayatta ortalama bir ya da iki kez sahip olabileceği yeni yuvalarını en güvenli şekilde, kendilerine doğru yatırım fırsatları sunmak üzere çalıştık. Kısa zaman da müşterilerimizin kalbini kazandık.

Her zaman doğru yolda dürüst bir şekilde hizmet vermek üzere çalışan firmamız 2017 yılında Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği Üyesi olup, Tüm müşterilerimizi €100.000 Euro’ya kadar iş hataları ve para kaybı yaşamamaları için sigortaladık.

Müşteri ve Çalışanlarımızın memnuniyeti odaklı bir sistem üzerine kurulmuş şirketimiz paylaşmayı seven, dürüst bir yapı içerisinde Kıbrıs Emlak sektöründe güveninizle hızla yükselmeye devam edecektir.

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!