İskele’de Satılık Ev

Kıbrıs Emlak Goldmark Estates
İskele’de Satılık Ev

Masmavi denizi ile Kıbrıs İskele Long Beach Bölgesi ev sahibi olmak isteyenlerin yeni gözdesi! GoldMark Estates güvenlilir emlak danışmanları ile studio daire, havuzlu villa, bahçeli villa ve deniz manzaralı arsa gibi pek çok emlak seçeneğini barındıran geniş portföy listelerini sizlere sunuyor.

İskele Long Beach bölgesi eşsiz doğası, uzun sahilleri ve yürüyüş yolları ile hem tatil yapmak, hem yazlık almak hem de yatırım yapmak için harika bir seçenek!

Eğer siz de Kıbrıs İskele Long Beach Bölgesi’nde yatırım yapmak istiyorsanız portföy listemizi mutlaka inceleyin. Detaylı bilgi almak için GoldMark Estates ile iletişim kurmaktan çekinmeyin.

 

Kıbrıs İsklele Long Beach Bölgesi’nde yatırım yapmak için sebepler:

Amortisman: Son yılların emlak trendi haline gelen Kıbrıs’ın en çok yatırım alma sebeplerinden en önemlisi kısa amortisman süreleridir. İskele’de ev satın alarak kira yatırımı yapabilir ve kısa bir sürede yatırımınızın büyük bir kısmını geri dönüştürebilirsiniz.

Fonksiyon: Turistik bir bölge olan İskele Long Beach’te satın alacağınız evi hem yazlık olarak kullanabilir hem de kullanmadığınız zamanlarda kiraya vererek para kazanabilir. Kıbrıs İskele Long Beach Bölgesi çok fonksiyonlu yatırım olanakları sunmaktadır.

Turizm: 2000 yılında ilçe statüsü kazanarak gelişmeye devam eden İskele Long Beach bölgesi  yeşil ve mavinin harmanlandığı, Kuzey Kıbrıs’ın en popüler sahillerine ve doğal güzelliklerine sahiptir. Tüm bu zenginlikleri ile muhteşem bir turizm potansiyeli oluşturan İskele Long Beach bölgesi siz değerli yatırımcılarını bekliyor!

İskele Long Beach Ev Fiyatları

Kuzey Kıbrıs İskele Long Beach bölgesinde ev satın almak istiyorsanız öncelikle Kuzey Kıbrıs Ev alım satımlarının pound üzerinden hesaplandığını ve işlendiğini bilmelisiniz. İskele Long Beach Ev Fiyatları  oldukça geniş bir yelpazede çeşitlilik göstermektedir.

İskele Satılık Ev Fiyatları £39.000 gibi fiyatlardan başlamakta ve yaklaşık £225.000 gibi rakamlara kadar çıkabilmektedir. Bu emlak değerleri belirlenirken evin konumu, büyüklüğü, eşyalı olması, masraflı olması, havuzlu ya da bahçeli olması, lüx olması gibi etkenler dikkate alınmaktadır.

Örneğin 110 m² 2+2 Kıbrıs İskele Satılık Bahçeli Müstakil bir konutun fiyatı £72.000 civarındadır. Bu değer belirlenirken evin deniz ve dağ manzaralı olması, bahçeli olması, müsatakil olması, özel garaja sahip olması gibi faktörler etkili olmuştur.

Kuzey Kıbrıs Cumhurityeti İskele Long Beach Bölgesi yatırım yapmak için son derece geniş bir emlak yelpazesi sunmaktadır. Turistik yapısı ile İskele bölgesinde aradığınız her türlü emlağı bulmanız mümkündür.

Konut: Eğer Kıbrıs İskele Long Beach bölgesinde konut satın almayı ya da İskele’de Satılık Ev kategorimizde aşağıdaki konut tiplerini bulabilirsiniz.

 1. Apartman Dairesi
 2. Dağ Manzaralı Daire
 3. Teraslı Daire
 4. Havuzlu Daire
 5. Müstakil Daire
 6. Bahçeli Müstakil Daire
 7. Havuzlu Studio Daire
 8. Havuzlu Villa
 9. Bahçeli Villa
 10. Penthouse
 11. Dağ Manzaralı Penthouse
 12. Havuzlu Bina
 13. İkiz Müstakil Daire

Arsa: Kıbrıs İskele Long Beach bölgesinde arsa/arazi yatırımı yapmayı düşünüyorsanız GoldMark Profesyönel Gayrimenkul Danışmanları sizler için her türlü araştırmayı yapacak ve aradığınız emlağı size sunacaklardır.

İskele’de Satılık Ev kategorimizde bu bölge için deniz manzaralı arsa, imar ve kat izinli arsa gibi çeşitli seçenekleri bir arada bulabilirsiniz.

Ticari:  Özellikle turistik yatırımlar, otel yatırımları vb. gibi İskele Long Beach bölgesindeki ticari emlak arayışlarınız için GoldMark ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. GoldMark tecrübeli emlak danışmanları aradağınız ofis, mağaza ya da dükkanı sizler için araşatırcak ve sizlere sunacaktır.

KKTC İskele Long Beach 7 Yıldızlı Yaşam Projesi
Goldmark Estates – Kıbrıs Long Beach Projesi

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!