İskele’de Satılık Ev

Kıbrıs Emlak Goldmark Estates
Lefkoşa’da Satılık Ev

Kıbrıs’ın en dinamik şehri olan Lefkoşa’da Satılık Ev mi arıyorsunuz? Müstakil ev, dağ manzaralı daire, bahçeli müstakil ev gibi pek çok farklı seçeneği GoldMark Estates’in geniş portföy listesinde bulmanız mümkündür.

Kıbrıs adasının ortasındaki konumu ve Kıbrıs Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin başkenti olma özelliği ile Lefkoşa siz değerli yatrırımcılarını bekliyor!

Eğer siz de güvenilir, eğitimli ve tecrübeli gayrimenkul danışmanlığı hizmti almak istiyorsanız detaylı bilgi almak için GoldMark Estates ile iletişim kurmaktan çekinmeyin.

İskele Long Beach bölgesi eşsiz doğası, uzun sahilleri ve yürüyüş yolları ile hem tatil yapmak, hem yazlık almak hem de yatırım yapmak için harika bir seçenek!

Eğer siz de Kıbrıs İskele Long Beach Bölgesi’nde yatırım yapmak istiyorsanız portföy listemizi mutlaka inceleyin. Detaylı bilgi almak için GoldMark Estates ile iletişim kurmaktan çekinmeyin.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti başkenti Lefkoşa’da yatırım yapma sebepleri:

Amortisman Süresi: Kıbrıs kısa amortisman süreleri sayesinde son zamanlarda yatırımcıların gözdesi konumundadır. Kira yatırımı yapmayı düşünüyorsanız Lefkoşa sizler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Başkent: Lefkoşa elbette başlkent olmanınn pek çok avantajını bünyesinde barındırmaktadır. Sürekli dinamik şehir ruhu, farklı kültürlerin harmanlandığı dokusu ve tarihi zenginlikleri ile Lefkoşa yatırım yapmak için harika bir seçenek.

Havalimanı: Bünyesindeki Ercan Havalimanı sayesinde yurt dışı ile Kıbrıs arasındaki bağlantıyı sağlayan Lefkoşa yatırım için en doğru noktalardan biridir.

Lefkoşa Ev Fiyatları

Kuzey Kıbrıs Lefkoşa bölgesinde ev satın almak istiyorsanız öncelikle Kuzey Kıbrıs Ev alım satımlarının pound üzerinden hesaplandığını ve işlendiğini bilmelisiniz. Lefkoşa Ev Fiyatları  oldukça geniş bir yelpazede çeşitlilik göstermektedir.

Mağusa Satılık Ev Fiyatları £44.000 gibi fiyatlardan başlamakta ve yaklaşık £249.000 gibi rakamlara kadar çıkabilmektedir. Bu emlak değerleri belirlenirken evin konumu, büyüklüğü, eşyalı olması, masraflı olması, havuzlu ya da bahçeli olması, lüx olması gibi etkenler dikkate alınmaktadır.

Örneğin 240 m² 4+1  Lefkoşa Dağ Manzaralı Satılık Daire fiyatı yaklaşık £63.000‘dir. Bu değer biçilirken, evin büyüklüğü, konumu, otoparkı, dağ manzarası gibi faktörler etkili olmuştur.

Kuzey Kıbrıs Cumhurityeti Lefkoşa Bölgesi yatırım yapmak için geniş bir emlak yelpazesi sunmaktadır. Başkent Lefkoşa tüm altyapısı ve dinamik şehir hayatı ile aradığınız her türlü emlak yatırımı için harika bir fırsattır.

Konut: Eğer konut satın almayı ya da yatırımı yapmayı düşünüyorsanız

Lefkoşa’da Satılık Ev kategorimizde aşağıdaki konut tiplerini bulabilirsiniz.

  1. Apartman Dairesi
  2. Dağ Manzaralı Daire
  3. Teraslı Daire
  4. Müstakil Daire
  5. Bahçeli Müstakil Daire
  6. Penthouse
  7. Dağ Manzaralı Penthouse

Arsa: Arsa/arazi yatırımı yapmayı düşünüyorsanız GoldMark Profesyönel Gayrimenkul Danışmanları sizler için her türlü araştırmayı yapacak ve aradığınız emlağı size sunacaklardır.

Ticari: Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’da ticari emlak yatırımı yapmak istiyorsanız GoldMark ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. GoldMark tecrübeli emlak danışmanları aradağınız ofis, mağaza ya da dükkanı sizler için araşatırcak ve sizlere sunacaktır.

GoldMark Estates 2019 Yılının En İyi Satış Ekibi ve En İyi Emlak Şirketi Ödülüne Layık Görüldü!
Goldmark Estates Tanıtım Filmi

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!