Mağusa’da Satılık Ev

Kıbrıs Emlak Goldmark Estates
Mağusa’da Satılık Ev

Yatırımcıların gözdesi Kıbrıs’ta ev sahibi olmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise ancak hangi bölgeye yatırım yapacağınızı seçemiyorsanız; Avrupa ve Yakındoğu arasında bir köprü oluşturan Mağusa bölgesini deneyebilirsiniz. Mağusa bölgesi Akdeniz Bölgesinin en güçlü limanlarından birine sahip olması ve bünyesinde Doğu Akdeniz Üniversitesini barındırması gibi sebepler ile yatırımcıların dikkatini çeken bir konumdadır.

Kıbrıs Mağusa Satılık Ev arayışlarınız için GoldMark Estates; tecrübeli gayrimenkul danışmanları ve geniş portföy listeleri ile sizlere aradığınız güvenli emlak hizmetini sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için GoldMark Estates ile iletişim kurmaktan çekinmeyin.

 1. Amortisman: Kuzey Kıbrıs yatırımlarında amortisman sürelerinin kısa olması. Yaklaşık  12 yıl gibi sürelerde kira alımları ile emlak yatırımınız sizlere geri dönmektedir.
 2. Geniş Emlak Çeşitliliği: Kıbrıs Mağusa bölgesi bünyesindeki çok çeşitli daire, ofis ya da arsa seçenekleri ile sizlere dilediğiniz her türlü emlak imkanını bir arada sunuyor.
 3. Konum:  KKTC her yıl 130.000 öğrenciyi ağırlamaktadır. Mağusa bölgesi de Doğu Akdeniz Üniversitesini içerisine alan konumu ile öğrenciler için harika bir konum oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra DAÜ’nün Mağusa’da olması bölgesinin daha dinamik ve renkli olmasını sağlamaktadır.

şeklinde sıralanabilir.

Mağusa Ev Fiyatları

Kıbrıs Mağusa bölgesinde ev satın almak istiyorsanız öncelikle Kuzey Kıbrıs Ev alım satımlarının pound üzerinden hesaplandığını ve işlendiğini bilmelisiniz. Mağusa Ev Fiyatları  oldukça geniş bir yelpazede çeşitlilik göstermektedir.

Mağusa Satılık Ev Fiyatları £36.000 gibi fiyatlardan başlamakta ve yaklaşık £450.000 gibi rakamlara kadar çıkabilmektedir. Bu emlak değerleri belirlenirken evin konumu, eşyalı olması, masraflı olması, havuzlu ya da bahçeli olması, lüx olması gibi etkenler dikkate alınmaktadır.

Örneğin 50 m² 1+1 bir havuzlu satılık apartman dairesi için  £49,000 değer biçilmektedir. Bu fiyat belirlenirken, bu evin full eşyalı, güvenlik korumalı ve DAÜ’ye yürüme mesafesinde olması gibi kriterler dikkate alınır.

Mağusa bölgesinde yatırım yapmayı düşünüyorsanız bu bölgede oldukça geniş bir emlak çeşitliliği olduğuğunu bilmelisiniz.

Konut: Eğer konut satın almayı ya da yatırımı yapmayı düşünüyorsanız Mağusa’da Satılık Emlak kategorimizde aşağıdaki konut tiplerini bulabilirsiniz.

 1. Apartman Dairesi
 2. Deniz Manzaralı Daire
 3. Teraslı Daire
 4. Havuzlu Daire
 5. Bahçeli Daire
 6. Stuido Daire
 7. Lüx Villa
 8. İkiz Villa
 9. Penthouse

Arsa:  Arsa ya da arazi satın almak için de Mağusa portföylerimizden yararlanabilirsiniz. Mağusa bölgesinde tüm altyapısı hazır, kat izinleri alınmış imara uygun arsalar için sizlere geniş bir portföy listesi sunuyoruz.

Ticari: Mağusa bölgesinde dükkan, ofis ve mağaza emlak seçenekleri için aşağıda yer alan portföy lisitemize göz atmalısınız.

Goldmark Estates – Kıbrıs Mağusa Projesi 1
Goldmark Estates – Kıbrıs’ta Nasıl Yatırım Yapmalıyız

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!