İSKELE – LONG BEACH PROJEMİZ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

Öncelikle neden Long Beach sorusu ile başlayalım. Nedeni basit, adanın en güzel ve en uzun kumsallarının bu bölgede bulunması en önde gelen nedenlerimizden biridir. Özellikle çocuklu aileler, kumlu plajlar ve temiz, pırıl pırıl bir deniz aramaktadırlar. Projemiz böyle bir sahile sadece 500 metre uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca son 3 yılda projemizin fiyatlarının % 30’un üzerinde artması, yatırımcıların da gözünü bu bölgeye dikmesine neden olmuştur. Bu sebeplerden dolayı, son yıllarda bu bölgede birçok yeni yatırımın yapılmış olması ve bu yatırımların devam etmesi şaşırtıcı değildir. Özellikle amacınız hem Kıbrıs’ta senede birkaç gün tatil yapmak, hem de geriye kalan zamanlarda evinizi kiraya verip kira getirisi kazanmak ise, Long Beach’deki projemiz sizin için yaratılmış diyebiliriz.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki, bu siteden bir konut aldığınızda siz kiralanması için kesinlikle uğraşmıyorsunuz, siz evinizde kalmak istediğiniz zamanı söylüyorsunuz, geri kalan zamanlarda ise biz evinizi kısa dönemli olarak kiraya veriyoruz. Bu kısa dönem kiralamalar, 3 günlük, haftalık ve aylık olarak değişkenlik göstermektedir. Son iki yıldaki kira getirilerine baktığımız zaman tüm müşterilerimizin yıllık % 7 ile % 10 arasında kira kazancı sağladığını görüyoruz. Buradaki en güzel husus, şirketin kendi bünyesinde bulunan site kiralama departmanı sayesinde, sizin kira için müşteri aramanıza gerek olmamasıdır. Ayrıca konutunuzun bütün temizliği ve diğer bakımı ile de site kiralama departmanı ilgilenmektedir. Satın aldığınız konutta yıl boyunca hiç konaklama yapmayacaksanız, Site kiralama departmanı konutunuzu yıllık olarak uzun süreli de kiralayabilmektedir.

Son 3 yılda gözlemlediğimiz % 30’un üzerinde gayrimenkul değer artışını göz önüne aldığımız, önümüzdeki 3-5 yıl zaman zarfında ayni artış ivmesinin devam edeceğini öngörmekteyiz.
Sitemizde hangi tip konut modelleri mevcut:
Sitemizde studio, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunmaktadır. Eğer alıp kiraya verme düşünceniz varsa 1+1 ve 2+1 daireleri sizlere tavsiye ediyorum.

Projemizden ister yatırım, ister tatil için alın, 5 yıldızlı otel konseptini aratmayacak hizmetler bulunmaktadır. Öncelikle şunu söyleyeyim ki çocuklu aileler için birçok aktivite bulunmaktadır. Kreş, çocuk oyun salonu, tırmanma dağı, animasyon alanı gibi aktiviteler en başta sayabileceklerim arasındadır. Sitemiz geneline baktığımızda; 4 açık, 1 kapalı yüzme havuzu, spor salonu, İtalyan ve Çin restoranı, spa, hamam, masaj salonları, güzellik salonu ve daha birçok aktivite yer almaktadır.

Projemizin ödeme koşullarına gelecek olursak; firmamız en uygun ödeme koşullarını sunmaktadır. Beğendiğiniz bir dairenin % 25’ini ödediğiniz zaman geriye kalanı 24 ay faizsiz ödeme şansınız vardır. Eğer 24 aydan uzun bir ödeme programı düşünüyorsanız, yine % 25’i önde ödeyip kalanını 5 sene faizli olarak firmaya ödeyebilirsiniz. Bu noktada sizden ne kefil ne de ipotek istenmektedir. Bu da banka ile vakit kaybetmek istemeyen müşterilerimiz için çok uygundur.

Kısaca özetlemek gerekirse bu proje gerek tatil için, gerekse yatırım düşünen müşterilerimiz için çok uygun bir yatırımdır. Yıllık Minimum % 7 kira artışı ve yıllık değer artışını düşündüğümüzde, kaçırılmayacak bir fırsattır.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!