Kıbrıs ta %0.98 Oranla Ev Kredisi Fırsatı

Kıbrıs Emlak Sektörünün Yerel Markası GoldMark Estates Ltd direktörü Osman Oran, Piyasada “Artan döviz kurları ve yükselen faiz oranlarının yarattığı olumsuzluğu avantaja çeviren eşsiz bir kampanya imkanının ortaya çıktığını anlattı. Piyasada yüzde 2,10 olarak seyreden faiz oranlarına karşı 0,98 faiz oranı ile ev sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyen müşterilerine bilgi veren Oran, “Yüzde 0,98 faiz oranı ve 120 ay vade ile 500 bin TL’ye kadar kredi kullanılabilecek bu kampanya kaçırılmayacak bir fırsattır” dedi.

Oran yaptığı açıklamada Goldmark Estates Ltd olarak sundukları Kıbrıs’ta Ev Kredisi imkanı ile “Piyasada yüzde 2,10 olarak seyreden faiz oranlarına karşı yüzde 0,98 faiz oranının taksit tutarını azaltmakla birlikte ikinci ev sahibi olmak isteyenler içinde kaçırılmayacak bir fırsattır” dedi. 120 ay vade ile 500 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecek olan kampanya sınırlı sayıda konut için 20 Mart 2019’a kadar geçerli olacak. Kampanyadan Türkiye Cumhuriyeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşlarının faydalanabilecek.

Alsancak-Girne’de çıkarma plajına iki dakikalık yürüme mesafesinde olan proje için geçerli olan kampanyadan faydalananlar anahtar ve tapu teslimi hemen yapılacak evlerinde bir yaşam kurabilir veya kiraya verebilirler. Düşük faiz oranının getirdiği daha uygun taksitlerle ev sahibi olmanın yanında İngiliz Sterlini cinsinden kıymetlenen mülk üzerinden ilk günden itibaren de kar edecekler.

GoldMark direktörü Osman Oran yaptığı açıklamada; “Ülkemizde konutların satış fiyatları ve kira gelirleri İngiliz Sterlini olmasından dolayı, 0,98 faiz ile ev sahibi bir yatırım fırsatıdır, kur artışına bağlı olarak ilk günden bu kampanya ile kazanmaya başlayacaksınız. “ dedi.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!