Kıbrıs Satılık Arsa | İskele

İSKELE BOĞAZ DA SATILIK ARSALAR

Kıbrıs’ın sahilleri ve Emlak yatırımları ile ünlü Kenti İskele nin Boğaz bölgesinde bulunan Satılık Arsa Projemizi sizlere sunuyoruz. İskele bölgesi son 15 yıldır düzenli bir yapılaşma içerisinde bölgeye yapılan projeleri ile yerli ve yabancı müşterilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. her yıl 1000’de fazla konut satışı gerçekleşen bölgede Türkiye, Rusça konuşan ülkeler Avrupa ve İskandinav ülkeleri başta olmak üzere yatırımlarını sürdürüyorlar.

İskele bölgesi Sahilleri altın kumsalları ile dünyanın her yerinden yatırımcıların ve tatilcilerin Kıbrıs’taki gözde merkezi olmaya devam ediyor.  İskele bölgesinin En ünlü iki yatırım noktası Long Beach ve Boğaz bölgelerinde Kıbrıs’ın en büyük şirketlerinin yaptığı projelerle dünya da adını duyurmuş durumda. FORBES dergisinin Şubat 2021 de yayınladığı sayısında ise Kıbrıs İskele bölgesi Sahil Dünya genelinde Sahil Kasabaları arasında En iyi Yatırım noktası olarak Lanse edildi. Dünyaca ünlü dergi tarafından yayınlanan bu makalenin ardından bölgeye talep hareketi daha da hareketlendi.

İskele Boğaz bölgesinde şirketimizin yetkili olduğu Arsa Parselasyon projemiz Sahile 950m Mesafede bulunmaktadır. 50 Dönüm Arazi üzerine toplam 69 Adet 600m2 ve üzeri büyüklüklere sahip Satılık Arsalar Elektrik + Telefon + Su + Asfalt Yolları + Kaldırımları tamamlanmış olarak Teslim edilecektir. Satılık Arsa Projemizin yanı başında Hotel inşaatı, çevresinde ise onaylanmış 4 adet proje inşaatı vardır. Projeler Tamamlandığında ortalama %40 oranında kar ile satışları mümkün olacaktır.

 

SATIŞTA SON 1 ARSA

ÖDEME PLANI

Başlangıç Fiyatı: £ 60.000 İngiliz Sterlini

PEŞİN ÖDEME

İskele Boğaz Satılık Arsalar İmar İzinleri: %50 İmar ve 2 Kat Villa İzinli  

Parselasyon ve altyapı çalışması tamamlanmış, Koçanı hazır.

*Proje Tanıtım İlanıdır. Güncel Fiyatlar ve Ödeme Koşulları İçin Bizimle İletişime Geçiniz.*

 

KUZEY KIBRIS İSKELE SATILIK ARSA FIRSATLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN!

+90(533) 889 09 99

Kıbrıs satılık arsa ilanları  hakkında merak ettiğiniz her şey için Goldmark Estates ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sorularını yanıtlamaktan mutlu oluruz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!