KKTC Dışışleri Bakanlığı ile Görüşme

Şirketimiz, 28 Ağustos 2018 tarihinde KKTC dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı sn. Kudret Özersay ile Emlak Sektöründeki gelişmeler, yurtdışı girişimlerimiz ve gelecek dönemdeki hükümet politikalarımız hakkında Dışişleri Bakanlığı’nda görüşme gerçekleştirmiştir.

Goldmark Estates olarak KKTC’nin yurt dışında pazarlanması ve tanıtımlarımız hakkında bilgiler sayın bakana aktarılarak kendisine bilgilendirme yapıldı. 2 ay önce İstanbul’da aktif olarak kurulan ofisimizin faaliyetleri, yurt dışında Orta doğu, Avrupa ve Rusça konuşan ülkelerdeki girişimlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında sn bakanımızı bilgilendirildik.

KKTC emlak sektöründeki öncü ve yenilikçi şirketimiz yerel, Türkiye ve yurt dışı piyasalarında yaklaşık 13 yıllık tecrübesi ile Yurt Dışında KKTC’nin tanıtımını gerçekleştirerek, adada yatırımların gerçekleştirilmesi için sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır.

Ayni zamanda KKTC Üniversiteleri ile bulunan anlaşmalarımız ile adaya öğrenciler kazandırmaktayız.

Yerli ve yabancı çalışanlardan oluşan tecrübeli kadromuz ile Kıbrıs Emlak piysasından her alanda hizmet vermeye ve bu konuda önde gelen yatırım ve Gayrimenkul danışmanlığı şirketi olmaya devam edeceğiz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!