Kuzey Kıbrıs Turuna Hazırlanın!

Günümüzde getirisi en yüksek olan yatırım türlerinden birisi de gayrimenkul yatırımıdır. Yatırım yapmayı düşünen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alan gayrimenkul yatırımı, Kuzey Kıbrıs’ta oldukça önemli bir konuma sahiptir. Kıbrıs’ın gayrimenkul sektöründe öncü olmasının başlıca nedenleri bulunmaktadır. Bu sebeplerden biri yatırımcılara kısa, orta veya uzun vadede kazanç sağlamasıdır. Yalnızca gayrimenkul yatırımı ile değil aynı zamanda birçok özelliği ile de ön plana çıkan Kuzey Kıbrıs, turistler tarafından da sevilen bir ülkedir. Kıbrıs gayrimenkul yatırımı veya Kıbrıs tatili için Kuzey Kıbrıs turu konulu bu yazımızı okumanızı öneririz.

Kuzey Kıbrıs; plajları, tatil bölgeleri ve ılıman iklimi ile oldukça sevilen bir ülkedir. Peki, neden Kıbrıs’ta yaşamalısınız? Bu yazımızda konu ile ilgili merak edilenleri sizler ile paylaşacağız.

 

Neden Kuzey Kıbrıs?

Neden Kuzey Kıbrıs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kıbrıs; konumu, tatil köyleri ve emlak sektörü ile çok çeşitli seçeneklere sahip bir ada ülkesidir. Ayrıca Kuzey Kıbrıs, büyük şehirlerde olduğu gibi trafik sorunu olmayan bir ülkedir. Bunun yanı sıra çevre kirliliği gibi sorunlar ile karşılaşmaz ve sakin bir yaşantı sürebilirsiniz. Kısacası Kuzey Kıbrıs, yatırım için birçok avantajı olan bir ada ülkesidir.

İlginizi çekebilir: Kuzey Kıbrıs’a Yatırım Yapmak için 3 Neden!

Konum      

konum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğayla iç içe veya deniz kenarında yaşamak için Kuzey Kıbrıs evlerini tercih eden birçok insan bulunmaktadır. Kıbrıs’ta yatırım için bir eve sahip olmak, orada yaşamanın avantajlarından yararlanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca evinizin bulunduğu semt ve sağladığı faydalar da yatırım sektöründe değer kazanmasına yardımcı olan unsurlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle, iyi komşuluk ilişkileri olan, merkezi, manzaralı bir mahalleye yatırım yapmanızı tavsiye ederiz.

 

Tatil ve Yaşam için En İdeali    

Tatil ve Yaşam için En İdeali

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuzey Kıbrıs, tatil beldeleri ve denizi ile ünlü bir ülkedir. El değmemiş plajları, keşfedilecek ve ziyaret edilecek çeşitli tarihi ve turistik yerleri ile bu hayata dahil olmak bir telefon kadar uzağınızda! Eşsiz fırsatları ve binlerce Kıbrıs gayrimenkul seçeneği ile Gold Mark şimdi size gayrimenkul sektörüne yatırım yaparak ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Temiz plajları, gece hayatı, eğlence mekanları, tarihi yerleri ve kaliteli yaşam koşulları ile ünlü bir ada ülkesi olan Kıbrıs, Akdeniz bölgesinde en sevilen ada ülkelerinden birisidir. Kıbrıs adası, yılın 300 günü güneşlidir. Kış ayları ise ılık ve hafif yağışlıdır. Bu nedenle Kıbrıs tatil yapmak ve hatta yaşamak için en mükemmel ülkelerden birisidir.

Dikkatinizi çekebilir: Kuzey Kıbrıs’ta Yaşamak İçin 3 Neden?

Kuzey Kıbrıs’ın Yaşanabilir Olması  

Kuzey Kıbrıs'ın Yaşanabilir Olması  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuzey Kıbrıs’ta tatil yapmanın yanı sıra kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz. Kıbrıs tatil için vazgeçilmez bir yer olduğu için satın aldığınız evinizi başkalarına da kiralayabilirsiniz. Birçok konum ve çeşitli gayrimenkul yatırım seçenekleri ile Kıbrıs gayrimenkul sektörünün vazgeçilmezidir. Bu konumlardan bazıları ise aşağıdaki gibidir:

 

  1. Girne
  2. Alsancak
  3. İskele Uzun Plaj,
  4. Gazimağusa

 

Çeşitli gayrimenkul seçenekleri ile KKTC gayrimenkul sektörünün gözdesi olan bu dört yerleşim bölgesinden herhangi birinde ev sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilir veya daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin emlak sektörü öncülerinden olan Gold Mark Estates olarak bu yazımızda, Kuzey Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı ve tatil yapmak için bilmeniz gerekenleri detaylı bir şekilde inceledik. Kuzey Kıbrıs, muhteşem doğası, büyüleyici denizi, manzarası, eğlence dolu yaşamı, huzurlu ve konforlu hayat standartları ile herkes için gözde bir yerdir. Kuzey Kıbrıs satılık ev ilanları içerisinde sahil bölgesinden yatırım yapmak isteyen herkes KKTC emlak sektörünün öncülerinden olan Gold Mark Estates ile iletişime geçebilir ya da web sitemiz üzerinden hizmetlerimizden faydalanabilir.

 

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!