En İlginç KKTC Emlak Haberleri| Çok Şaşıracaksanız!

Kuzey Kıbrıs, turizm, eğitim ve sağlık alanlarındaki gelişimi ve değişimi ile birlikte ekonomisine büyük katkılarda bulunmuştur. Bu ekonomik büyümenin KKTC emlak piyasasındaki büyümesine de büyük oranda etkisi olan bu gelişim tüm Avrupa ülkelerinin ve Türk vatandaşlarının dikkatini çekmiştir. Dünya standartları baz alınarak hayata geçirilen oldukça prestijli konut projelerinin yer aldığı Kıbrıs, kültürel yapısını bozmadan çevre mimarisine uyumlu proje üretimleri tüm hızıyla devam etmektedir. Bu büyüme hızına kayıtsız kalmayan yatırımcıların yeni gözdesinin Kuzey Kıbrıs olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu içeriğimizde sizlerle en ilginç KKTC emlak haberlerini paylaşırken, Yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenleri ilgilendiren şaşırtıcı haberlerden de bahsedeceğiz.  

KKTC Emlak Haberleri  

Sektörün önde gelen temsilcilerinden tam not alan Kıbrıs Town Houses projesi Kuzey Kıbrıs’ta oldukça ses getirmiştir. Kuzey Kıbrıs’ın incisi Girne’de hayata geçirilen bu eşsiz yapı Uluslararası Breeam sertifikalı ilk projedir.Etkin pazarlama çalışmaları, doğaya olan destekçi ve sürdürülebilir yapısı ile oldukça başarılı bir konut projesidir. Bulunduğu konum itibari ile de talep gören Kıbrıs Town Houses projesinde bir konut edinmek isteyen herkese adeta yedi yıldızlı bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Kuzey Kıbrıs’ta ve dünyada oldukça ses getiren Kıbrıs Town Houses son zamanların haber Kıbrıs adı altında en çok konuşulan emlak konuları arasındadır.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs Town Houses Projesi

Kıbrıs’ta Kiralık Ev Arayanlar Dikkat !  

Bir diğer haber Kıbrıs niteliğindeki konulardan biri de bilindiği üzere plajları, havası, suyu, yemekleri ile eşsiz olan Kuzey Kıbrıs adası oldukça fazla öğrenci misafir etmektedir. Prestijli üniversitelerin varlığı ve yaşam kalitesi dolayısı ile her geçen yıl daha fazla talep gören Kuzey Kıbrıs’ta her sezon başı öğrencilerin sahte emlakçılar tarafından dolandırıldığı görülmektedir. Öğrencilerin yerleşim yapacağı dönemlerde her ülkede olabileceği gibi Kuzey Kıbrıs’ta da mağdur kişiler olabilmektedir. Bu tür bir mağduriyeti engellemek için biz GoldMark ailesi olarak gerekli duyurularımızı yapmaya devam etmekteyiz. Öğrenciler muhakkak bir ev kiralarken anlaştıkları kişilerin Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği’ne kayıtlı olup olmadıklarını sorgulamalı, imzaladıkları sözleşmeler dikkatlice okunmalıdır. Bu ayrıntıyı tüm ev kiralayacak olanlar bilmelidir ki Türk Emlakçılar Birliği’ne kayıtlı olan firmalar olası bir olumsuzlukta sigorta, tüm mağduriyeti karşılamaktır. Güvenilir, saygın gayrimenkul danışman şirketlerinden bilgi almak ve anlaşma yapmak en doğru tercih olacaktır. 

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs’ta Emlak Ara

 

Kuzey Kıbrıs Satılık Ev Fırsatları  

Bahsetmemiz gereken bir diğer haber Kıbrıs köşemizin önemli konusu ise Kuzey Kıbrıs’ta bulunan satılık ev fırsatlarıdır. Yatırımcı olmak isteyen, yeni bir yaşam hayali ile bu yola çıkan kişiler için bu ada kaçırılmayacak bir fırsattır. Bahçeli, dağ manzaralı, uzun ve büyüleyici plajları ve masmavi Akdeniz sularının yanı sıra herkesin beklentilerini en üst seviyede karşılayacak hemen her bütçeye uygun ev bulmak mümkündür. Geleceğe yatırım yapmak, yazlık bir satın almak veya yeni bir yaşam olanağı için muhakkak Kıbrıs’t bulunan satılık ev ilanlarını araştırmanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs’tan Ev Almak İçin 10 Gerçekçi Neden!

Biz Goldmark ailesi olarak Kuzey Kıbrıs’ta yaşamak veya yatırımcı olmak isteyen, KKTC emlak fırsatlarını değerlendirmek isteyen herkesin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için uğraşırız. Kendi alanında uzman ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile birlikte isteklerinize karşılık verebilmek ve yatırımlarınızın hızlı geri dönüşümünü sağlayabilmek adına tüm tecrübelerimizi ve bilgimizi sizlerle paylaşırız. Çıktığımız bu yolda çözüm odaklı olmak en önemli disiplinlerimizden biridir. Takım arkadaşlarımız ile olan birlik bilinci sayesinde en kısa sürede ve en doğru fiyata gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerini gerçekleştirebiliriz. 

 

 

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!