En İyi Kıbrıs Emlak Firması Hangisi? İnanamayacaksınız!

Kuzey Kıbrıs adası’nda kaliteli bir yaşam alanına sahip olmak, iş hayatınızı burada sürdürmek veya birçok farklı sebepler ile Kıbrıs satılık ev imkanlarını araştırıyor olabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken Kıbrıs satılık ev seçeneklerine bakabileceğiniz ve KKTC emlak piyasasında güvenebileceğiniz, doğru bir yol izlemenize yardımcı olabilecek bir emlak firması bulmaktır.

Kıbrıs emlak piyasasında doğru, kaliteli, güvenilir emlak firması araştırmadan önce bilmeniz gereken konular olabilir. Mesela iyi bir emlak firması nasıl olmalıdır? Kendinize uygun, istediğiniz gibi olan Kıbrıs satılık ev seçeneklerini en doğru şekilde ulaşabilmeniz için bu soruya cevap verebilmelisiniz. Sizin için iyi bir emlak firması nasıl olur sorusunun cevabını vermeye çalıştık.

İlginizi çekebilir: Kıbrıs Emlak 

kktcemlaksektoru

İyi Bir Emlak Firması Nasıl Olur?

Konut piyasası dünyasında, mülk sahipleri, müteahhitler, bankacılar ve devlet kurumları, ayrıca potansiyel alıcılar ve satıcılar gibi birçok farklı oyuncu vardır. Ancak emlak işleminin iş gücünü ve işlemi koordine eden kişiler emlakçılardır.

İyi bir emlakçı, emlak işleminin farklı noktalarında bir satış elemanı, bir alıcının avukatı, bir iş yöneticisi, bir danışman, ve bir pazarlamacıdır. Başarılı emlak profesyonellerinin sahip olduğu bazı özellikler vardır.

  1. Dürüst Olmalı.

Bir emlak firmasının mesleki itibarı, emlak sektöründe uzun ve başarılı bir kariyer sahibi olabilmesi için dürüstlük çok önemlidir. Örneğin; emlak firması bu sektörde reklamlarını web sitesinden yapıyor ise sahip olduğu mülklerin fotoğraflarını site içerisinde dürüst bir şekilde sunmalıdır. Pazarlayacağı ve satışını yapacağı evin gerçekliğinden uzak olmayacak bir şekilde görseller yüklemelidir.

GoldMark web sitemiz üzerinde Kıbrıs satılık ev seçeneklerine baktığınızda, gördüğünüz fotoğraflar ile gerçekte gördüğünüz arasında bir fark olmadığını göreceksinizdir.

İlginizi çekebilir: Kıbrıs Evler

   2. Evlere ve Mimariye İlgili Olmalı.

Evlere ve mimariye gerçekten ilgi duymak, diğer firmalara ve satış elemanlarına göre avantaj sağlayabilir. Bilgi ve ilgi seviyeniz konuşmalarda görüldüğü takdirde, müşterileriniz bulunduğunuz endüstriye önem verdiğinizi görecektir. Özellikle de Kıbrıs emlak sektöründe yer alıyor ise Kıbrıs’ın güzelliklerine, tarihi eserlerine, ev yapılarına hakim olması çok önemlidir. Kıbrıs emlak piyasasında bulunan bir emlak firması, evini güzel bir şekilde pazarlayabilmesi için Kıbrıs’ın güzelliklerini iyi bilmelidir.

kibriscumhuriyetiemlak

  3. Kişiliğe Dikkat Çekmeli.

İyi bir emlak firması sadece mal satmakla kalmaz, kendilerini satarlar. Gerçek kişiliğinizi göstermek önemlidir. Bir emlak firmasının işini ciddiye aldığını gösteren bir tavrı varsa, güvenilir ve bilinir bir imaja sahipse, müşterilerine çok daha kolay ulaşacak demektir.

  4. Bir Bağlantı Ağı Oluşturmalı.

Başarılı emlakçıların, hizmet ettikleri pazarda geniş bir iletişim ağı vardır. Diğer emlakçıları, potansiyel alıcı ve satıcıları ve devlet memurları gibi diğer tüm ilgili olan kişileri içermelidir. İyi bir emlak firması bağlantı ağını, internet dünyasında rahatça oluşturacağını bilerek hareket etmelidir. Teknolojiyle beraber bağlantı ağlarını genişletmelidir.

kktcemlak

  5. Detaylara Dikkat Etmeli.

Emlak kariyeri için detaylara yakından dikkat etmek zorunludur. Başarılı bir emlakçı, bireysel müşterilerinin benzersiz ihtiyaçlarına özen göstermelidir. Potansiyel alıcılar ile iyi iletişim kurabilmeli ve müşterilerinin ihtiyaçlarına dikkat etmelidir. Eğer detaylara dikkat etmeyi başarabilirse, daha fazla anlaşma yapacaktır. Püf nokta müşterinin ne istediğini anlayabilmektir.

   6. Hırslı ve Azimli Olmalı

Başarılı olabilmek için müşterileriyle anlaşma kapatana kadar ve gerekirse süreçlerden sonra da güler yüzlü,sabırlı olmalıdır. Acele etmeden, işini profesyonel bir şekilde yapmalıdır. İyi bir emlakçı, hırslı ve azimli olmalıdır. Emlak firmasının başarılı olması için çok fazla zaman harcamasına gerek yok. Doğru zamanla, akıllıca çalışarak ve elinden geleni yapması sonucunda anlaşmayı kapatabilir.

kuzeykibrisemlak

Kıbrıs’ın En İyi Emlak Firması: GoldMark Estates

GoldMark ailesi olarak, Kıbrıs Emlak piyasasının köklü şirketlerinden birisi olup birçok alanda hizmet vermekteyiz. Emlak piyasasında eşsiz bilgileri ve tecrübelerimizle KKTC emlak alanında kendimizi kanıtlamış, başarılara imza atmış bir şirketiz. Daha ilk yılımızda KKTC emlak alanında kaliteli işlere imza attık.

2015 yılından günümüze kadar temiz ve kaliteli bir geçmişe sahip yapımız vardır. Kıbrıs Emlak piyasasındaki güvenilirlik prensipleri çerçevesinde kurulmuş ve bu prensibe uygunluk sağlayan şirketimiz ile kısa zamanda hem müşterilerimiz hem de müteahhit dünyası tarafından en iyi şekilde anılan bir şirketiz.

2017 yılında Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği Üyesi olarak, tüm müşterilerimizi €100.000 Euro’ya kadar iş hataları ve para kaybı yaşamamaları için sigortaladık.

Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyeti odaklı bir sistem üzerine kurulmuş şirketimiz paylaşmayı seven, dürüst bir yapı içerisinde Kıbrıs Emlak sektöründe güveninizle hızla yükselmeye devam edecektir.

İlginizi çekebilir: GoldMark Estates Projeleri

Kuruluş tarihimizden günümüze kadar siz değerli müşterilerimize, güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. GoldMark  ailesi olarak, sizlere en uygun fiyatlı ev seçenekleri sunmaya devam ederek, yatırımlarınızı doğru bir şekilde değerlendirme fırsatı vermeye devam edeceğiz. Kısa bir sürede sizlere verdiğimiz güvenle kalplerinizi kazanmaya devam ediyoruz. En uygun hizmeti almak için bizimle iletişim halinde olup en iyi hizmetleri tarafımızdan alabilirsiniz.

 

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!