Kıbrıs Emlak Merkezi

Alınan her gayrimenkulün ardından alıcı veya yatırımcı için yeni bir hikâye başlar. Umutlar, hayaller, yeni başlangıçlar, kazançlar, yeni bir yaşam… Gayrimenkul danışmanları bu kapılar ardındaki arzu edilen hikâyeyi sizlere sunmaya çalışır. Kıbrıs emlak merkezleri doğru bir başlangıç, doğru bir yatırım ve hayallerinizdeki yaşam alanına ulaşabilmeniz içindir.  

Yapılan her iş için iyi iletişim önemlidir. Müşterinizi anlamak, çözüm odaklı çalışmak en önemli kriterlerden biridir. İnsanlar bize güven ve inançları ile başvururlar. Mülk, iş yeri ya da ev olsun, hepsi insanlar için duygusal bir anlam taşıyabilir. Biz Goldmark ailesi olarak bu sorumluluğu profesyonel bir biçimde üstlenir, beklentileri karşılamaya çalışırız.  

Kuzey Kıbrıs Emlak Sektörü

Kuzey Kıbrıs’ta emlak sektörü büyük projeler ve turizme yapılan yatırımlar doğrultusunda hız kazanmıştır. Büyüyen ve gelişen bu sektörde Kıbrıs emlak merkezine düşen sorumluluklar artmaktadır. Kazançlı projelerin gelişimi ve ödeme kolaylıkları ile birlikte Kıbrıs adeta bir yatırım şehri haline gelmiştir. Özellikle üniversiteye yakınlığı dolayısıyla kira getirileri yüksek olan Mağusa, uzun ve etkileyici kumsalları ve yürüyüş yolları ile İskele, adanın göz bebeği Girne ve Kıbrıs’ın kalbi Lefkoşa bölgelerinde artan kazançlı yatırım fırsatları Kıbrıs’ın emlak merkezi olmasını sağlamıştır. 186 ülkeden üniversitelerimize öğrenci aldığımızı düşünürsek Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak sektörde çok önemli bir yer edinmiştir. Bu durum Kıbrıs emlak ilanlarına yansımıştır ve kira fiyatlarında artışa neden olmuştur. Her bölgenin kendine has güzelliği dolayısıyla Kıbrıs eşsiz yaşam olanakları sunmaktadır. Oturum izni kolaylığı, yüksek kira gelirleri, düşük peşinatlı uygun taksit seçenekleri ve amortisman süresinin düşük olması nedeniyle Türkler başta olmak üzere yurt dışından talep her geçen gün artmaktadır.

Özellikle 3-4 yıldır Türkiye’den gelen yoğun ilgi bizleri çok memnun etmektedir. Çok kısa süre içerisinde Türkler burada satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. KKTC vatandaşlarından sonra TC vatandaşları bu konuda daha avantajlı olduklarını söylemek yanlış olmaz. TC vatandaşları 1-3 ay süre boyunca Kıbrıs adasında kalabildikleri gibi 60 yaş üzeri kişiler belli bir gelir (emekli aylığı, kira geliri vb.) gösterebildikleri takdir de oturum izni bile almalarına gerek kalmamaktadır. Avrupa Birliği vatandaşlarının ise bu güzel adayı tercih etmelerindeki en önemli sebep geçim sıkıntı çekmemeleridir. Aksine bu ülkede yatırım yaparak refah seviyelerini yükseltebiliyorlar. Bu durum eşsiz adamızı emlak Kıbrıs olarak anmalarına neden olmuştur. Satın alınacak farklı türde gayrimenkuller vardır; yeni yapılmış mülkler, yapım aşamasında olan mülkler, ve içi tamamen döşeli mülkler bulunmaktadır. Çok çeşitli mülklere ek olarak, Kuzey Kıbrıs, altın rengi kumsallar, dost canlısı insanlar, bol güneşli hava, dağ ormanları, antik kaleler ve eşsiz köyler sunmaktadır.

Kıbrıs Gayrimenkuller Hakkında

Kuzey Kıbrıs, emlak sektöründe son derece gelişmiş bir ülkedir. Birbirinden fazla sayıda bulunan emlak firmaları ile, Kıbrıs emlak merkezi diyebiliriz. Lüks, yaz ayları için kullanışlı, kaliteli ve birçok özelliği bulunan muhteşem evleri ile Kıbrıs emlak sektörü çok fazla ilgi görmektedir. Kıbrıs satılık ev imkanları bir o kadar fazladır. Kuzey Kıbrıs gibi son derece güvenli, havasının muhteşem olduğu bir ülkede kim yaşamak istemez ki! Kıbrıs’a sadece tatil amaçlı gelmiş olan birçok bireyin akıllarında Kıbrıs’ta bir ev sahibi  olma fikri oluşmaya başlayacaktır diyebiliriz. Kendine hayran bırakan şehirleriyle ve şehirlerinde bulunan imkanlarıyla insanları kendisine çekmeyi başarıyor.

Kıbrıs’ın incisi olan Girne sahillerinde daha çok vakit geçirmek isteyen, Kıbrıs Mağusa şehrine üniversite okumak için gelen, Alsancak’ta kafa dinlemek ve kendisini bulmak isteyen herkes Kıbrıs satılık ev ilanlarını araştırabilir. Kıbrıs emlak merkezi olması ve bu sektörde bilinirliğiyle ev sahibi olmak isteyenlere yardımcı olabilecek düzeydedir. Kıbrıs’ta ev satın almak için birden fazla sebebiniz olabilir.

İlginizi çekebilir: En Karlı Emlak Yatırım Fırsatları

 

Örneğin; vatandaşlık kazanmak için bir gayrimenkul sahibi olmanız yeterli olacaktır. Öncelikli sebebiniz olabilir. Birçok kişi Kıbrıs yerlisi olabilmek için Kıbrıs satılık ev imkanlarını değerlendirmek istemektedir. Kıbrıs bilen ve hakim olan herkes bilir ki bu ülkede bir yılın 300 günü ılık ve güneşli geçer. Kıbrıs’a çoğu kişi tatillerini yapmak ve vakitlerini kaliteli geçirmek için gelmektedir. Gayrimenkul sahibi olan çoğu kişi yaz aylarında evlerini kiraya vermek ile meşguldur. Kıbrıs’ta satın alınacak evler sahiplerine çok fazla avantaj katacaktır.

Buradan İnceleyebilirsiniz: Kıbrıs’tan Ev Alma Şartları

Kıbrıs Emlak Firmaları Arasından En İyisini Seçebilmek

Kıbrıs emlak merkezi olmasına rağmen satın alacağınız evler hakkında bilgiler alacağınız, ev satın almanıza yardımcı olacak emlak firmalarını titizlikle incelemeli ve araştırmalısınız. Kıbrıs emlak piyasasında oldukça iyidir fakat emlak firmalarını her ihtimale karşı özenle seçmelisiniz. Yaptığı işler, sahip olduğu projeler, Kıbrıs satılık ev imkanları, lüks ev seçeneklerini iyice gözlemlemelisiniz.

 

GoldMark ailesi olarak, engin tecrübelerimiz, deneyimli çalışanlarımız ve konforlu, lüks konutlarımız ile müşterilerimize var olduğumuzdan beri son derece kaliteli hizmetler vermekteyiz. Web sitemizi ziyaret ederek sahip olduğumuz Kıbrıs satılık ev ve diğer projelerimizi inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Emlak Dünyası Hakkında İnanılmaz Bilgiler

Biz Bu Süreci Nasıl Yönetiyoruz?

Kıbrıs emlak merkezi denilince akıllara ilk olarak yatırım fırsatlarını ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek gelir. Biz Goldmark ailesi olarak bu konuda Kıbrıs emlak sektörünün her bir bölgesine teker teker hakim durumdayız. Firmamızın prensiplerinden birisi de tabii ki de olması gerektği gibi yeni yatırım ve projeleri, gelişmeleri ve süreçleri yakından takip etmektir.

 

Genelde müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki sebep; çözüm odaklı olmamız, iletişim kabiliyetimiz ve gayrimenkullerin en doğru ve kısa sürede doğru fiyata alım-satım ve kiralama işlemlerini gerçekleştirmemizdir. Portföy bilgisi ve yönetimi, finans ve gayrimenkul konusunda uzmanlarımız ile birlikte hedeflerimizi gerçekleştirmeye çalışırız. GoldMark olarak en öncelikli hedefimiz tabii ki de başarıdır. Günlük, haftalık, aylık programlarımız ve düzenli oluşturduğumuz Kıbrıs emlak ilanları sayesinde müşterilerimiz ile doğru ve etkili iletişim kurmaya özen gösteririz. 

GoldMark emlak firması olarak, Kıbrıs emlak sektörü, satılık ev seçenekleri ve diğer merak ettiğiniz her konu hakkında bizler ile iletişim halinde olmaktan çekinmeyin.

GoldMark Estates ile Çalışmanın Önemi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genel özellikleriyle Türkiye’ye ile benzer özellikler gösterse de kendine has dokusu kaçınılmaz bir gerçektir. Yalnızca emlak sektörü ile değil turizm, eğitim, eğlence sektöründe de oldukça gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Özellikle emlak ve gayrimenkul piyasasını doğrudan etkileyen bu alanlarda Kıbrıs’ın aktif rol oynaması, gayrimenkul ilanlarına oluşan talebi artırmaktadır. Kuzey Kıbrıs çapında oluşan bu değeri iyi yönetmek ve kontrol altına almak her vatandaşın görevidir. Gayrimenkul sektöründe Kıbrıs emlak merkezi GoldMark Estates, bu hususta önemli bir çarkın parçası olarak görev yapar.

Son 20 seneye bakıldığında Kıbrıs’ta oluşan gayrimenkul talebinin arttığını söylemek mümkündür. Kuzey Kıbrıs özelinde satılık arsa, satılık ev ve satılık villa gibi birçok kategoride, tüm şehirlerinde aranılan gayrimenkullere yoğun ilgi oluşmuştur. GoldMark Estates, taleplere uygun karşılığı sağlarken, alıcı ile satıcı arasında güvenli liman oluşturur. Müzakere sürecinde danışmanlık sağlar ve alım satım sürecinde insanların işini kolaylaştırır.

Kıbrıs emlak merkezi GoldMark Estates ne gibi avantajlar sağlar? Gayrimenkul danışmanı GoldMark Estates ile çalışmanın önemi nedir? Madde madde açıklayalım.

Doğru Yatırıma Yönlendirir

Kuzey Kıbrıs’ta arsa, daire, müstakil, penthouse veya villa gibi birçok kategoride aradığınız kriterlere uygun yatırımlara odaklanmanıza yardımcı olur. Yüzlerce seçenek arasında doğru gayrimenkul ve emlak yatırımı için gayrimenkul danışmanı ile çalışmanın önemi büyüktür. Çünkü, taşınmaz malın durumu ve değeri hakkında alanında uzman bir gayrimenkul danışmanı alıcının talebi ve ihtiyacına yönelik çalışmalar yapar. Yatırımcının kısa ve uzun vadede doğru yatırımı yaparak daha büyük getiri elde etmesinde kritik rol GoldMark’a aittir. Hangi bölgenin nasıl bir ekonomik ve beşeri yapıya sahip olduğuna hakim olan gayrimenkul danışmanı, emlak sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimi ile danışanlarına destek sağlar, yatırımcıya uzun vadede kazandırır.

 Müzakere Sürecini Yönetir.

Taşınmaz malın alım satım süreci hakkında bilgi sahibi olmayan ve işlerini hızlandırmak isteyenler için bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak her zaman mantıklı olacaktır. Hem müzakere sürecinin doğru yönetilmesi hem de herhangi bir hata yapılmaması adına GoldMark Estates, alıcı ve satıcıyı rahatlatır. Satış sözleşmesi yapılırken herhangi bir sorun oluşmasının önüne geçer, eksiksiz ve doğru bir biçimde tamamlanmasını sağlar. Aksi takdirde, oluşabilecek herhangi bir sorun veya eksiklik ev sahibi olmanızı erteleyebilir. Birçok insan tarafından gayrimenkul danışmanı ile çalışmak, işe bir aracıyı karıştırmak olarak nitelendirilir ve fuzuli bir maddi kayıp olarak görülür. Ancak ciddi ve profesyonel olarak yapılması gereken emlak yatırımı, her zaman işinin uzmanı gayrimenkul danışmanları ile yapılmalıdır.

 Zamandan Kazandırır.

Goldmark Estates, alıcı ile satıcı arasındaki ticareti kontrol altına alırken, tecrübeli ekibi ile prosedürlerin işleyişini kolaylaştırır, zamandan kazanç sağlar. Böylece gayrimenkul danışmanı ile çalışmanın faydası görülmüş olur. Kısa zamanda, doğru adımlarla müzakere süreci eksiksiz ve hatasız bir satış sözleşmesi yapılarak ilerler. Kıbrıs’ta ev sahibi olmak isteyenler için yapılması gerekenler bu şekilde tamamlanmış olur. Doğru yatırımı zaman kaybetmeden elde etmek isteyenler için gayrimenkul danışmanı tecrübesinden faydalanmak gereklidir.

kibrisemlakmerkezi

Güven Ortamı Sağlar.

Gayrimenkul alım satımında, tarafların bireysel olarak bir araya gelmesi kimi zaman anlaşmazlıklara ve sorunlara neden olabilmektedir. Taraflardan birinin dahi, yasal süreçler konusunda bilgi sahibi olmaması güven ortamını zedelemekte ve ticari sürecin uzamasına, zaman kaybına neden olmaktadır. Alıcı ve satıcı arasındaki ilişki iyi olsa bile satış sözleşmesi maddeleri için müzakere sağlanırken ve karşılıklı bilgi eksikliği nedeniyle hatalı sonuçlar doğurur. Bu nedenle Kıbrıs emlak merkezi ile çalışmak güven ortamı sağlayacak, sağlıklı bir müzakere oluşturacaktır.

GoldMark Estates İle Hangi Yatırımı Yapmak Mantıklı?

Kuzey Kıbrıs’ı görüp de sevmeyen insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Tatil amaçlı gelmiş olsa bile çoğu insanın Kıbrıs’ı ne kadar sevdiğini dile getirdiğini gözlemlemek mümkündür. Dünya çapında sevilen ve talep gören bir ada ülkesi olması, cennet bir vatan olarak görülmesi buraya yapılan emlak yatırımlarına hız kazandırmaktadır. Peki bu noktada Kuzey Kıbrıs’ta nasıl bir yatırım yapılmalıdır?

GoldMark Estates Kıbrıs emlak dünyası içinde kendini kanıtlamış bir gayrimenkul danışmanı olarak yatırımcılara muhteşem fırsatlar sunmaktadır. Uzun vadede inanılmaz getiri sağlayacak Kıbrıs satılık arsa ve satılık ev ilanları yatırımcılara birçok fırsatı bir arada sunmaktadır. Kıbrıs’ta arsa almak mı yoksa ev almak mı mantıklı? Bir yatırımcı olarak düşündüğünüzde hangi yatırımı, nereden yapmanız gerektiği hakkında bilgi verelim.

kibrisev

Kıbrıs’ta Arsa Yatırımı Yapmanın Faydaları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, şehirleşmenin hız kazanması, sosyal ve ekonomik faaliyetlerin artması sonucu emlak alanında da gelişme ve ilerleme kaydetmiştir. İnşa edilen yeni konut ve yaşam alanları arsa sayısının azalmasına neden olmuştur ancak Kıbrıs’ta arsa yatırımı yapmak kısa vadeli yatırımlarda daha büyük getiriler sağlar. Arazi ve toprak sahiplerinin değerlenmesi arsa satın almak isteyenlerin sayısında artışa neden olmuştur. Çünkü inşaat faaliyetlerinin yapılabilmesi için arsa en temel noktadır. Arsa sahipleri yaptıkları yatırımın karşılığını hem kısa vadede hem uzun vadede alabilir.

       

Kuzey Kıbrıs’ın doğası içerisinde bulunan dağ ve deniz manzarasına sahip arsa ve arazileri yapılacak apartman veya villa inşaları için önem arz ederken; konumu, alanı ve çevresi sayesinden birçok avantaja sahiptir. Arsa yatırımı yapanlar, aynı zamanda araziyi kullanma hakkını elinde bulundurur. Zira, tapu sahibi olarak kat izni gereğince villa veya müstakil ev yaptırabilir, arsanın özelliklerinden faydalanma imkanına sahip olur. GoldMark Estates Mağusa, Girne ve İskele’de bulunan satılık arsa seçeneklerini arsa yatırımı yapmayı düşünenler için portföyünde sunar. Detaylı bilgi ve satılık arsa fiyatları için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

 Kıbrıs’ta Ev Yatırımı Yapmanın Faydaları

Kıbrıs’ta arsa yatırımının getireceği avantajlar kadar ev sahibi olmanın da önemi büyüktür çünkü arsa kadar arsanın üzerine inşa edilmiş taşınmazın da tapu sahibine getireceği faydalar vardır. Arsa yatırımları arazinin dönümüne ve bulunduğu bölgeye göre değişebilir. Ancak ev yatırımı, arsadan daha komplike bir yapıya sahiptir. Evin türü, bulunduğu bölge, bina yaşı, altyapı durumu, eşya durumu, metrekaresi, oda sayısı, bahçe duvarı, manzarası hatta terası dahil olmak üzere tüm ekstra özellikleri evin değerini etkileyen faktörlerdir. Bu nedenle ev yatırımı yapmadan önce mutlaka alanında uzman Kıbrıs emlak danışmanı ile iletişime geçilmelidir çünkü sonucu etkileyen, doğru bölgede doğru yatırımı yapmak için belirleyici detaylar mevcuttur.

 

GoldMark Estates, Kıbrıs emlak dünyası için öncü olarak yatırım danışmanlık görevi üstlenir, yatırımcılar için yol gösterici rolü oynar. Kıbrıs’ta hangi bölgede, nasıl bir ev yatırımı yapmanın yatırımcılara nasıl avantajlar sağlayacağı konusunda yardımcı olur. Apartman dairesi veya bir villa yatırımı yapmak arasında da farklar vardır. Ev tarzı bir gayrimenkul tüm özellikleri ve avantajlarıyla emlak dünyasında daha fazla yer bulacaktır. Arsa yatırımda elde edemeyeceğiniz getiriyi doğru bir villa yatırımı ile sağlamanıza olanak tanır. Dolayısıyla arsa yatırımdan daha uzun bir sürece gerek duysa da ev tapusu her zaman yararlanabilir ve kazanca dönüştürülebilir bir gayrimenkul olduğu söylenebilir.

 

 

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!