Kıbrıs Ev Fiyatları Ne Kadar?

Kıbrıs ev fiyatları, özellikle son zamanlardaki talep nedeniyle yükselmiş durumda olsa da; Kıbrıs’ta ev almak hala büyük bir yatırım fırsatı. Kıbrıs’ta yaşamaya başlamak isteyen, Kıbrıs’ta üniversite okuyan veya sadece yatırım amacıyla bir ev satın almak isteyen herkes tarafından sıkça araştırılan Kıbrıs ev fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. GoldMark olarak sizlere sunduğumuz portföyümüz sayesinde, kendinize en uygun evi en doğru fiyatlarla satın alabilirsiniz. Biz bu yazımızda sizler için Kıbrıs’ın iki önemli şehri olan Girne ve Mağusa ev fiyatlarından bahsetmeye, sizi bilgilendirmeye çalışacağız. Kıbrıs ev fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için GoldMark Estates anasayfasını inceleyebilirsiniz.

kibrisevfiyatlarinekadar

Kıbrıs Girne Ev Fiyatları

Girne, Kıbrıs’ta ev almak herkesin ilk aklına gelen şehir. Bu nedenle bu bölgede ev fiyatları nispeten yüksek. Ancak alacağınız evin yatırımsal olarak karşılığını alma ihtimaliniz de öyle. Kira geliri, yaşam kalitesi gibi faktörler göz önüne alındığında, Girne mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenek. Girne Amerikan Üniversitesi, Girne Üniversitesi, Kıbrıs İlim Üniversitesi bu şehirde bulunan üç büyük üniversite. Eğitim hayatına Kıbrıs’ta devam etmek isteyen herkesin de ilk tercihleri arasında bulunan Girne, öğrenci ve aile dostu bir şehir. İsterseniz gelin, GoldMark olarak size sunduğumuz Girne ev fiyatlarından bahsedelim.

Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Kuzey Kıbrıs Girne Ev Fiyatları başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs Girne Ev Fiyatları Merkez Alsancak
Ortalama Daire Fiyatları

£55,000 – £105,000 arasında değişmektedir.

£60,000 – £120,000 arasında değişmektedir.
Ortalama Müstakil Ev, Villa Fiyatları

£150,000 – £250,000 arasında değişmektedir.

£118,000 – £240,000 arasında değişmektedir.

Oda sayısı, konum, bina yaşı, site durumu, manzara fiyatları etkileyen faktörler. GoldMark’ın sizlere sunduğu Girne ev fiyatları’nı inceleyebilir, çeşitli faktörlere göre belirlenen fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Girne, Kıbrıs’ta ev fiyatları olarak arama yapanların aklına ilk gelen şehirlerden biri. Doğası, denizi ve gelişmiş altyapısıyla yaşamaya da yatırıma da oldukça uygun bir şehir. Bu nedenle hem yatırım getirisi olarak harcayacağınız paraya değecek, hem de yaşamınıza huzur, sakinlik katacak.

Kıbrıs Mağusa Ev Fiyatları

Mağusa, özellikle yeni yapılan binalar ile birlikte çok gelişmiş bir şehir. Altyapı problemi bulunmayan, üstelik eğitim olanakları çok yüksek olan bir şehir. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin fakültelerinin bulunduğu Mağusa, Kıbrıs ev fiyatları açısından da oldukça cazip bir bölge. Doğasıyla olduğu kadar şehir merkezi ile de görenleri kendine hayran bırakacak, sürekli gelişen ve büyüyen bir şehir.

Kıbrıs Mağusa Ev Fiyatları

Merkez

Yeni Boğaziçi

Ortalama Daire Fiyatları

£40,000 – £70,000 arasında değişmektedir.

£40,000 – £64,000 arasında değişmektedir.
Ortalama Müstakil Ev, Villa Fiyatları £45,000 – £215,000 arasında değişmektedir. £110,000 – £200,000 arasında değişmektedir.

Aynı şekilde oda sayısı, bina durumu, havuz, manzara ve konum Mağusa ev fiyatlarını doğrudan etkileyen faktörler. Merak ettiğiniz bölge hakkında daha fazla bilgi almak için hem GoldMark Estates ile iletişime geçebilir, hem de Emlak Ara bölümümüzden istediğiniz özelliklere en uygun evi bulabilirsiniz.

Kıbrıs Ev Fiyatları Yükseliyor mu?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, her geçen yıl daha da fazla yatırım alıyor. Şehirleri ve altyapısı gelişen, eğitim konusunda önemli kurumlarıyla Akdeniz’de öncü bir eğitim ülkesi olmayı hedefleyen KKTC, dikkat çekiyor. Kıbrıs ev fiyatları da buna paralel olarak yükselme eğiliminde. Hem yurt dışı kaynaklı yatırımların artması, hem de ekonominin genel itibariyle toparlanması, KKTC emlak sektörü için önemli. Kıbrıs satılık ev ilanlarına gelen büyük ilgi de bu durumu kanıtlar nitelikte. Her geçen gün çok daha fazla proje ile yayına sürülen Kıbrıs satılık ev ilanları, sektörün ne kadar büyüdüğünün açıkça bir göstergesi. İskele Long Beach projeleri gibi yeni alanlarda yapılan emlak projeleri, Kıbrıs’ın gelişmesine büyük katkı sunmakta. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde konut satışları özellikle Girne gibi şehirlerde umut vaadeden düzeylere yaklaşıyor. Kıbrıs ev fiyatları araştırması da aslında tam olarak bu esnada devreye giriyor. Eğer sizin de aklınızda bir konut yatırımı yapmak var ise, mutlaka Kıbrıs satılık ev ilanlarını araştırarak kendinize ve bütçenize en uygun evleri gözden geçirin deriz. Kıbrıs ev fiyatları, her geçen ilan ile birlikte daha da yükseliyor.

GoldMark Estates ile Kıbrıs Satılık Ev İlanları İnceleyin!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, pek çok farklı emlak şirketini bünyesinde bulunduruyor. Özellikle Türk, Rus ve İngiliz yatırımcıların büyük fayda sağlayabildiği emlak şirketleri, müşterileri için her türlü detayı göz önünde bulunduruyor. KKTC emlak sektörünün en gedikli ve başarılı firmalarından olan GoldMark, sizlere her türlü emlak yatırımı konusunda danışmanlık vermeye hazır. Sürekli eğitimlerden geçen, kendini geliştirmeyi ana görev olarak kabul eden danışmanları ve portföy yöneticileriyle GoldMark, her sene pek çok farklı ülkeden yatırımcıyı Kıbrıs’ta buluşturuyor. Eğer aklınızda bir Kıbrıs satılık ev ilanı incelemek varsa, bunu internet sitemiz üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan Kıbrıs satılık ev ilanları, tamamiyle gerçek konutları yansıtmaktadır. Her türlü özelliği hakkında bilgi sahibi olduğumuz Kıbrıs satılık ev modelleri, mutlaka incelenmesi gereken evler. Eğer bir yatırım yapmayı hedefliyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, GoldMark Estates internet sitesi, Kıbrıs satılık ev ilanlarını incelemek için uygun bir başlangıç noktası.

Kuzey Kıbrıs’ta Giderek Büyüyen Yatırım Olanakları ve Turizm

Kuzey Kıbrıs’ın en önemli sektörlerinden birisi de turizm. Turizm sektörünün canlanmaya başladığı Kıbrıs, hem Türk hem de yabancı turistlerin giderek büyüyen bir ilgisi ile karşılaşmakta. Son yıllarda inşa edilen otel, turistik çeşitli tesisler ve havaalanları ile birlikte emlak talebinde ciddi bir artış sağlanmış durumda. Akdeniz’in incisi olan Kıbrıs, özellikle yatırımcılar için pek çok yeni fırsatın oluşmasına gebe durumda. Her göreni büyüleyen uçsuz bucaksız sahilleri ve masmavi denizleri ile Kuzey Kıbrıs, herkesin yaşaması gereken bir deneyim. Kıbırs’ta ev fiyatları da bu turizm hacmi ile birlikte yükselmekte.

Kıbrıs Ev Fiyatları için En Önemli Kriterler

Kıbrıs ev fiyatları, pek çok farklı kritere göre değişiyor. Kıbrıs’ta bir ev satın almak isteyen tüm müşterilerimize ilk olarak satın alacakları evin konum bilgilerini sunmak gerekiyor. Çünkü, KKTC bir ada ülkesi olarak pek çok fiyat arttırıcı unsura sahip olabiliyor. Bu bazen, sahil şeridine olan uzaklık olabilirken, bazen de üniversite bölgelerine olan mesafe olarak ölçümlenebiliyor. Şehrin tam merkezinde, Lefkoşa satılık ev ilanları incelenirken bu konuları da göz önünde bulundurmalısınız. Lefkoşa veya Girne’den satın alacağınız konut ile İskele’de satın alacağınız arasındaki temel fark da burada ortaya çıkıyor. İkisi de birbirinden farklı yaşam olanakları sunacak olan konutlar olsa da, burada sizin ihtiyaç ve beklentileriniz devreye giriyor. Kısacası, Kıbrıs satılık ev ilanlarını incelerken mutlaka dikkat etmeniz gereken bir kıstas, konutun şehir merkezine veya turistik atraksiyonlara olan mesafesidir. Eğer aklınızda herhangi bir soru var ise, bizimle iletişime kolaylıkla geçerek yanıtlar bulabilirsiniz.

Eğer Kuzey Kıbrıs Ev Alma Prosedürleri nelerdir merak ediyorsanız ilgili içeriğimizi incelemenizi öneririz.

Umarız bu yazımız, Girne ve Mağusa ev fiyatları hakkında bilgilendirici, aydınlatıcı olmuştur. Kıbrıs hakkında merak ettikleriniz için GoldMark web sitesini inceleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!