Kıbrıs İskele Long Beach Bölgesi

Kıbrıs İskele Long Beach’de Neden Ev Satın Almalı?

Kuzey Kıbrıs beş farklı şehrin yönetimine sahiptir. Başkenti Lefkoşa, en çok turist alan şehri Girne, ticaret limanı olan Gazimagusa, eşsiz doğa güzelliği ile ünlü Güzelyurt, güzel sahilleri, huzur dolu yürüş yolları sayesinde oldukça fazla turist misafir eden İskele. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilçelerinden biri olan İskele’nin yüzölçümü 774 kilometrekaredir. İskele İlçesi, 1998 yılına kadar Mağusa ilçesine bağlıydı. 2000 yılında çıkarılan bir yasayla Güzelyurt ilçesi ile birlikte ilçe statüsü kazandı. İskele, Mağusa-Karpaz Anayolu ile Ercan-Karpaz Anayolu’nun birleştiği noktada, yeşilin maviyle bütünleştiği, Turizmin gözbebeği bir kıyı şerididir. İskele özellikle turizm gelirleriyle birlikte emlak yatırımı yapmak isteyen, Kıbrıs satılık ev ilanlarını inceleyen, KKTC’de ev satın almak isteyen herkesin gözdesi haline geldi. Yapılan yeni konut projeleri ile birlikte Kıbrıs İskele Long Beach de İskele’nin en popüler Kıbrıs emlak yatırımı lokasyonlarından birine dönüşmüş durumda.

İskele beldesinde yaşayan bölge halkının en büyük gelir kaynağı turizmdir. Doğa güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan İskele beldesinin bir diğer gelir kaynağı işçilik, balıkçılık, çiftçilik ve zanaatkarlıktır. Bu belde, Akdeniz iklimini tümüyle bünyesinde bulundurmasıyla insanlarına ve ziyaretçilerine eşşiz bir yaşam sunmakta. Son zamanlarda özellikle popülerleşen ve yeni konut yatırımları ile emlak yatırımı yapmak isteyenleri kendisine çekmekte olan İskele Long Beach bölgesi göz önünde bulundurulması gereken, Kıbrıs satılık ev ilanı arayan herkesin incelemesi gereken bir bölge. Gelin isterseniz, Kıbrıs İskele Long Beach bölgesi nasıl fırsatlar sunmakta, diğer KKTC vilayetlerinden nasıl sıyrılmakta onlara bakalım. Unutulmamalı ki, bu yaşam fırsatları ile Long Beach bölgesi çok önemli bir Kıbrıs emlak yatırım fırsatı sunmakta.

Dikkatinizi Çekebilir: Faizler Düştü

İskele Long Beach’de Yaşam

Long Beach İskele bölgesi, şüphesiz Kıbrıs’taki en popüler plajlarına sahip bir bölgedir. Özellikle son zamanlarda yatırımcıların gözdesi haline gelen bu bölge oldukça fazla turist misafir etmektedir. Beyaz kumu, palmiyeler ile kaplı yürüyüş alanları, kilometrelerce uzunluktaki plajı ile dikkat çeken İskele Long Beach bölgesi Kıbrıs’ın en çok tercih edilen bölgeleri arasındadır. İskele Long Beach bölgesinde yaşayan ve ziyarete gelen kişilerden bölge hakkında duyacağınız ilk cümle uzun ve harika yürüyüş yollarının keyifliliği olabilir. Girne’den sonra en çok turist misafir eden bölge olarak bilinen İskele Boğazı’nın birbirinden güzel balıkçı lokantaları ve turistlik tesisleri bulunmaktadır. Hem bir yatırımcı için, hem de Kıbrıs satılık ev ilanlarını inceleyen ve Kıbrıs’ta yaşamak isteyen herkes için çok önemli olan huzur, İskele Long Beach bölgesinde her daim sizinle birlikte olacaktır.

İskele Long Beach’in Eşsiz Plajları

Diğer plajlardan farklı olarak burada paralel güneş enerjisi ile aydıntıcı görevini gören palmiyeler mevcuttur. Çevre düzenlemesi ile tüm takdirleri toplayan bölgenin plajı ana yol üzerindedir. Plajlar yürüyüş mesafesindedir. İskele Long Beach’i ziyaret etmek için araç kullananların endişe etmelerine gerek yok. Otoparklar plajlara oldukça yakındır. Ana yol üzerinde olması yolculuk yapan insanlarında uğrak yerlerindendir. Halka açık ve sorunsuz denize girilebilen en uzun sahili orman arazi önünde uzanan ve İskele Belediyesi’ne ait Haravdi deniz sahili ve Halk plajıdır.

İskele Beldesi Yerleşim ve Yatırım İmkanları

Bölgede ses getiren konulardan bir diğeri de yapılan yatırımlardır. İskele beldesi konumu itibarı ile her türlü gelişmeye açıktır. Turizm ve küçük sanayi tesislerinin bulunduğu bu bölge için her geçen gün yeni projeler üretiliyor, yeni konutlar inşa ediliyor ve bölgedeki gayrimenkullerin değerleri her geçen gün artıyor. Eşsiz güzellikteki doğası ile birlikte yaşam alanlarının birleştiğini düşününce bölgenin gelişimine ve gayrimenkullerin değerlenmesine şaşırmamak lazım. Özellikle İskele Long Beach projesi ile birlikte İskele’nin aldığı konut yatırımları zirve yapmış durumdadır.

Kıbrıs İskele vilayeti, Kıbrıs’a yerleşim için oldukça popüler bir lokasyon. Özellikle son yıllarda artan altyapı yatırımları, turistik tesislerin çoğalması ve genişlemesi, yeni okulların açılıyor olması gibi parametrelere bakılacak olursa, gelişmeye ve büyümeye de devam edecek. Üstelik şehirde yapılan yeni binalardan birinde yaşamaya karar verirseniz, uygun fiyatları ile de çok cazip bir Kıbrıs emlak yatırımı yapmış olabilirsiniz. Kıbrıs satılık ev ilanlarını bir de İskele bölgesi ile filtrelemeyi deneyin, bu sayede ulaşabileceğiniz ilanlar arasından kendiniz karar verin. Özellikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kolaylıkla ev satın alabiliyor oluşu, İskele bölgesini çok cazip bir yazlık yatırımı bölgesi yapmakta. Ayrıca Goldmark Estates aracılığı ile satın alacağınız evi rahatlıkla kiraya verebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: İskele – Long Beach Projemiz İle İlgili Önemli Bilgiler

Kıbrıs Emlak Fırsatları

Kıbrıs satılık ev fırsatları özellikle İskele bölgesi içerisinde çok sık karşımıza çıkmakta. Kıbrıs emlak yatırımı yapmak isteyen herkesin aklının bir köşesinde bulundurması gereken İskele Long Beach bölgesinde yapacağınız yatırımların karşılığını çok kısa sürede alabilirsiniz. Hem yüksek kira getirisi, hem harika manzaraları ile Kıbrıs satılık ev sektörünün yeni fırsatları İskele’de. Son 3 senede gözlemlenebilecek %30’un üzerinde değer artışı ile Kıbrıs İskele Long Beach bölgesi, mutlaka radarınızda olmalı. Bu bölgeden alacağınız herhangi bir ev size orta vadede inanılmaz değerler kazandırabilir. Bu nedenle Goldmark üzerinden Kıbrıs satılık ev ilanlarını incelerken filtrelemelerinizi İskele vilayetine yönelik yapmanızı tavsiye ederiz. Altın kumları ve masmavi denizleri, uçsuz buçaksız sahilleri ile adı ile kendini tanıtan Long Beach bölgesi sizleri bekliyor.

İster tatil yapmak için isterseniz yeni bir yaşama başlamak için tercih edebileceğiniz bir belde diyebiliriz. Daha çok deniz, kum, sakinlik, sıcak insanlar ve huzur diyorsanız İskele bölgesini ziyaret etmenizi öneririz. İskele’den alacağınız bir yazlık ile hayatınızı güzelleştirebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere İskele bölgesinin Long Beach projelerinden bahsetmeye, Kıbrıs emlak yatırım fırsatlarını aktarmaya çalıştık. Umarız yardımcı olabilmiş, İskele bölgesi hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilmişizdir.

Kıbrıs İskele En Güzel Ev Örnekleri

1.İskele Satılık Havuzlu Muhteşem Studio Daire

Long Beach bölgesinde yer alan 41 m2 alana sahip studio daire, konumu sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm üretmenizi sağlamaktadır. Süpermarket, kafeterya, banka, eczane, tıbbi hizmetler, çocuk oyun alanları, fitness, spa, masaj ve sauna salonları gibi birçok alanda hizmet ve aktivite merkezini bir arada sunan eşsiz bir komplekstir. Royal Life Residence adı altında hem çocuklar hem gençler hem de yetişkinler için yeterli sayıda bulunan bu merkezlerden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. İskele Long Beach’te yepyeni bir Kıbrıs emlak fırsatı sunan Royal Life satılık studio daire, açık yüzme havuzu ve su kaydırağı ile adeta beş yıldızlı bir tatil köyü havasına sahiptir. Buna ek olarak açık hava spor tesisleri, spa ve fitness merkezi sayesinde her daim spor yapabilme imkanı sunmaktadır. Bulunması ender bir kompleksin içinde, Kıbrıs İskele bölgesinde hayalinizdeki yaşamı gözler önüne seren havuzlu studio daire için yatırımcılar harekete geçti bile!

2.Enfes Deniz Manzaralı İskele Satılık Havuzlu Daire

Kuzey Kıbrıs İskele bölgesinde hayalinizdeki ev yaşamı için havuzlu 2+1 satılık daire, 86 m2 alana sahiptir. Hem bekar ve öğrenci yaşamına hem de aile yaşamına uygun olan ve Kıbrıs emlak seçenekleri bakımından oldukça elverişli bir konuma sahip olan Long Beach bölgesinde deniz manzaralı daireler sunmaktadır. Denize yalnızca 200 metre mesafede bulunan satılık daire, ultra lüks yapı malzemesi ve mimari tasarımıyla hem güvenli hem de estetik güzelliğe sahiptir. Dilediğiniz zaman havuzun dilediğiniz zaman ise Kıbrıs İskele Long Beach’in harika plajının keyfini sürebilir, böylelikle yaşarken tatilin yarattığı huzuru da bir arada hissedebilirsiniz. Güvenlik kamerası, interkom ve asansör özellikli, havuzlu dairede lüks ve keyifli bir Kıbrıs yaşamı için aradığınız her şey mevcut!

3.İskele Bakımlı ve Hazır Satılık Bahçeli Villa

Kıbrıs İskele içinde , 450 m2 açık alan üzerine inşa edilmiş mimari güzelliği ile ilgi çeken bahçeli villanın kapalı alanı ise 220 m2’dir. Bu hazır satılık dublex villanın tüm bakımları yaptırılmıştır ve yeni inşa edilmiş bir villadan farkını ayırt etmek neredeyse imkansız görünür. Tüm KDV’leri ödenmiştir. Eşya döşeli olması anında yerleşme imkanı sunar. Kıbrıs İskele bölgesinin turistik beldelerinden biri olan Long Beach’de yer alan bu dublex villanın alt katında mutfak, bir yemek odası, ayrı bir salon, bir yatak odası, misafir banyosu ve tuvaleti bulunur. Üst katında ise iki yatak odası, balkonu, ortak banyo ve tuvalet bulunur. Deniz manzaralı Kıbrıs İskele satılık villa, biri yarı kapalı olmak üzere iki çardak bulundurur. Yeşillik ve çiçeklerle süslenmiş bahçesinin içinde çardakların yanında odunluk, kiler ya da havuz yapımına uygun geniş bir alan mevcuttur. Pencerelerinin sineklik ile kaplı olması özellikle yazın sizi büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Özel bir garajı ve enerji tasarrufu sağlayabilmeniz için yeni teknoloji güneş paneli sistemi bulunmaktadır. Kıbrıs emlak seçenekleri arasında fazlasıyla tercih edilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Kıbrıs’ın Yeni Yatırım Bölgesi – Long Beach

Kıbrıs hakkında merak ettikleriniz için GoldMark web sitesini inceleyebilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için GoldMark ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!