KIBRIS’IN YENI YATIRIM BÖLGESİ – LONG BEACH

Tekrardan herkese merhabalar, Kıbrıs’ta ev alan bir çok yatırımcı öncelikle Girne bölgesini, Mağusa ve Lefkoşa bölgelerini kendine hedef seçmektedir. Kıbrıs’ın diğer bir ilçesi olan İskele ise sessiz sedasız dünyanın her yerinden yatırımcıların durağı olmuş durumda. 2007 yılında sadece bir sitenin bulunduğu bölgede büyük yatırımlar yapılmakta. İskele’nin en güzel sahili Long Beach’in hemen ardında yapılan bir çok tatil sitesi ve başlamak üzere olan bir çok proje mevcut. Bölge hem tatil hem de uygun fiyatlı yatırım olanaklarıyla öncelikle yabancıların ilgisini çekmekte idi. Son dönemde ise Çalışmalarımız sonucu Türkiye’deki yatırımcının da dikkatini çekmeye başlamıştır. Kira getirisi olanakları, £36.000 Sterlin’den başlayan fiyatlar, uygun faizsiz 24 aya kadar ödemeler ve faizli bankaya bağlanmadan yapılan ödemeler, kira garantili satışlar ve aradığınız her türlü aktiviteyi bulabileceğiniz Resort hizmetleri bulunan kompleksler ile oldukça yoğun bir şekilde satışlar artmıştır.
Bölge’de arazi satışları oldukça yüksek, hem daha önceden proje yapan firmalar hem de bölgedeki fırsatları gören firmalar satışa çıkan hiçbir arazi kaçırmadan satın alıyorlar. Yerli firmalar yanında Türkiye, rusya, israil, çin ve ortadoğu uyruklu yatırımcılar da bölgede inşaat yapmak üzere yatırım gerçekleştirmeye başladılar.

Bölgede yapılan komplekslerde firmalar arasındaki çekişme, hizmet kalitesini en üst düzeyde tutuyor. Neredeyse her kompleksde açık – kapalı yüzme havuzları, sauna, hamam, fitness, SPA, restoranlar, market, gece eğlenceleri, piknik alanı ve spor alanları mevcut standartlar şeklinde sunulmakta.

Diğer hizmetler:

  • Kat temizlik hizmetleri
  • Özel güvenlik
  • Kuaför
  • Kiralama hizmeti
  • Denize ve şehre ücretsiz hizmetler
  • İç mimarlık hizmetleri
  • Dil kursları
  • Çocuk bakım hizmetleri
  • Fatura ödeme hizmetleri vs

LONG BEACH SAHİLİ ve YÜRÜYÜŞ YOLLARI

Long Beach sahili orijinal adıyla HARAVDİ sahili, İskele Belediyesi’ne ait olup ücretsiz kullanıma tabidir. Belediye’nin yatırımları ile yürüyüş, bisiklet yolları, çocuk oyun parkları, cafeler ve güneşlenme alanları bulunmaktadır. eşsiz kumsalı ve akdeniz temiz suları da bölgeden ev alan yatırımcıyı oldukça memnun etmektedir.

BÖLGE VE YATIRIM OLANAKLARI İLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
Erman Esentuna +90 542 856 9398

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!