Kuzey Kıbrıs Dairelerine Yatırım Yapmak için 3 Sebep!

Şehir hayatının sebep olduğu gürültü ve çevre kirliliğinden kaçmak hepimizin hayali. Çevresel faktörler nedeniyle birçoğumuz doğa ile iç içe yaşamayı tercih etmekte. Bunun yanı sıra, en büyük getiriye sahip olan yatırım türünün emlak yatırımı olması da insanları ev sahibi olmaya teşvik etmektedir. Emlak yatırımı denince akla gelen ilk ülke ise temiz havası ve inanılmaz evleri ile Kuzey Kıbrıs’tır. Kuzey Kıbrıs daire seçenekleri oldukça çeşitlilik göstermektedir.

Doğa ile iç içe ve denize sıfır evlerde yaşamak isteyenler genellikle Kıbrıs emlak sektörüne yönelmektedir. Kuzey Kıbrıs daire seçenekleri, temiz havası ve deniz manzarasının yanı sıra yatırım yönünden de birçok avantaj sunduğu için tercih edilmektedir.

İnsanların ilk tercihleri arasında yer alan Kıbrıs emlak sektörü ve Kuzey Kıbrıs daire seçenekleri yatırım için büyük avantajlara sahiptir. Kıbrıs’ın emlak sektöründe öncü olmasının temel sebepleri bulunmaktadır. Bu sebepler arasında doğa ile iç içe yaşamak, ılıman iklim koşulları ve Kıbrıs’ın büyüleyici evleri yer alır. Ayrıca, üst düzey kâr getirisine sahip olan ve hiçbir zaman, değerini kaybetmeyen Kıbrıs emlak sektörü, değerini kaybetmemesi ile her geçen gün daha da değer kazanan bir sektördür.

Mutlu bir yaşam için Kuzey Kıbrıs daire çeşitleri oldukça avantajlı tercihlerdir. Bu yazımızda, Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmanın bazı avantajlarını ele alacağız. İşte Kıbrıs dairelerine yatırım yapmak için 3 sebep!

Kuzey Kıbrıs’ın Büyüleyici Manzaralarının Olması!   

Kıbrıs’ın Büyüleyici Manzaralarının Olması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kıbrıs’ta denize sıfır bir eviniz olsaydı ne düşünürdünüz? Evinizde otururken huzur veren bir manzaraya karşı vakit geçirmek Kıbrıs’ta bir eviniz olması ile mümkün. Kaliteli bir yaşam standardına sahip olmak için huzur oldukça önemlidir. Masmavi denizi, yeşillikleri ve dağ manzaraları ile hayalini kurduğunuz yaşamın daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Kıbrıs, deniz ve dağlar ile çevrili bir ada ülkesi olduğu için çeşitli manzaraları ile herkesi büyülemektedir.

İlginizi çekebilir: Kıbrıs’ta Gayrimenkul Yatırımı Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kuzey Kıbrıs’ta Düşük Emlak Fiyatları!

Kıbrıs'ta Düşük Emlak Fiyatları!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kıbrıs’ta daire almanız için en önemli avantajlardan birisi de ev fiyatlarının her bütçeye uygun olmasıdır. Kıbrıs’ta bir ev sahibi olmak için çok büyük maliyetler harcamanıza gerek yok. Çok uygun fiyatlar ile eşsiz yatırımlar yapabilirsiniz.

Ev almak isteyen herkesin aklına ilk olarak Kuzey Kıbrıs geliyor. Bu nedenle bazı bölgelerde ev fiyatları yüksek ancak bu evin yatırım değeri daha da artar. Kira getirisi, yaşam kalitesi gibi faktörleri göz önünde bulundurarak Kıbrıs uygun fiyatlara ev alabileceğiniz bir ülkedir. Kıbrıs emlak fiyatları bölgeden bölgeye farklılık gösterse de ortalama Kuzey Kıbrıs emlak fiyatları 49.490 €- 1.500.000 € arasında değişmektedir.

Dikkatinizi çekebilir: Kıbrıs’tan Satılık Daire Almak için 3 Haklı Sebep!

Kuzey Kıbrıs’ta Havanın Her Zaman Sıcak Olması!

Kıbrıs'ta Havanın Her Zaman Sıcak Olması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kıbrıs, Akdeniz’in en güzel adalarından biri olarak görülür. Ayrıca yılın belli bir bölümü hava sıcaklıkları yüksek olduğu için tatillerinizi istediğiniz kadar uzatmanız mümkün. Kıbrıs’ta kış mevsimi yağışlı ve ılık, yaz mevsimi ise sıcak geçmektedir. Bu nedenle Akdeniz iklimine sahip Kıbrıs’ta denize sıfır yaşamak, birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin emlak sektörü öncülerinden olan Gold Mark Estates olarak bu yazımızda Kuzey Kıbrıs ev ve Kuzey Kıbrıs’ta ev almanın avantajlarından bahsettik. Kuzey Kıbrıs, muhteşem doğası, büyüleyici denizi, manzarası, eğlence dolu yaşamı, huzurlu ve konforlu hayat standartları ile herkes için gözde bir yerdir. Kuzey Kıbrıs satılık ev ilanları içerisinde sahil bölgesinden yatırım yapmak isteyen herkes KKTC emlak sektörünün öncülerinden olan Gold Mark Estates ile iletişime geçebilir ya da web sitemiz üzerinden hizmetlerimizden faydalanabilir.

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!