Kuzey Kıbrıs İskele Ev Fiyatları

kibrisatilikevfiyatlari

Kuzey Kıbrıs’ın ilçelerinden biri olan İskele, adanın en ünlü deniz kıyılarına sahiptir. Bu ilçede bulunan bahçeli villa ve dairelerin denize yakınlığı dolayısı ile tatilcilerin odak noktası haline gelmiştir. Doğa güzelliği, keyifli yürüyüş yolları ve her geçen gün artan turist sayısı dolayısıyla yatırımcılarında dikkatini çeken İskele’nin değişimi ve gelişimi sürmektedir.  

Fiyat Aralıkları 

Teşvik belgesi yerli veya yabancı ayrımı yapmadan her yatırımcıya veriliyor. İskele bölgesinde açılan yeni oteller sayesinde her geçen gün ilçede istihdam artmakta, dolayısıyla otel çalışanları kiralık evlere daha çok talep göstermektedir. Böylece İskele’de gayrimenkuller değerleniyor, satılık ve kiralık daire ve villa talepleri artıyor. Fiyat aralıkları konusunda az çok fikir sahibi olabilmeniz açısında aşağıda küçük bir tablo oluşturduk. Ayrıntılı bilgi için ‘’Emlak Ara’’ kategorisinden geniş bir araştırma yapabilirsiniz.  

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs İskele Long Beach Bölgesinde Yazlık Almak İçin 5 Sebep

 

               Emlak Tipi              İlan Başlığı Fiyat 
 

                  Daire  

 

 

Kuzey Kıbrıs İskele Satılık Havuzlu Daire 2+1 

 

 

£38,900 

 

                  Villa 

 

 

İskele Satılık Havuzlu Villa 3+1 

 

 

£85,000 

 

                 Daire  

 

 

İskele Satılık Daire 1+1 

 

 

£33,000 

 

                  Villa  

 

 

İskele Satılık Bahçeli Villa 4 Yatak Odalı 

 

 

£160,000 

                  Villa  

İskele Satılık Havuzlu İkiz Müstakil 3+1 

 

 £75,000 

 

İskele’de Yeni Projeler 

Kuzey Kıbrıs İskele bölgesinde yatırımcıların talep göstermelerindeki bir diğer sebep ise oturum izni alma fırsatıdır. Emlak sektöründe yapılan değişimler ve gelişim doğrultusunda ev alım ve satım işlemlerindeki bürokrasinin kolaylaşmış olması yatırım yapmak isteyenlerin hızlıca odak noktası olmuştur. Hem düşük bütçelere ev satın alınabiliyor hem de yüksek ücretlere kiraya verilebiliyor. Hızla yapılan ve hayata geçirilen yeni projeler ile birlikte tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ev tipi bulmak çok daha kolay bir hal aldı. İskele ilçesinde bulunan hemen her site içerisinde havuz bulunmaktadır. Standartlar ve konfor alanları oldukça fazla olan ev çeşitleri mevcuttur.  

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs İskele Long Beach Bölgesi

Long Beach Apartmanları Projesi

İskele bölgesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en gözde tatil yerlerinden biridir. Özellikle yazlık hayali kuran veya yatırım amacıyla Kıbrıs satılık ev arayışında olanlar için oldukça talep gören bir ilçedir. Long Beach Apartmanları bir lüks yaşam projesidir. Kuzey Kıbrıs emlak sektöründe yatırım bölgesi olan İskele’de bulunmaktadır. Apartman dairelerden oluşan rezidans konseptinde olan bu konutlar Goldmark Estates’in Tek yetkili Satış portföyünde bulunmaktadır. Long Beach apartmanları denize oldukça yakın konumdadır. Tecrübeli inşaat firmamız tarafından tamamlanacak olan bu eşsiz projenin dairelerin dizaynı oldukça kaliteli malzemeler ve işçilik ile titizlikle çalışılmaktadır. Teslim tarihi 2021 olan Long Beach apartmanları £48.000-£59.900 fiyat aralığındadır ve faizsiz ödeme seçeneği bulunmaktadır. Yatırım açısından oldukça avantajlı olan bu şahane projeyi Kıbrıs satılık ev listenize eklemenizi ve bir göz atmanızı öneririz.

İskele Boğaz Projesi

İskele’de ses getirecek bir diğer konut projesi ise İskele Boğaz Projesidir. Muhteşem deniz manzaralı daireler, bölge sakinlerine ayrılmış özel kumsal ve bir sürü aktivite programları ile başta yatırımcılar olmak üzere herkesin dikkatini çekmiş durumdadır. En önde bulunan Terra Blokları 2020 yılının nisan ayında teslim edileceklerdir. Toplam üç bloktan oluşan İskele Boğaz projesinin her katında şahane bir manzara bulunmaktadır. Proje içerisinde; aqua park, fitness, market, surf havuzu, çocuk oyun alanları, deniz spor aktiviteleri, gece aktiviteleri, sauna, aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz, mangal yapabileceğiniz piknik alanları ve restoran bulunmaktadır. £44.900’den başlayan fiyatlarla studyo, 1+1,2+1 ve özel penthouse gibi konut tipleri bulunmaktadır. Bu şahane konut projesinde faizsiz ödeme kolaylığı ve peşin ödemelerde indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İskele’de Neden Ev Almalıyım? 

İskele mükemmel tesisleri ve temiz, denizi ve zarif plajlarla kaplıdır. Yaz tatili için harika bir duraktır. Çünkü; beldedeki kafelerde keşif yapmak, güneşlenmek ve insanları izlemek için gerçek bir zevktir. Dışarıda yemek yemek, keyif yapmak ve dinlenmek için mükemmel bir merkezdir. 

Kıbrıs’ın Avrupa, Afrika ve Orta Doğu arasındaki stratejik konumu uluslararası ticaret merkezidir. Denizcilik, turizm, bankacılık, finansal ve profesyonel hizmetler gibi geleneksel sektörler yıllardır adanın ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Enerji, yatırım fonları, kalkınma, eğitim ve sağlık turizmi gibi yeni sektörler Kuzey Kıbrıs ekonomisi açısından oldukça heyecan vericidir.  Aynı zamanda yatırımcıların oldukça ilgi gösterdiği bir ilçe olan İskele’de yeni konut projeleri yapılmakta ve bu girişimlerin etkisi artmaktadır. 

 

Ev Alma Şartları 

KKTC Türkiye’den bağımsız bir devlettir. Bu sebepten statü bakımından Türkiye vatandaşları yabancı görülmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tabi olduğu koşullar Avrupa Birliği vatandaşlarından, ya da başka ülkelerin vatandaşlarından farkı değil. Kıbrıslı olmayan kişilerin 1 adet gayrimenkul satın alma hakkı vardır. Kendi adına birden fazla gayrimenkul almak isteyenlerin uluslararası sermayeli bir şirket kurması gerekmektedir. Kurulan bu şirket üzerine sınırsız gayrimenkul alınabiliyor. 

İlginizi Çekebilir: İskele – Long Beach Projemiz İle İlgili Önemli Bilgiler

Biz GoldMark olarak herkesin mülk ihtiyacının farklı olduğunun farkındayız. İster küçük bir daire, ister villa olsun emlak piyasası konusundaki deneyimimizden faydalanabilirsiniz. 

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!