Lefkoşa Satılık Ev Fiyatları

Bu yazımızda, Akdeniz bölgesinin üçüncü adası olan Kuzey Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’dan bahsedeceğiz. Lefkoşa, içerisinde tarihi derinlikleri barındıran, gezilecek birçok farklı yeri olan bir şehirdir. En çok dikkat çeken ve Lefkoşa denilince akıllara gelen, diğer kentlerden farklı olmasını sağlayan bir özelliği vardır. Evet doğru bildiniz! Lefkoşa, tek bir sınırla ikiye ayrılmış dünya üzerindeki tek başkenttir.

Başkent olarak Kıbrıs’ın en kalabalık şehridir. Kıbrıs adasının en fazla turist misafir eden, ticarileşmenin fazla, ulaşımının iyi olduğu bölgesidir. İklimini ele alırsak, yaz ayları sıcak ve yarı kurak olarak geçirilir. Kış ayları ise ılık ve yağışlı geçirilir. Lefkoşa, en sıcak şehirlerdendir. Sıcak sevenler, Lefkoşa satılık ev ve Lefkoşa satılık daire imkanlarını gördükten sonra kesinlikle mülk sahibi olmak isteyecekler.

Başkentte bulunan Yakın Doğu Üniversitesi’nde öğrenci iseniz, Lefkoşa’nın güzelliklerini erken farkedeceğinizden, Lefkoşa satılık ev ilanlarını incelemeniz muhtemeldir. Üniversite okumaya geldiğinizde eğlence adresleriyle, plajlarıyla, genç nüfusuyla dikkatinizi çoktan çekmiş olacaktır. Öğrenci hayatı yaşıyor iken Lefkoşa satılık daire alternatifi olarak kiraya çıkmanızın da ekonomik olacağını önceden tahmin edebilmişsinizdir.

Lefkoşa’da üniversite hayatı geçirdiniz ve mezun oldunuz. Kıbrıs yerlisi değilseniz, tercihinize göre ya memleketinize döneceksinizdir ya da iş hayatınızı Kıbrıs’ta yaşayacaksınızdır. Okuduğunuz bölüm ile ilgili mesleğinizi yaparken bir de Lefkoşa’da yaşayacak olmanın verdiği keyif tarif edilemez olmalı!

Kuzey Kıbrıs’ın birçok sayıda avantajları olmasının yanı sıra KKTC emlak alanında da oldukça iyidir. Diğer kentlerde de olduğu gibi Lefkoşa’da da evler ve hazırlanacak olan projeler kendinden söz ettirmeyi başarıyor diyebiliriz. İş hayatına girmek istediğinizde sektör analizi yaparak bu alanda da kendinizi kanıtlayabilirsiniz.

KKTC emlak piyasasında Lefkoşa satılık ev ve Lefkoşa satılık daire seçenekleri rağbet görmektedir. Lefkoşa’nın güzelliklerinden faydalanmak isteyen ve yerlisi olmak isteyen herkes satılık ev seçeneklerini inceliyor. KKTC emlak piyasasında, diğer tüm ülkelerle kıyaslanamayacak kadar uygun fiyatlı olduğundan, Kıbrıs sevenler bu imkanı kullanmak istiyor.

LEFKOŞA EV FİYATLARI

Bu kenti her yönden övmemizin sebebini, Lefkoşa satılık ev ve Lefkoşa satılık daire fiyatlarının uygunluğunu gördüğünüzde siz de anlayacaksınız. Hem bu denli güzel olup hem de fiyatlarının makullüğü onları vazgeçilmez kılıyor. Detaylı bir şekilde buradan inceleyebilirsiniz: Lefkoşa Evleri

Lefkoşa gibi zenginliklerle dolu bir kentte ev sahibi olarak kendinize yapabileceğiniz en büyük ve değerli yatırımlardan birini yapmış olursunuz. İster belli dönemlerde iş yapmak ister sadece tatil amaçlı bir ev satın aldığınızda bile Lefkoşa’da bulunan evinizi kiraya vererek aylık kazanç ele edebilirsiniz. Emin olun büyük getirileri olacaktır.

•EV TİPİ                                       •FİYAT ARALIĞI(£)

DAİRE                                                         44.000 – 63.000

PENTHOUSE                                            0 – 68.500

BAHÇELİ VİLLA                                      0 – 249.000

BAHÇELİ DAİRE                                     0 – 60.000

BAHÇELİ MÜSTAKİL                            85.000 – 160.000

TERASLI DAİRE                                     0 – 89.000

GoldMark ailesi olarak Kuzey Kıbrıs’ta yaşamak için ev sahibi olmak isteyen herkesin sorularına yanıt vermeye hazırız. KKTC emlak piyasasında var olan tecrübelerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!