2022 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Emlak Fiyatları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yatırımcıların gözde bölgelerinden biridir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti eğlence merkezleri, limanları, doğası, yeşillikleri, denizleri, plajları, kumsalları ve uygun emlak fiyatları ile herkes tarafından sevilen ve tercih edilen bir ülkedir.

Eşsiz, farklı ve etkileyici tarihi güzellikleri bünyesinde barındıran Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, dinamik yapısı ve tarihi ile hem turistlerin hem de yatırımcıların gözde bölgelerinden biridir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gayrimenkul sektörünün öncülerinden Gold Mark Estates olarak bu yazımızda, 2022 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Emlak Fiyatlarını ele alacağız. İşte 2022 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Emlak Fiyatları!

Girne Bölgesi Ev Fiyatları

girne bölgesi ev fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Girne, eşsiz plajları ile oldukça popüler şehirlerden birisidir. Girne bölgesi emlak fiyatlarına örnek verecek olursak bunlardan birisi de Alsancak projesidir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne şehrinde sizlerle buluşan bu proje, sahip olduğu konum ile eşsiz deniz manzarasına sahiptir. Projenin ana konusu olan doğa, ekolojik mimari ile sizlere sürdürülebilir bir yaşam alanı sunar.

Proje içerisinde 3 adet 4+2 müstakil havuzlu villa, 1+1, 2+1, 3+1 konutlardan oluşan toplam 77 konut inşa edilmiştir. Zemin katlardaki konutların kendi özel bahçeleri, birinci katlarda bulunan konutların ise kendine ait çatı terasları bulunmaktadır. Bu proje 165.000€’dan başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

İskele Long Beach Bölgesi Ev Fiyatları

İskele Long Beach Bölgesi Ev Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iskele Long Beach fiyatları Girne Alsancak projesine kıyasla daha makuldür. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin İskele şehrinin Long Beach bölgesinde yer alan bir projedir. İçerisinde ise 2 blok ve 5 Katlı 2+1 konutlardan oluşan toplam 60 konut inşa edilmektedir. Binada ortak kullanıma açık modern tasarımlı teras bulunmaktadır. Ayrıca bina, Akdeniz’in nefes kesen deniz manzarasına sahiptir. Merkezi bir konuma sahip olan proje yatırımcılar için kaçırılmaz fırsatlar sunar. Bunun yanı sıra yüksek kira getirisi ile yatırımcıların amortisman sürelerini de kısaltmaktadır. Bu projenin fiyatları ise 64.900€’dan başlamaktadır.

Gazimağusa Bölgesi Ev Fiyatları

Gazimağusa Bölgesi Ev Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gazimağusa, Kıbrıs’ın en sevilen bölgelerinden birisidir. Burada yer alan Gazimağusa Yeni Nesil Villa Projesi’ de çok sevilen projelerimizden birisidir. Güneş ışığı, yeşilin enerjisi ve denizin kokusu ile eşsiz bir proje olan Gazimağusa Yeni Nesil Villa Projesi, fiyatları ise 72.000€’dan başlamaktadır.

Huzurlu bir yaşam sürebileceğiniz ve iklimi sayesinde sizlere uzun aylar yazı yaşatan Kuzey Kıbrıs’ın muhteşem kumsallarına sahip Gazimağusa şehrinin yükselen değeri, denize sadece 1 km mesafede yer almaktadır. Hem sosyal hem kültürel bir çevreye sahip konumdaki konut projesinde yer alan10 adet villa, 6 adet müstakil bahçeli veya çatı teraslı daireler şimdi sizlerle. Bu projenin fiyat listesi ise aşağıdaki gibidir:

  • 3+1 Bungalov Tarzı Villa (400 M² Arsa: 165 M² + 15 M² Pergolalı Teras) £189.000
  • 3+1 Dubleks Villa (300 M² Arsa: 206 M² + 14 M² Pergolalı Teras) £199.000
  • 4+1 Villa (400 M² Arsa: 240 M² + 16 M² Kapalı Teras + 34m2 Pergolalı Teras) £220.000
  • 1+1 Daire Bahçe Katı (66 M²+ 90 M² + 24 M² Kapalı Balkon) £72.000
  • 1+1 Daire 1. Kat (73 M²+ 10 M² Pergolalı Balkon + 28 M² Çatı Terası) £72.000
  • 2+1 Daire Bahçe Katı (46 M² Bahçe + 90 M² + 24 M² Kapalı Balkon) £93.000
  • 2+1 Daire 1. Kat (90 M² + 24 M² Pergolalı Balkon + 56 M² Çatı Terası) £93.000

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin emlak sektörü öncülerinden olan Gold Mark Estates olarak bu yazımızda, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Emlak Fiyatları hakkında bilmeniz gerekenleri detaylı bir şekilde inceledik. Kuzey Kıbrıs, muhteşem doğası, büyüleyici denizi, manzarası, eğlence dolu yaşamı, huzurlu ve konforlu hayat standartları ile herkes için gözde bir yerdir. Kuzey Kıbrıs satılık ev ilanları içerisinde sahil bölgesinden yatırım yapmak isteyen herkes KKTC emlak sektörünün öncülerinden olan Gold Mark Estates ile iletişime geçebilir ya da web sitemiz üzerinden hizmetlerimizden faydalanabilir.

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!