En Göz Alıcı Satılık Girne Konut Projeleri

Günümüzde en büyük getiriye sahip olan yatırım türü emlak yatırımıdır. Yatırım yapmayı düşünen birçok yatırımcı, ilk tercih olarak Kıbrıs’a yönelir. Kıbrıs’ın gözbebeği olan Girne’de de zengin gayrimenkul türleri bulunmaktadır. Bu tercihin temel sebebi ise emlak yatırımının yatırımcılara kısa, orta ya da uzun vadede sağladığı maddi avantajlardır. Peki Girne konut projeleri seçenekleri nelerdir?

Üst düzey kâr getirisine sahip olan, hiçbir koşulda değerini kaybetmeyen emlak yatırımı, her geçen gün daha da değer kazanmaktadır. Bu sebeple, emlak yatırımı ile kazancına kazanç katmak isteyen yatırımcıların Girne konut projeleri ve Girne satılık daireler bültenini yakından takip etmeleri gerekir.

Bu yazımızda Girne konut projeleri ve Girne satılık daire için en çok tercih edilen 3 konut projesini sizler ile paylaşacağız.

Girne Alsancak’ta Konut Projesi    

alsancak (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne şehrinin Alsancak bölgesinde olan özel bahçeli, balkonlu ve çatı teraslı olmak üzere toplamda 90 adet lüks dağ ve deniz manzaralı 2+1 dairelerden oluşan bir konut projesidir. Merkezi bir konuma sahip olan proje beyaz eşya ile satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra yatırımcılar için kaçırılmaz fırsatlarla dolu olan projemiz, yüksek kira getirisi ile yatırımcıların amortisman sürelerini de kısaltmaktadır. Alsancak / Girne bölgesinde bulunan proje;

  • Girne merkeze 20 dakika sürüş mesafesine,
  • Maramonte plajına 6 dakika sürüş mesafesinde,
  • Escape plajına 8 dakika sürüş mesafesinde,
  • Lefkoşa 57 dakika sürüş mesafesinde,
  • Necat British kolej 5 dakika yürüme mesafesinde,
  • Ercan havalimanına 50 dakika sürüş mesafededir.

Girne Çatalköy Projesi

çatalköy projesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuzey Kıbrıs Girne Çatalköy bölgesinde yer alan Türk Koçanlı, Havuz ve Jakuzili Villa seçenekleri ile Girne Çatalköy Proje’miz en zengin projelerimiz arasında yer almaktadır. Güzelliği ile sizleri başka bir diyardaymışsınız gibi hissettirecek Çatalköy Projesi’nde Akdeniz’in mimarisinin ve doğasının en güzel örneklerinden esinlenilerek tasarlanan evlere sahip olabilirsiniz.

Konum olarak Diana Beach Plajı’na yürüyüş mesafesinde olan bu proje Kıbrıs’ın incisi Girne Limanı’na araçla 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıca, Ercan Havaalanına 35 dakika mesafede olan Çatalköy Projesi, tarihi ve arkeolojik bir şehir olan GaziMağusa’ya da 55 dakika uzaklıkta bulunur.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!