En Güzel Kıbrıs Tatil Planı! Kıbrıs Otelleri Hakkında Bilgiler

Akdeniz’in incisi Kuzey Kıbrıs adeta bir tatil cennetidir. Giden tekrar gitmek, daha önce bu eşsiz adaya ayak basmayan herkeste muhakkak bir gün gitmek ister. Kuzey Kıbrıs’ta tatil yapmak için birçok sebebiniz olabilir. Lüks Kıbrıs otellerin sıraladığı geniş plaj alanları, adanın farklı noktalarında bulunan çeşitli manzaralar arasında yer alan uzak köyler ve gelişen kent merkezleri ile Kuzey Kıbrıs tatili hem rahatlama hem de aktivite açısından popüler bir turizm ülkesi olmaya devam etmektedir. Bu kadar çok etkenin bir arada olduğu bu eşsiz adaya tekrar gitmek isteyenler ya da ilk kez gidecek olanlar için güzel bir Kıbrıs tatil planı hazırladık. Hazırsanız başlayalım.  

Bütün bir senenin yorgunluğunu ve stresini tatilde atmak için iyi bir tatil planına ihtiyacımız vardır. Genelde her gün yaptığımız alışagelmiş sorumluluklarımızdan kısa bir süreliğine uzaklaşmak için iyi otel tercihi bu planın en önemli noktası olabilir. Otelin yiyecekleri, odaların hijyeni ve konforu, sağladığı olanaklar ve diğer tatil arkadaşlarımızın ve ailelerimizin beklentilerini karşılayacak diğer aktiviteler… Tercih ettiğimiz bir otelde tüm bu beklentilerimizi karşılayacak, ödenen miktarın karşılığını beklemek herkesin en doğal hakkıdır. Bu adanın tatil cenneti olarak bilinmesinde ki en önemli etkenlerden biri de Kıbrıs otellerinin oldukça tatmin edici olmasıdır. Kuzey Kıbrıs ekonomik gelirinin büyük bir çoğunluğunu turizmden KKTC emlak sektöründen edinir. Bu tür bir sorumluluğun farkında olan ve yıllardır bu bilinç ile çalışmalarına devam eden Kuzey Kıbrıs turistlerin beklentilerini karşılama konusunda oldukça yetkin ve tecrübelidir. Aynı şekilde KKTC emlak sektöründeki büyüme ile birlikte adaya gelen turist ve ziyaretçi sayısının artışı otellerin hizmet kalitesindeki gelişimi de yüksek oranda etkilemiştir.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs Kiralık Ev

En Güzel Kıbrıs Tatil Planı!

Doğanın ve tarihin bir arada tablo gibi sergilendiği ve yeryüzündeki cennet olarak adlandırılabilecek kadar güzel olan Kıbrıs tatil denildiğinde akla gelen konumların başını çekmektedir. Lüks otellerin yer aldığı muhteşem plajlar, boydan boya bir gerdanlık gibi Kıbrıs adasını süslemektedir. Her noktasında birbirinden güzel manzaralar barındıran Kıbrıs tatil cenneti olarak adlandırılabilmektedir.

Yaşamın tüm stresinin omuzlara yüklendiği ve gittikçe ağırlaştığı günlerde, hep tatil hayali kurulmaktadır. Her şeyden ve tüm işlerden uzaklaşarak, keyifli birkaç gün geçirmek gerek ruhsal gerek fiziksel olarak büyük ölçüde yarar sağlayacaktır. Günlük hayatın yoğun çalışma mücadelesinde sadece yılın birkaç günü çıkılabilen tatil için herkes en güzeli düşlemektedir. En keyifli, en renkli ve en eğlenceli tatil planları yaparken ilk sırada nereye gidilmesi gerektiği konuşulmaktadır.

kibristatil

Kimileri tatilini yeşilin hakim olduğu yerlerde yapmak ister kimileri ise kendisini derin maviliğe bırakmak… Kimileri sakinliğin getirdiği huzur arzularken kimleri ise kendinde geçene dek eğleneceği birkaç günü istemektedir. Kıbrıs, tüm bu isteklerin tek bir noktada karşılanabileceği, dünya üzerindeki en özel ve en güzel noktalardan birisi olarak öne çıkmaktadır.

Kıbrıs, tarihin derin izlerinden esintilerle görenleri büyülerken yeşil tüm tonlarının buluşma noktası olarak da huzurun merkezi olarak tüm gözleri üzerine çekmektedir. Akdeniz’in derin maviliği ve ormanların yeşilliğiyle harikalar diyarından bir kesit olarak görenleri büyüleyen Kıbrıs, tatil söz konusu olduğunda akla gelen yerlerin başını çekmektedir.

Üst düzey bir tatil yaşamak için en iyi adres olan Kıbrıs, sahip olduğu güzelliği otellerine de yansıtmaktadır. Ada, her sene misafirlerini mutlu bir şekilde uğurlarken tüm misafirlerin ilk fırsatta adayı tekrar ziyaret edeceğinden emindir. Üst düzey misafirperverliğin ve tatil beldesi bilincinin hakim olduğu Kıbrıs, tüm bu sebeplerden ötürü tatil cenneti olarak anılmaktadır.

Muhteşem tatil köyleri ve otellerin bulunduğu Kıbrıs, genellikle görenleri kendine aşık etmektedir. Bundan dolayı bir kez tatile gelen kimseler, tekrar tekrar adayı ziyaret etmekte ve Kıbrıs’ta bir ev sahibi olup adalı olarak ömrünü geçirmek istemektedir. Tatil köylerinden hoşlanmayan kimseler için de sessizliğin, sakinliğin ve huzurun hakim olduğu yerler de Kıbrıs adasında çokça bulunmakta ve bu konumlarda kiralık ve satılık ev ilanları sayısı da oldukça fazla sayıda bulunmaktadır.

kibrisgirnetatil

Kıbrıs Girne’de Tatil Planı  

Kuzey Kıbrıs’ta ziyaret edilebilecek en iyi yerlerden biri Girne’dir. Burada yerel yaşam ile turistik alanların bir karışımı söz konusudur. Ana caddelerde kafeler, dükkanlar ve kebap evleri bulunmaktadır. Kıyı şeridi boyunca turistik restoranlar bulunmaktadır. Şeridin bir ucundan başladığınız gezinti görülmeye değer olan Girne kalesinde biter. Arzu ettiğiniz tüm aktiviteleri burada bulabileceğiniz gibi dünyaca ünlü otellerin sağladığı olanaklardan da muhakkak faydalanmak gerekir. Genellikle kumarhaneleri ile ünlü olan bu otellerin çoğu odasında eşsiz Kıbrıs manzaralarına şahit olmanız mümkündür. Odaların iç düzeninde jakuziler bulunabildiği gibi oda kasası, kablosuz internet ve isteğe göre tekerlekli sandalye gibi ihtiyacınız olabilecek tüm imkanlar misafirler için sağlanır. İçerisinde spa merkezleri, birçok restoran bar gibi lüks tesislerde bulmak mümkündür.  

İlginizi Çekebilir: Kuzey Kıbrıs Girne Ev Fiyatları

 

Kıbrıs adasının kuzeyinde yer alan Girne, görenleri büyüleyen ve iz bırakan bir şehirdir. Büyülü yaşamı kitaplara ve sanat eserlerine konu olabilecek güzelliğe sahip olan Girne, her sokağında farklı bir hayatın yaşandığı tatil cennetidir.

Huzurun sessizliği ve eğlencenin renkli dünyasının bir arada bulunduğu Girne, Akdeniz’in en güzel şehirlerinde birisidir. Kıyı şeridi boyunca yer alan plajlar görenleri büyülemektedir. Girne’nin bu denli özel bir öneme sahip olmasında hem renkli gece hayatının hem de huzurlu doğallığın bir arada bulunmasının rolü oldukça büyüktür.

Görenleri büyüleyen, tüm muhteşemlikleri içerisinde barındıran bu eşsiz tatil beldesi Girne, tatil için gelen kişileri etkileyerek orada yerleşik hayata geçmeye ikna etmektedir. Girne satılık ev konusunda pek çok seçeneğin bulunduğu bir lokasyon olarak öne çıkmaktadır. Bu bağlamda her zevke ve her ihtiyaca yönelik çeşitli satılık veya kiralık evin bulunduğu Girne, turistlerin adalı olması adına adeta bir dönüşüm merkezi olarak adlandırılabilmektedir.

Girne satılık ev ilanları genellikle lüks evler olarak öne çıkmaktadır. Yalnızca muhteşem tarihi ve kültürel güzelliklere değil aynı zamanda muhteşem doğal güzelliklere de sahip olan Girne, ada yaşamının tüm güzelliğini yeni ev sahiplerine sunmaktadır.

Girne satılık daire ilanları, bulunduğu konuma ve evlerin sahip oldukları özelliklere göre farklılık göstermektedir. Şehir merkezinde lüks apartman daireleriyle Girne’nin renkli dünyasının ortasında yer edinebileceğiniz gibi, yine Girne’nin huzurlu ve muhteşem manzaralı deniz kıyısında lüks bir villa sahibi olabilirsiniz.

Girne satılık ev ilanları, Kıbrıs emlak dünyasının önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Bu bağlamda adaya gelen ziyaretçilerin en çok beğendikleri ve anlılar biriktirerek ömürlerini geçirmek istedikleri yer olduğu çıkarımı yapılabilmektedir. Girne satılık ev ilanları, pek çok farklı seçeneği bir arada bulundurduğundan dolayı, hemen herkes için uygun seçenek bulunabilmektedir.

Girne, tatil beldesi olarak öne çıkmasının yanı sıra sahip olduğu tüm muhteşemlikler göz önünden bulundurulduğunda iyi bir yatırım merkezi olarak görülmektedir. Bu bağlamda adada en çok yatarım amaçlı ev alınan yerlerden birisi olan Girne, Kıbrıs emlak dünyasının en çok kar ettiren merkezlerinden birisidir.

İlginizi Çekebilir: Girne’de Esrarengiz Bir Köy, Girne Karmi Köyü!

Girne, tatil dönemlerinde yaşamak için ev satın almak veya kiralamak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri konumdur. Bu nedenle şehir geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Muhteşem doğal güzellikleri, yeşil ormanları, altın rengi kumsallar ve mavinin en güzel tonundaki deniziyle tek kelimeyle harika bir şehir olan Girne gerek şehir yaşamının gerek sakin doğal yaşamın bir arada bulunduğu yegane şehirdir.

Tüm bu sebeplerden dolayı, sadece bir dönem tatil yapmakla kalmayıp yerleşmek isteyeceğiniz Girne, yılın her zamanında tüm güzelliklerinin size sunacaktır. Girne satılık ev ilanlarına göz atıp hemen yeni bir ev alarak muhteşem hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir ve tatil planlarınızı kalıcı hale getirerek yılın her dönemi tatili yaşayabilirsiniz.

Kıbrıs İskele’de Tatil Planı

Kuzey Kıbrıs’ın İskele ilçesinde son yıllarda otelleri ve tatil fırsatları oldukça ünlüdür. Yedi yıldızlı yaşam fırsatı sunan konut projeleri ile adından söz ettiren ilçenin uzun ve etkileyici plajları da bu şehri bir üst noktaya taşımıştır. İskele ilçesinde bulunan oldukça etkileyici oteller bulunmaktadır. Kıbrıs tatil tercihini ruhunuzu dinlendirecek, manzaranın keyfini çıkarmak ve rahatlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Dolaşmak için de muhteşem bir küçük olan İskele, şubat aylarında da oldukça keyiflidir.  Mağara duvarlı eski şehirden geçerken görebileceğiniz çok sayıda manzara ve kalıntı vardır. Turistlik bir gezi içinde oldukça uygun bir bölgedir. Kıbrıs otelleri hakkında araştırması yaparken İskele ilçesinde bulunan otellere de bir göz atmanızı öneririz.  

İlginizi Çekebilir: Kuzey Kıbrıs İskele Ev Fiyatları

Biz Goldmark ailesi olarak sizler için Kıbrıs otelleri hakkında ayrıntılı bilgi verebilir, Kuzey Kıbrıs tatil planınızı sizler için planlayabiliriz.

Kuzey Kıbrıs tatil otelleri hakkında merak ettikleriniz için GoldMark web sitesini inceleyebilir aynı zamanda KKTC emlak sektörü ile tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz. 

Soru ve görüşleriniz için Gold Mark ile iletişim kurmaktan çekinmeyin.

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!