Girne Amerikan Üniversitesi Civarında 10 Harika Kıbrıs Satılık Daire!

Merhaba, bugün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne eğitim odaklı yerleşmeyi düşünenler için faydalı bir içerik oluşturacağız. Kıbrıs’ın en önemli okullarından biri olan Girne Amerikan Üniversitesi, aynı zamanda en merkezi ve yaşanabilir bölgelerinden birinde yer alır. Kıbrıs’a taşınmayı düşünenler ve Kıbrıs satılık ev arayanlar için en güzel seçenekleri sizin için derleyeceğiz.

Kıbrıs’ın canlı ve hareketli noktalarından Girne Amerikan Üniversitesi dolayısıyla öğrenci odaklı yaşam biçimini destekleyen yapısıyla dikkat çekmektedir. Girne merkeze, Karaoğlanoğlu, Edremit ve Zeytinlik gibi güzel bölgelerin tam ortasında yer alır. Her türlü ulaşım ağına, sahile, alışveriş alanlarına, cadde ve kafelere yakın bir mevkide olması sebebiyle yerleşim alanlarına oldukça yakındır. Girne Amerikan Üniversitesi çevresinin geniş olması, açık ve merkezi bir bölge oluşu ile birçok Kıbrıs satılık daire seçeneği sunmaktadır.

Gelin şimdi, Kıbrıs’ın en önemli üniversitesi Girne Amerikan Üniversitesi civarında 10 harika Kıbrıs satılık daire örneğini birlikte inceleyelim!

13. Kuzey Kıbrıs Girne’de Satılık Muhteşem Deniz Manzaralı Daire

140m2’lik alanı kaplayan bu full eşyalı satılık daire, Kıbrıs Girne Merkez’in Kamiloğlu Hastane Bölgesi’nde yer alır. Girne Amerikan Üniversitesi için okula gidecek bir öğrenci için fazlasıyla geniş bir ev olacaktır. Yeni mülk olmasından ötürü eşyaları temiz ve kullanılmamıştır, dairenin içi de bir o kadar temizdir. KKTC Girne dairemiz bulunduğu binanın 5. katında yer alır fakat dert etmeyin, bina içinde asansör bulunmaktadır. İçinde 2 banyo odası, 3 WC, 3 yatak odası ve 1 salon bulundurur. Deniz manzarası bulunan açık terası, kuvvetli rüzgarlarıyla sıcak yaz gecelerinizi serinletecektir. Hem rahat edeceğiniz hem de keyifle oturabileceğiniz Girne dairesinin konumuna gelirsek, KKTC Girne Liman’a 10 dakikalık ve çarşıya 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Hem Girne Amerikan Üniversitesi hem de çeşitli merkezi noktalara yakınlığı nedeniyle en çok tercih edilen daire seçeneklerinden biri olmaktadır. Bu KKTC Girne daire, eşdeğer koçanlıdır. Eğer Kıbrıs Girne içinde aradığınız ev, oldukça geniş odaları ve bir o kadar geniş, deniz manzaralı bir terası olan, merkezi konumu sayesinde ihtiyaçlarınıza Girne Amerikan Üniversitesi civarında veya yürüme mesafesinde olacak bir ev ise GoldMark Estates ile iletişim sayfası aracılığıyla hemen iletişime geçin!

(https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-merkez-satilik-31-daire-ee0021/ )

12. Girne Merkez’den Full Eşyalı Enfes Satılık Penthouse

Kıbrıs Girne kalbinde yer alan bu eşyalı satılık penthouse, binasının 9. katında bulunan oldukça geniş bir dairedir. Bu eşyalı daire, evine hızlı bir şekilde yerleşmek isteyenlere sağladığı kolaylığın yanı sıra, çocuklar için yapılmış özel oyun parkı ile de çocuklu ailelere de kolaylık sağlar. KKTC Girne Merkez’de yer alan Türk koçanlı ve eşyalı penthouse, 7/24 çalışan canlı güvenlik kameraları ile korunmaktadır. Böylelikle aileler için olmazsa olmaz güvenlik sorununu da geride bırakır. Girne Amerikan Üniversitesi ve çevresinde, Kıbrıs Girne sınırları içinde taşınmaya hazır olan penthouse içerisinde iki yatak odalı ve bir mutfaklı bu daire, çekirdek aileler için çok daha uygun bir dairedir. Girne Amerikan Üniversitesi, bu daireye 10 dakikalık sürüş mesafesinde bulunur. Öğrenciler için hem merkeze yakın konumu hem de bir öğrencinin cebine uyan fiyatı dolayısıyla çok tercih edildiği gibi KKTC Girne bölgesinde emlak yatırımı için de oldukça uygun daire seçenekleri arasında yer alır. Güvenliği sıkı bir şekilde sağlanmış bu satılık daire, hayal ettiğiniz Girne Amerikan Üniversitesi civarında yer alan Kıbrıs Girne satılık daire bu tarife uyuyorsa bu fırsatı asla kaçırmayın!

(https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-penthouse-girne-merkez-satilik-21-penthouse-mus009/)

11. Karaoğlanoğlu’nda Manzaralı İkiz Müstakil Villa

Girne Amerikan Üniversitesi civarında Kıbrıs Girne Karaoğlanoğlu’nda bir site içinde yer alan ve taşınmaya hazır bu ikiz müstakil villa, 130 m2’lik genişliğinde ve eşdeğer koçanlıdır. Yeşillikler içinde yer alan esintili ve ferah bir bahçesi ve hem denize hem dağa bakan bir terası bulunur. Böylelikle, bu KKTC Girne evleri için aradığınız rahat ortamı bu manzaralı teras sayesinde sağlayabilirsiniz. Sitenin ortak kullanımlı havuzundan ise sıcacık yaz günlerinde çıkmak istemeyeceksiniz. Kıbrıs Girne tarafında, Karaoğlanoğlu’nda yer alan bu ikiz müstakil havuzlu villanın iki katı içerisinde 3 adet WC, iki banyo odası, 3 yatak odası ve 1 salon bulundurur. Zira, geniş bir ev arıyorsanız bu villa sizin için doğru bir seçim olacaktır. Girne Amerikan Üniversitesi, bu villanın arabayla yalnızca 15 dakika sürecek bir mesafede, oldukça yakın bir konumda bulunur. Serin ve esintili dağ eteklerini görebildiğiniz gibi dalgalı ve masmavi denizi de uzun uzun izleyebileceğiniz manzaralı ve havuzlu ikiz villa, aynı zamanda deniz tarafından esen serin rüzgarları ve bulunduğu yeşil ve bol ağaçlı konumun sağladığı temiz havası ile yazlık işlevi görebilir. Girne Amerikan üniversitesi civarında arzu ettiğiniz sakin ve huzurlu yaşamı KKTC Girne içinde aradığınız ev tipi bahsettiğimiz bu dağ ve deniz manzaralı ve havuzlu bir ikiz müstakil villaya benziyor ise bu fırsatı kaçırmayın, GoldMark Estates ile iletişime geçerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

(https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-ikiz-mustakil-girne-karaoglanoglu-31-satilik-ikiz-villa-mus007/)

10.Merkezde Türk Koçanlı Satılık Apartman Dairesi

Son derece bakımlı, temiz ve güzel bir apartman dairesi olarak Girne’de oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. 84 m2 alana sahip olan 2+1 Kıbrıs satılık ev Türk koçanlıdır. Hem dağ hem deniz manzarası ile huzur veren bir yapıya sahiptir. Temel ihtiyaçlara yalnızca yürüme mesafesinde olup Girne Amerikan Üniversitesi’ne de rahat bir ulaşıma sahiptir. 5. katta bulunan Kıbrıs satılık daire asansörlüdür. Detaylar için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-merkezde-satilik-21-daire-ke-070/

9.Karaoğlanoğlu Üniversiteye Yürüme Mesafesinde Havuzlu Daire

Hem Girne Amerikan Üniversitesi hem de sahile oldukça yakın mesafede olan bu Kıbrıs satılık ev, en merkezi ve değerli bölgelerden birinde konumlandırılmıştır. Bahçesinde yer alan havuzu ve muhteşem Akdeniz manzarasını ayaklar altına seren terası ile son derece mantıklı bir yatırım fırsatı sunmaktadır. 67 m2’lik alanı ile özellikle tek yaşayanlar için idealdir. Üniversiteye yakınlığı sayesinde her daim kiracı potansiyeli barındırmaktadır.

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-satilik-havuzlu-daire-ds02/

8.Girne’de Tam Merkezi Konumda Lüks Daire

Tüm mağaza ve marketlere yalnızca yürüme mesafesinde yer alan lüks Kıbrıs satılık daire, 96 m2 genişliği, 2 oda ve 1 salon içermektedir. Modern dekorasyona sahip 2 WC ve 2 banyo bulunur. Kıbrıs satılık daire full eşyalı olarak, alıcı için taşınmaya hazır vaziyettedir. Ayrıca tüm vergileri ödenmiştir. Girne Amerikan Üniversitesi civarında olması sebebiyle rahatlıkla ulaşım sağlanabilir.  Hem konumu hem iç tasarımı sayesinde lüks bir yaşam sunar. Bina içerisinde kapalı otopark, asansör, interkom ve güvenlik kamerası mevcuttur. Son derece lüks ve güvenli bir Kıbrıs satılık ev seçeneğidir.

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girnede-satilik-lux-21-daire-ke-058/

7.Girne’de Tam Yatırımlık Güvenli Satılık Daire

Girne Amerikan Üniversitesi civarında, yatırım için Kıbrıs satılık ev arayanlar için son derece uygun bir fırsat! İçinde kiracısı da bulunan full eşyalı, vergileri ödenmiş muhteşem daire alıcısı için her şeyiyle hazır durumdadır. Asansörlü ve temiz bir bina içerisinde 55 m2 alanı ile 1+1 satılık dairede interkom ve güvenlik kamerası da bulunmaktadır, masrafsız bir biçimde yatırım için alıcı beklemektedir!

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-merkezde-satilik-11-daire-ke-074/

 6.Karaoğlanoğlu Üniversite Yakınında Fırsat Daire

Girne Amerikan Üniversitesi civarında Kıbrıs satılık daire arayanlar için oldukça elverişli ve uygun bir yapıdadır. Merkezi konumu sayesinde mağaza, alışveriş ve sosyal aktivite alanlarına aynı zamanda sahile yakındır. KDV ve trafo katkı payı ödenmiş bu satılık daire 80 m2 alana sahiptir. Odaları son derece geniş ve ferahtır, eşyalı vaziyettedir ve aile yaşantısı için son derece uygundur. Üniversite yakınında fırsat arayanlar için hazır bir Kıbrıs satılık ev!

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-satilik-dag-manzarali-daire-ke043/

  5.Girne Suluçember’de Yatırım İçin Enfes Satılık Daire

Merkezi konumda ve bir o kadar da ferah bir Kıbrıs satılık ev için en doğru tercihlerden biri. Kıbrıs’ın tam göbeğinde, Girne Amerikan Üniversitesi civarında ve her yere eşit ulaşım seçeneklerine sahip bu satılık daire, 2. katta olup 115 m2’lik genişliğiyle de apartmanlarda nadire görülen bir alana sahiptir. Yatırım yapmak için 3+1 Kıbrıs satılık daire arayanlar için elverişli, tüm vergiler ödenmiş hazır koçanlı, full eşyalı durumdadır. Yatırım ve kiracı için oldukça yüksek potansiyeli ile dikkat çekmektedir. Ayrıca araçlar için otoparkı vardır ve asansörlü binada yer almaktadır.

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-merkezde-satilik-31-daire-ke071/

 4.Girne Merkezde Yaşamak İçin İdeal Daire

Girne Amerikan Üniversitesi civarında son derece güzel konumda olan bu Kıbrıs satılık ev, alışveriş merkezi, üniversite, okul, hastane gibi temel noktalara oldukça yakın mesafede olup her yere ulaşım imkanına sahiptir. Merkezde ideal olarak kullanışlı bir Kıbrıs satılık daire arayanlara 120 m2 alanının yanı sıra 3 odası ve 1 salonu ile ferah bir zemin sunmaktadır. Kapalı mutfak, otopark gibi özellikleriyle de bir apartman dairesi için oldukça ideal bir seçimdir. KDV’si ödenmiş ve krediye uygun olması ile alıcıların ilgisini fazlasıyla çekmektedir.

 3.Girne Merkezde Yepyeni Yatırım Fırsatı

Yatırım için Girne Amerikan Üniversitesi yakınında yeni Kıbrıs satılık daire arayışında olan yatırımcılara oldukça güzel bir fırsat sunmakta olan bu ev, 2+1 ve 80 m2 alan özelliğiyle ve konumuyla dikkat çekmektedir. Temel ihtiyaçlar ve sosyal aktivite alanlarına yürüyüş mesafesinde olup bina içinde ise termosifon su ısıtıcısı, asansör, interkom ve kapalı otopark gibi özelliklere sahiptir. Mutfak ve salon zemini seramik, odalar ise parke zemin kaplamadır. KDV ödenmiş ve krediye uygun olarak yatırımlarını beklemekte!

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-merkzde-satilik-21-daire-yeni/

 2.Girne’de Huzur İsteyenlere Geniş Bahçeli Daire

Konumu bakımından merkeze yakın ama bir o kadar da doğayı ve toprağı sevenler için harika bir fırsat sunan geniş bahçeli Kıbrıs satılık daire, açık plan mutfağı, parke kaplama zemini ile kullanışlı ve bir o kadar ferah ve huzurludur. Klima – tv – telefon altyapısına sahiptir. Kiler, otopark gibi ekstra alanları bulunmaktadır. Full eşyalı ve klimalı olup çamaşır yıkama alanı da daire içerisinde yer almaktadır. Girne’de huzur arayanlar için harika bir fırsat!

  1.Girne’de Lüks Sevenler İçin Harika Residence

Kıbrıs satılık ev ararken birçok özelliği bir arada bulmak isteyenler için eşsiz bir seçenek sunan bu 105 m2’lik 2+1 daire, sosyal aktivite ve spor alanları dahil olmak üzere fazlasıyla imkan sunmaktadır. Yarı olimpik iki adet yüzme havuzu, çocuk havuzu ve çocuk oyun parkları ile şık bir Kıbrıs satılık ev görünümüne kavuşurken sahip olduğu futbol sahası, basketbol sahası ve tenis kortlarıyla da adeta bir spor kompleksi gibidir. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyulabilecek sauna ve spa gibi hizmetler de yer almaktadır. Peyzaj çalışması yapılmış olan muhteşem bahçe keyifli vakitler geçirmeniz için hazırlanmıştır. Bina içinde ise her odada klima bulunmaktadır. Asansör, video interkom, alarm sistemi, güvenlik kamerası ve jeneratör ile son derece güvenli ve korunaklı bir yaşam alanı sunmaktadır. KDV’si ödenmiş, dağ ve deniz manzarasını keyifle seyredebileceğiniz bu sıfır Kıbrıs satılık ev muhteşem mimarisiyle yatırımcı bekler vaziyette!

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-satilik-havuzlu-daire-ke047/

 GoldMark Estates olarak Kıbrıs’ta satılık ev arayanlar ve yatırımcılar için oldukça önemli bir konum olan Girne Amerikan Üniversitesi civarında 10 harika Kıbrıs satılık daire içeriğimizi sizler için derledik, listemize göz atarak gayrimenkul yatırımı yapmadan önce fikir sahibi olabilmenizi umuyoruz. Dilerseniz Girne emlak portföyümüzü inceleyebilir, Kıbrıs satılık daire fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz!

Girne Amerikan Üniversitesi

Girne Amerikan Üniversitesi, Kıbrıs’ın en gözde üniversiteleri arasındadır. Kıbrıs’ın ilk üniversitesi olmasıyla dikkat çeken, her yıl yüzlerce öğrencinin ilk tercihi olan üniversite, ana kampüsü Girne’de bulunmak üzere pek çok uluslararası yerleşkeye de sahip. Biz, bu yazımızda Kıbrıs’ta üniversite okumak isteyen ancak aklında kalacak yer konusunda sıkıntı yaşayan öğrencilere ve öğrenci ailelerine bazı fikirler vermeye çalışacağız. Kıbrıs Girne, KKTC Emlak sektöründe en önemli şehir olarak öğrencilere oldukça uygun Kıbrıs satılık ev fırsatları sunmakta. Eğer aklınızda bir KKTC üniversitesinde okumak varsa, Girne Amerikan Üniversitesi çevresinden bir Kıbrıs satılık daire arama çalışmalarınıza başlamanızı öneririz.

Okumanızı Öneririz: Girne Hakkında İnanamayacağınız Bilgiler!

Girne Amerikan Üniversitesi Nerede?

Girne Amerikan Üniversitesi, Kıbrıs’ın Girne şehrinde bulunuyor. Ana kampüsü, Girne şehrine oldukça yakın olan bir bölgede. Bu nedenle aslında Girne şehrinin herhangi bir noktasında çıkacağınız öğrenci evi, bu üniversiteye oldukça yakın olacaktır. Merkezi bir konumda sayılabilecek üniversite kampüsü, çevresinde pek çok Kıbrıs satılık ev ilanını toplamış durumda. Her sene okulu tercih eden, yerel ve uluslararası pek çok öğrenci, bu Kıbrıs satılık daire ilanlarına büyük ilgi gösteriyor.  Okulun detaylı konum bilgisi için internet sitesini incelemenizi öneririz. Özellikle öğrenci evi kiralamak yerine satın almak, KKTC için güzel bir yatırım senaryosu. 4 senelik bir üniversite deneyimi sonucu, satın alınan evin 4 sene içerisinde oldukça yüksek değerlemelere sahip olduğu göz önünde bulundurulursa, Kıbrıs satılık ev ilanlarını incelerken aklımızda daha net bir tablo oluşacaktır.

İlginizi Çekebilir: Girne Satılık Daire İmkanları

Girne Amerikan Üniversitesi Çevresindeki Kıbrıs Satılık Daire Örnekleri!

Girne Amerikan Üniversitesi ana kampüsü çevresinde yer alan, birbirinden güzel ve öğrenciye-öğrenci ailesi yatırımına uygun satılık daireleri incelemeye başlamanızı öneririz. Özellikle yeni okul dönemleri başlamadan yapacağınız araştırmalar sonucu, oldukça güzel, merkezi konumda ve üniversite fakültesine yakın Kıbrıs satılık daire modelleri ile karşılaşabilirsiniz. GoldMark Estates gibi sektörün en önde gelen firmalarından biri ile çalışarak, kısa sürede kendinize en uygun ve öğrenci evi olmasının yanı sıra değerlenmeye de en müsait Kıbrıs satılık daire ilanını bulabilirsiniz. Biz de, Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi çevresindeki birbirinden güzel Kıbrıs satılık daire örneklerini sizler için derlemeye çalıştık.

Kıbrıs Satılık Ev ve Kıbrıs Satılık Daire İlanları Fiyat Analizi!

Kıbrıs satılık ev veya özel olarak Kıbrıs satılık daire ilanlarını uzun zamandır inceliyor olabilirsiniz. Bu incelemeleriniz esnasında karşılaşacağınız ilk ve en net görülen durum, Kıbrıs satılık ev fiyatlarının her geçen gün yükselmekte olduğudur. Özellikle Girne, KKTC emlak sektörü ve genel olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin her türlü gelir potansiyeli olarak bayrak taşıyıcısı şehridir. Girne’de yer alan pek çok Kıbrıs satılık ev ve Kıbrıs satılık daire örneği de, her geçen yıl şehrin popülerleşmesi ile birlikte değerlerine değer katmaktadır. Ancak, bu değerlenme aşaması henüz son bulmuş denemez. Her geçen yıl ile birlikte, Girne’de yer alan Kıbrıs satılık daire ilanlarının fiyatlarında artışlar ile karşılaşmaktayız. Bu nedenle eğer Girne Amerikan Üniversitesi’nde okuyacaksanız veya aile üyelerinizden biri bu okulu tercih etmek üzereyse, Kıbrıs satılık ev ilanlarını da incelemelisiniz.

Diğer Üniversite Bölgelerinde Kıbrıs Satılık Ev Fiyatları

Kıbrıs’ta pek çok üniversite bölgesi mevcut. Girne, genel itibariyle yalnızca üniversite civarı için değil, tüm KKTC emlak sektörü için en önemli bölge olduğundan, Kıbrıs satılık daire fiyatlarının Girne şehrinde yüksek olması oldukça doğaldır. Eğer diğer KKTC şehirlerini ve üniversite bölgelerini inceleyecek olursanız, fiyatların Girne şehrine oranla çok daha makul düzeyde olduğunu görürsünüz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken temel konular var, tıpkı İstanbul ile Ankara arasındaki fiyat farkı gibi, bu fiyat farkları çeşitli sebepleri olan, somut verilere göre değişkenlik gösteren fiyatlardır. Kısacası, eğer Kıbrıs satılık daire ilanlarını inceliyor ve bir karar vermeye çalışıyorsanız, başlamak için eğitim bölgeleri uygun olacaktır. Bu bölgelerdeki fiyat artışları, öğrenci sayıları ve tercih sıralamaları yükseldikçe paralel olarak yükseliş eğilimindedir. Yani, yaptığınız yatırım ve satın aldığınız Kıbrıs dairesi, her an değerlenmektedir.

Kıbrıs Ev Fiyatları Hakkında Okumanızı Öneriririz: Kıbrıs Ev Fiyatları Ne Kadar?

Kuzey Kıbrıs Satılık Daire İlanları Nereden İncelenir?

KKTC emlak sektörünün ve genel olarak Kıbrıs satılık ev ilanlarını pek çok ödül alan ve sektörün gelişimi açısından kritik öneme sahip GoldMark Estates internet sitesi üzerinden inceleyin. Bu sayede baktığınız evler ile ilgili en ufak bir sürpriz yaşamayacaksınız. Özellikle yabancı yatırımcılar, ki buna Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları da dahil; bir ada ülkesi olan KKTC’ye rahat bir şekilde gelemeyecekleri düşüncesi içindedirler. Bu nedenle, internet üzerinde sahibinden olarak adlandırılan Kıbrıs satılık daire örnekleri ve ilanlarını incelerken dikkat etmelisiniz. Yalnızca internet üzerinde gördüğünüz bir daireye veya satılık ev ilanına güvenmemelisiniz. Kısacası, eğer KKTC’de bir ev satın almak, Girne Amerikan Üniversitesi’nde okumak gibi hayalleriniz varsa, GoldMark Estates ile iletişime geçin.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!