Girne’nin En Güzel Manzaralı Evleri

En Güzel Dağ Manzaralı Girne Satılık Ev Örnekleri

Girne Alsancak’tan Nefes Kesici Dağ Manzaralı Havuzlu Villa

Havası temiz ve yeşilliklerle çevrili lüks bir villa arıyorsanız, bu Girne satılık villa ilginizi çekebilir. Bahsetmek üzere olduğumuz villa, Girne’nin Alsancak semtinde yer almaktadır ve 1338 metrekare büyüklüğüne sahiptir. 1338 metrekarelik 2 katlı villamız, içerisinde 300 metrekare kapalı alan bulundurur. Bu genişliği biri en-suite olmak üzere 4 yatak odası, 3 WC, 2 banyo, açık plan mutfak ve salon kaplamaktadır. Çimlerle kaplı arka bahçesinde büyük bir havuz yer almasına rağmen bahçe, her türlü kullanım için uygun alana sahiptir. Havuz başında tadını çıkarabileceğiniz eşsiz güzellikteki dağ manzarasıyla gözleri kamaştıran ve düşlerinizdeki Kıbrıs satılık ev kriterlerini kolaylıkla aşan bu Girne satılık daire, eşdeğer koçanlıdır ve kullanıma hazır bir şekilde yeni sahibini beklemektedir.

(https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-satilik-lux-villa-sd085/)

Girne’nin Gözdesi Çatalköy’den Eşsiz Dağ Manzaralı Havuzlu Satılık Villa

Çatalköy Kıbrıs’ın saklı güzelliklerinden Karmi Köyü yakınlarında yer alan bu dağ manzaralı Girne satılık villa, dublex ve eşyalıdır. KKTC emlak piyasasında nadir görülen mimari güzelliği ile gözleri üzerine çeken bu villa, 450 metrekare genişliğindedir. Bu alanın içerisinde 2 salon, 2 mutfak, 4 banyo odası ve 2 tanesi en-suite olan 4 yatak odasına sahiptir. Şahsi aracınız hangi büyüklükte olursa olsun sığdırabileceğiniz özel kapalı garajı ve bir o kadar geniş bir deposu bulunur. Villa içinde erden merkezi ısıtma ve klima sistemleri kullanılabilir. 5”11 büyüklüğünde bir havuzu, pool bar olarak da kullanılabilen bir mutfağı ve Kıbrıs fırını içerir. Villanızın güvenliği, kamera güvenlik sistemi ile sağlanır. Su kuyusu ve jeneratör imkanları da bulunur. Eşdeğer koçanlı bu muhteşem Kıbrıs satılık ev, göz alıcı dağ ve deniz manzarasıyla oldukça uygun bir fiyata satıştadır ve bir sahip bulunur bulunmaz kullanılmaya hazırdır.

(https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-satilik-dublex-lux-villa-sd077/)

En Ferah Deniz Manzaralı Girne Satılık Ev Örnekleri

 Mavinin En Güzel Tonlarını Görebileceğiniz Deniz Manzaralı Girne Çatalköy Havuzlu Villa

Kendinize deniz manzaralı, sakin ve ferah bir Girne satılık daire arıyorsanız, önünüzdeki en güzel Kıbrıs satılık ev seçeneklerden biri bu villa olacaktır. Mimarisi ve sahip olduğu açık alanların dekore edilmesi ile KKTC emlak piyasasında oldukça tutulan villa çeşitlerinin arasında yer alan bu Çatalköy triplex villa, 1 dönüm bahçeye sahiptir. Bu geniş bahçede, çeşitli renklerden çiçeklerin ve farklı ağaç türlerinin çevresini süslediği bir havuzu bulunur. Bu Girne satılık villa seçeneğinizin ikinci ve üçüncü katlarında balkonlar yer alır ve Çatalköy semtinin deniz ve dağ manzaralarının tadını çıkarabileceğiniz ferah, bir o kadar da geniş bir terası bulunur. Villamızın kapalı otopark sistemi vardır. 3 kattan oluşan Girne satılık daire; 4 yatak odası, 2 salon, 3 banyo odasından oluşan 400 metrekare alanı kaplamaktadır.

(https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-girne-satilik-havuzlu-villa-sd008/)

catalkoysatılıkvilla

Göz Kamaştırıcı Deniz Manzaralı Eşyalı Girne Çatalköy Satılık Villa

En ferah deniz manzaralı bir Kıbrıs satılık ev arayanlar için kaçırılamayacak kadar güzel bir fırsat! Girne’nin Çatalköy bölgesinde yer alan bu villa, KKTC emlak şirketlerinin gözdesi olan eşsiz bir mimari yapıya sahiptir. Etrafının da renkli çiçekler ve her mevsim yeşil ağaçlar ile kaplı olması sadece bu Girne satılık villa fırsatını daha da değerlendiriyor. Kapalı alanları 208 metrekareden oluşan satılık villamızın arsa büyüklüğü yaklaşık 1 dönümdür. Odaları, 2 tanesi en-suite olan 4 yatak odası, 5 balkon, 1 aile banyosu, 1 misafir banyosu olmak üzere 2 katı kaplamaktadır. Aradığınız ferah deniz manzarasını istediğiniz kadar rahatlıkla seyredebileceğiniz terası 85 metrekare büyüklüğündedir. Havuzun tam uzunluğu ise 3 metreye 11 metre olarak hesaplanmıştır. Bu Girne satılık daire, Çatalköy’ün ünlü turistik bölgelerinden biri olan Karmi Köyü sadece bir araba yolculuğu uzaklığında yer almaktadır.

(https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-girne-satilik-havuzlu-villa-yp032/)

girnecatalkoysatılıkev

En Şık Şehir Manzaralı Girne Satılık Ev Örnekleri

Şehrin Işıklarını Ayaklarınızın Altına Serecek Girne Çatalköy Satılık Villa

Kıbrıs satılık ev seçeneklerimizde henüz ikna olmadıysanız, bu villayı görmeden kararınızı vermeyin! Bu Girne satılık villa, Kıbrıs Girne’nin Çatalköy bölgesinde yer almaktadır. Eşdeğer koçanlı ve tüm vergileri ödenmiştir. 179 metrekare kapalı alana sahiptir. Bu alanı 3 yatak odası, 1 salon, biri ana yatak odasına bağlı olmak üzere 3 banyo odası kaplar. Şömine ve kış bahçesine sahip bu Girne satılık daire, LPG’li merkezi ısıtma sistemine sahiptir, ayrıca split klimalar bulundurur. Villamız görüntülü interkom sistemi ile korunur. 2 ton zemin katında, 1 ton çatıda olmak üzere 3 ton su deposu bulundurur. Hidrofor ve güneş enerji panelleri ile enerji tasarrufu yapabilir. Beyaz eşyalar dahil tamamen eşyalı ve kullanıma hazırdır.

(https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-girne-satilik-villa-ee0143/)

girnecatalkoy

Göz Alıcı Şehir Manzaralı Girne Çatalköy Havuzlu Satılık Villa

Her gece şehir ışıklarının terasınıza yansıdığı nefes kesici bir manzarayı izlemek istiyorsanız, bu Girne satılık daire sizin için olabilir. Arsa içinde 600 metrekareyi kaplayan bu villanın kapalı alanları 220 metrekarede dağılmıştır. İçerisinde 1 salon, 3 yatak odası ve 3 banyo odası bulundurur. AC, şömine ve merkezi ısıtma sistemlerine sahiptir. Solar panel sistemi bulundurur. Çatalköy semtinde yer alan bu şehir manzaralı Girne satılık villa, eşdeğer koçanlı ve krediye uygun bir şekilde yeni sahibini beklemektedir.

(https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-satilik-luks-villa-sd073/)

girnesatılıkdaire

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!