Girne’de Nerede Yaşanır?

Hayalleri süsleyen bir evde yaşamayı kim istemez ki? Hem rahat hem huzurlu bir ortamda gün geçirmek, prestijli, güvenli, sağlam konutlarda çalışmak ve dilediğiniz her zaman tatil moduna girebilmek pek çok kişinin kariyer motivasyonu durumunda. Sıkıcı metropol hayatından sıyrılarak sahip olunmak istenen bu evler nerede? Cevabı bir o kadar yakınınızda olan tüm bu yaşam şartlarını Kıbrıs’ta tek bir yerde bulmanız münkün. Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen şehirlerinden biri olan Girne’nin bölgelerini ve Girne satılık villa seçeneklerini incelemediyseniz yazımızı mutlaka okumalısınız.

Girne Alsancak bölgesini duymuş muydunuz? Peki, Karmi Köyü hakkında bilginiz var mı? Girne Çatalköy satılık daire ilanlarına göz atmaya ne dersiniz? Hepsi ve daha fazlası için, Girne’de nerede yaşanır öğrenmeye devam edelim.

Kuzey Kıbrıs denince akla gelen ilk şehir büyük çoğunlukla Girne olacaktır. Girne, coğrafi konumu ve tarihi ile KKTC misafirlerinin ilk ziyaret noktalarından biri olup ülkenin en turistik ve ticari anlamda gelişmiş şehridir. Genellikle ticaret, turizm ve gece hayatı ile tanınsa da Girne’nin emlak yatırımcıları için de çok özel fırsatları mevcuttur. Girne Alsancak, Girne Çatalköy ve Girne Karmi Köyü gibi farklı noktalarda farklı Girne satılık daire ilanlarına rastlamak mümkündür. Kuzey Kıbrıs’a bir kez ziyarette bulunmuş olsanız dahi sizi kendisine hayran bırakacak olan Girne satılık daire seçenekleri, bir sonraki yatırımınızın ilk adresi olacaktır.

Bahsettiğimiz bu bölgeleri merak ettiniz değil mi? Öyleyse Girne Alsancak, Karmi ve Çatalköy ve Girne satılık daire ilanları hakkında biraz daha detaylı bilgi edinelim.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs Satılık Ev Rehberi

Girne’nin En Güzel Yerleri

Dikkat edin! Kuzey Kıbrıs’ın en güzel şehri Girne’nin en güzel yerlerinden bahsediyoruz. Doğası ve muhteşem havasıyla ciğerlerinize giren oksijenin kalitesini artıran bir şehir Girne. Hayatında yepyeni bir sayfa açmak isteyenler için eşsiz bir fırsat! Girne satılık daire örneklerini incelemeden önce neden Girne’de yaşamalısınız, Girne’nin en güzel noktaları nerelerdir güzelce açıklayalım.

Girne’de Yaşanılacak Yerler:

Kuzey Kıbrıs’ta nerede yaşamalısınız? Birbirinden güzel şehirleriyle her yıl binlerce turisti kendine hayran bırakan Girne’ye ne dersiniz? Haydi gelin şimdi, Girne’de yaşanılacak en güzel yerler ve şahane Girne satılık daire örneklerine göz atalım.

1.Girne Alsancak Satılık Ev

Girne satılık daire seçenekleriyle göz dolduran bir bölge olan Girne Alsancak ile başlayalım.

Girne Alsancak Bölgesi

Girne Alsancak, Kıbrıs adasının kuzey kesiminde yer alan bir köy olarak yıllardır yerli ve yabancıların ziyaret noktalarından biridir. Turistik çekim gücünün yanı sıra doğası, iklimi, evleri, yaşantısı ve insanıyla uzun vadeli yaşanabilir bir kalite sağlamaktadır. Yatırım açısından da oldukça elverişli ve müsait olan Girne Alsancak, birbirinden güzel daire seçenekleriyle dikkat çekmektedir.

Girne Alsancak Ev İlanları

Kuzey Kıbrıs’ta yaşanılacak en güzel yerlerden biri olan Girne Alsancak bölgesi, muhteşem villaları ve müstakil evleriyle rüyaları süsleyen bir yapıya sahiptir. Girne satılık daire arayanlar için ilk seçenek olarak gösterilen bu bölgede konforu, huzuru ve Kıbrıs’ta yaşamanın ayrıcalığını hissedeceksiniz!

  • Girne Alsancak’ta Havuzlu Son Derece Lüks İkiz Müstakil Ev

Girne Alsancak bölgesinin incilerinden, farklı dizaynıyla dikkat çeken bu ikiz müstakil, 58 m2 olup 1+1 dublex dairedir. Milos Park Homes içerisinde ortak yüzme havuzu, tenis kortu ve spor salonu bulunan site 7/24 canlı güvenlik ile korunmaktadır. Hem deniz hem dağ manzarasının eşlik ettiği bu müstakil evde hayallerinizi yaşayabilirsiniz.

2.Girne Karmi Satılık Ev

Girne satılık daire arayanlar için başka bir fırsat da Karmi köyünde sizleri bekliyor!

Girne Karmi Köyü

Kıbrıs’ın esrarengiz köylerinden biri olan Karmi köyü, uzun yıllar İngilizlerin ikamet ettiği bir bölge olarak kalmıştır. KKTC tarafından da korunan ve kültürlerin bir arada yaşamasına olanak tanınan Karmi köyü, İngiliz tarzı evleri ve sokaklarıyla Girne satılık daire arayanlar için yaşanabilir çözümler sunmaktadır.

Girne Karmi Köyü Ev İlanları

  • Girne Karmi Eşsiz Güzellikte Satılık Villa

Girne satılık daire için çıktığınız bu yolda Karmi köyünde karşılaşacağınız bu dublex villa, 175 m2 alanı, muhteşem tasarımı ve opsiyonel havuzu ile yaşam kalitenizi üst düzeye çıkarak; iç, dış mimarisi ve Karmi köyünün otantik havasıyla birlikte Girne’de yaşanılacak en güzel yerlerden biri olmaya aday!

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-girne-karmi-satilik-villa-ee0027/

3.Girne Balabayıs Satılık Ev

Girne satılık daire almayı düşünüyorsanız es geçmemeniz gereken noktalardan biri de Balabayıs bölgesidir. Haydi gelin, Balabayıs köyü evlerini yakından görelim.

Girne Balabayıs Köyü

Gotik mimarinin en önemli temsilcilerinden Bellapais Manastırı’nı içerisinde barındıran Balabayıs (Beylerbeyi) köyü, Kuzey Kıbrıs’ın en özel noktalarından biridir. Muhteşem dağ ve Akdeniz manzarasında ikamet etmek isteyenler için ise vazgeçilmez Girne satılık daire seçeneklerini içerisinde barındırmaktadır.

Girne Balabayıs Ev İlanları

Halihazırda Girne satılık daire arıyor fakat henüz Balabayıs köyüne uğramadıysanız acele etmeyin. Çünkü yaşayan bir tarih olan yemyeşil Balabayıs köyü size eşsiz villa seçenekleri sunacaktır.

  • Girne Balabayıs Köyü’nde Muhteşem Deniz ve Dağ Manzaralı Villa

Yemyeşil dağın yamacında, masmavi Akdeniz’in karşısında sıcak kahvenizi yudumlamak istemez miydiniz? Peki ya infinity havuzunda tüm dünyadan uzaklaşıp hayallere dalmak..? Düşüncesi bile insana huzur veren bu ev 155 m2 kapalı alana, 100 m2 teras alanına sahiptir. Girne satılık daire tiplerinden oldukça farklı ve benzersiz olan bu villa Kıbrıs’ta yaşanabilecek en güzel yerler listesine girmeyi çoktan haketmiş durumda.

4.Girne Çatalköy Satılık Ev

Girne satılık daire ilanlarını incelerken karşınıza çıkacak bir diğer bölge Çatalköy olacaktır. Girne Çatalköy bölgesi, Akdeniz tarzı evleri ve ferah ortamı ile sessiz sakin bir yaşam sürdürmek isteyenler için elverişli Girne satılık ev seçenekleri sunar.

Girne Çatalköy Bölgesi

Kıbrıs’ın kuzeyinde, Girne merkezin doğusunda yer alan Çatalköy bölgesi, tarih boyunca Türk ve Rum göçmenlere tanıklık etmiştir. Yemyeşil doğası, sıcacık iklimi, sokakları ve insanıyla her zaman sevilen bir köydür. Girne Çatalköy evleri de bir o kadar sıcak ve göze hoş gelen mimarisiyle alıcılarını beklemektedir.

İlginizi Çekebilir: https://www.goldmarkestates.com/kuzey-kibrista-sonbaharda-gezilecek-yerler-listesi/

Girne Çatalköy Ev İlanları

Girne’de yaşanabilir bölgeleri araştırdığınızda Kuzey Kıbrıs’ın sahil şeridinde dikkatinizi çekecek bölgelerden biri olan Çatalköy, yemyeşil doğanın içinde tertemiz havasıyla en huzurlu yaşam alanlarından birini sunar. Girne satılık daire ilanları içinde tüm beklentilerinizi karşılayacak nitelikte olan Çatalköy ev ilanları, özellikle son dönemin en popüler emlak yatırım araçlarından biridir. İşte size Akdeniz tarzını sonuna kadar yansıtan bir Çatalköy villası:

  • Girne Çatalköy’de Akdeniz Tarzı Lüks Villa:

400 m2 alana sahip bu lüks villa, Çatalköy’ün en geniş yapıdaki evlerinden biridir. Yüzme havuzunun yanı sıra ebeveyn, aile ve misafir banyoları, doğal mermerleri, asma tavanları, 2inç yalıtımlı boşluk duvarları, yerden ısıtma sistemi, UV korumalı çift camları ile son derece güvenli, sıcak ve huzurlu bir ev ortamı için gereken her şeyi içinde barındırmaktadır. Bunun haricinde ise bodrumdaki sinema salonu, spor salonu ve salondaki gerçek şömineden bahsetmeliyiz. Girne’nin en güzel yerlerinden birinde, en yaşanabilir ortamında ve en güzel manzaralara şahit olmak istiyorsanız Girne Çatalköy tam size göre!

 

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!