Kıbrıs En Güzel Ev Modelleri, 5 Şahane Örnek

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, emlak sektöründe gelişmişliğini sürdüren bir ülke olmaya devam etmektedir. Birçok yatırımcı, yatırımlarını Kıbrıs satılık ev imkanlarından yararlanarak yapmak istemektedirler. Filmlerde görebileceğiniz evleri gerçek yaşamda görüyor olmak insana inanılmaz bir mutluluk sağlar. Kıbrıs’ın hangi şehrinde gezerseniz gezin filmlerde ki evlerden hiçbir farkı olmadığını göreceksiniz! Kıbrıs’ı gezme imkanınız yoksa veya tüm Kıbrıs satılık ev ilanlarını bir arada görmek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz.

Ev satın alırken alıcıların, ilk olarak eve verecekleri bedel, daha sonra dikkat ettikleri özellik ise dış görünümüdür. Sonrasında ise evin kullanışlılığı, oda sayıları, havuzlu veya bahçeli olup olmadığını araştırmak ve gözlemlemek gelir. İşte tam da bu araştırmaları yaparken karşılaşacakları Kıbrıs satılık ev portföylerinin, ilanlarının genişliğiyle Kıbrıs’ta harika bir ev sahibi olmanın kendilerine avantaj sağlayacağının farkına varacaklardır diyebiliriz.

Bu yazımızda sizlere, Kıbrıs’ın birbirinden güzel 4 harika şehrinde hayran kalacağınız Kıbrıs satılık ev ilanlarından bahsedeceğiz. Böylelikle Kıbrıs’ın hangi şehrinde ne tip evler bulunuyor, şehirlere göre evlerin fiyatlarındaki değişimler hakkında bilgilere erişebileceksiniz. Öyleyse başlayalım…

 1. Lefkoşa Bahçeli Müstakil

Tabii ki de mükemmel evlerin bulunduğu, ekonomisinin harika olduğu yerden, Lefkoşa’dan başlayacaktık! Lefkoşa, her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Eşsiz doğasıyla, tarihi eserleriyle ve efsane tarihiyle ziyaretçilerini güzellikleriyle şaşırtıyor ve keyifle gezmelerine sebep oluyor diyebiliriz! Durum böyle olunca Kıbrıs satılık ev ilanlarına olan ilgi de artıyor haliyle… Yatırımlarında avantajlı olmak isteyen alıcılar bu güzel şehrin güzelliklerinden faydalanmak istiyor. Kimileri sürekli bir kira getirisi sağlamak, kimileri ise böylesine harika bir yerde oturmak için.

Görsellerde göreceğiniz müstakil bir ev de kim yaşamak istemez ki? Hiç kimsenin böyle bir ev de yaşamak istemeyeceğine inanmayacağımızı belirtmek istiyoruz. 3+1 oda sayısı, ön  ve arkasında bahçesi bulunan bu harika müstakil evin birçok özelliği ve donanımı mevcuttur. Bu güzellik hakkında daha fazla görsel ve bilgi almak için buradan inceleyebilirsiniz.

2. Girne/Lapta Havuzlu Villa

Kıbrıs yerlilerine en çok hangi şehir seviyorsunuz sorusunu yönelttiğimizde genellikle aldığımız cevap tabii ki de Girne bu da soru mu? şeklinde oldu. Zaman zaman yaptığımız ufak çaplı araştırmalarda da Girne’ nin herkes tarafından sevilen, gezilmek istenen bir yer olduğu kanaatına vardık. Gel görelim ki, Girne gerçekten de bugüne kadar aldığı tüm unvanları hak eden bir şehir! Geçmiş yıllardan beri aldığı Kıbrıs’ın incisi unvanını hakkıyla bugüne kadar taşımış bir yerdir. Lapta bölgesi ise birçok kişinin gözdesi haline gelmiş, sessizliğiyle ve doğasıyla bilinen bir yerdir.

 

Kıbrıs satılık ev seçeneklerinden ise Lapta’da bulunan taş villayla karşınızdayız. Dışarıdan ilk bakıldığında filmlerde rastlanan evlerden hiç bir farkı yok. Evin bahçesi, oda sayıları, donanımları hakkında bilgi almak için araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

3. Girne Penthouse

Çoğu kişinin hayalinde bir çatı katında yaşama fikri yatabilir. Bu tarz dairelerde, normal klasik bir daireden daha samimi bir ortam oluşabileceği düşünülür. Bu kısmımızda ise lüksten uzaklaşmayan, çok uygun fiyatlı ve harika bir konumda, Girne’de bulunan bir penthouse’dan bahsedeceğiz.

 

Kıbrıs satılık ev imkanlarının hepsi tabii ki de müstakil ev değil! İstediğiniz şekilde ev tiplerine ulaşabileceğinizi daha öncesinde de belirtmiştik. Şimdi ise karşınızda Penthouse tipi bir evle karşınızdayız… Girne/ Tatlısu ilçesinde bulunan, denize sıfır, 3 yatak odalı ve full eşyalı bir ev! Daha detaylı bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

4. Mağusa Havuzlu Villa

Mağusa bölgesinde Yeniboğaziçi ilçesinde yerini edinmiş, inşaa edilmiş eşi benzeri bulunmayan bir villa! Görsellerde de görebileceğiniz üzere bu evi gören bir daha bakıyor diyebileceğimiz cinsten… Şehrin gürültüsünden uzakta, sessiz, çok fazla bir lüks içerisinde yaşamak istemez misiniz? Tabii ki de istersiniz, herkes böyle bir ev de yaşamak ister!

Kıbrıs satılık ev ilanlarımızı daha öncesinde de incelediyseniz, aslında bu tarz lüks evleri görmeye alışmışsınızdır denilebilir. Lüks içinde yaşamınızı sürmek için bu villayı buradan inceleyerek, hayallerinizi süsleyebilirsiniz.

5. İskele Havuzlu Villa

İskele, ekonominin geliştiği limanların bulunduğu, ticaretin en aktif durumda olduğu bir şehirdir. Burada ev satın almanın, diğer Kıbrıs şehirlerinde de olduğu gibi çok büyük avantajları vardır. Lüks ve konfor içerisinde yaşarken bunun yanı sıra İskele’de sahip olduğunuz evi kiraya vererek, gelir elde edebilirsiniz. İskele Boğazı’na sadece 100 metre mesafede olan bu villayı buradan inceleyebilirsiniz..

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!