Kıbrıs Sahil Bölgelerinde Yatırım Fırsatları

Günümüzde ve geçmiş yakın tarihte, en büyük getiriye sahip olan yatırım türü emlak yatırımı, yatırım yapmayı düşünen kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktır. Bu tercihin temel sebebi ise emlak yatırımının yatırımcılara kısa, orta ya da uzun vadede kazandırıyor olmasıdır.

Üst düzey kâr getirisine sahip olan ve hiçbir zaman, hiçbir koşulda değerini kaybetmeyen emlak yatırımı, değerini kaybetmemesi ile birlikte her geçen gün değer kazanmaktadır. Bu nedenle, emlak yatırımı ile kazancına kazanç eklemek isteyen yatırımcıların sayısı günden güne daha da artış göstermektedir.

Emlak yatırımı, günümüzde global olarak yapılır hale gelen bir yatırım türüdür. Yüksek potansiyele sahip konumlarda yer alan gayrimenkuller, her geçen gün değerine değer katarak gerek kira getirisi gerek satış potansiyeli olarak yatırımcıların ilgisini çekmektedir.

Emlak yatırımı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde son derece önemlidir. Yatırımcılara kısa, orta ya da uzun vadede büyük getiriler kazandıran Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bulunan emlak yatırımı, Kuzey Kıbrıs’ta emlak sektörünün oldukça gelişmesine imkan sağlamıştır. KKTC emlak öncülerinden olan Gold Mark Estates farkı ile sizde Kuzey Kıbrıs’ta bulunan sahil bölgelerinden yatırım yapma ve Kıbrıs satılık ev ilanlarındaki avantajları yakalama fırsatı bulabilirsiniz!

Kıbrıs İskele ve Esentepe Projeleri Göz Kamaştırıyor

kıbrıssatılıkev

Proje 1: Yedi Yıldızlı Yaşam Projesi

Yedi Yıldızlı Yaşam projesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bulunan İskele Long Beach bölgesinde, Akdeniz’in büyüleyici manzarasına sahip ve plaja sadece 300 metre mesafede olan bir projedir. Kuzey Kıbrıs’ın en yüksek rezidans projesi olan Yedi Yıldızlı Yaşam projesinde, Gold Mark Estates farkı ile lüks daireler satın alabilirsiniz.

1630 tane daire bulunan Yedi Yıldızlı Yaşam projesi, Lüks stüdyo daireler, 1 + 1 daireler, 2 + 1 daireler, 3 + 1 daireler, 4 + 1 daireler ve dubleks daire çeşitleri ile hayalinizdeki sahil bölgesi yatırımı yapmanıza imkan sağlamaktadır. Tüm bu seçeneklere ek olarak, Yedi Yıldızlı Yaşam projesi içerisinde bulunacak lüks hotel ve Casino ile Kıbrıs’ta bir ilki gerçekleştirecek.

Kıbrıs’ın en yüksek projesinde kullanılan ileri mühendislik Fore kazık temel sistemleri inşa edilen proje denize yakın projeler arasında en güvenli sistemlerle inşa etmekte.

Yatırımcılar için kaçırılmaması gereken fırsatlarla dolu olan Yedi Yıldızlı Yaşam projesi, faizsiz ödeme koşulları ile inşa halinde yatırım yapan müşterilere en az %20 karlı olacak ve yüksek kira getirisi ile yatırım amortisman süresi kısalacaktır.

Kıbrıs’ta bulunan en büyük sonsuzluk havuzu, restoranları, kafeleri, Roof barı, Thrones kulübü, spa, açık ve kapalı spor kulübü, kumarhanesi, 5 yıldızlı oteli, çocuk kulübü, Waterlandi, açık ve kapalı sinema salonları ile keyifli bir yaşam sunan Yedi Yıldızlı Yaşam projesi, Ercan Havalimanı’na araçla 30 dakika uzaklıkta, Bafra turizm merkezine 15 dakika uzaklıkta, tarihi ve arkeolojik bir şehir olan Gazimağusa’ya 10 dakika uzaklıkta, Salamis Harabelerine 5 dakika uzaklıkta, Kıbrıs’ın incisi – Girne Limanı’na  60dakika uzaklıktadır.

kıbrıssatılıkev

Proje 2: Esentepe Denize Sıfır Projesi

Denize sıfır, dağ ve deniz manzaralı, lüks villaları ve daireleri (özel havuzlu zemin kat daireler ya da jakuzili penthouse daireler) ferah ve keyifli bir yaşam konforu sunan Esentepe Denize Sıfır Projesi, Kıbrıs satılık ev arayan kişiler için oldukça uygun iken sahil bölgesinde yatırım yapmak isteyenler için büyük bir fırsat.

Çevresinde bulunan alışveriş merkezi, hastane, okul, karakol, benzin istasyonu, toplu taşımalar, yat limanı, park, deniz, plaj, üniversite, ATM, eczane, sağlık ocağı, banka, havalimanı, restoran, kafe, spa merkezi, oyun parkı, kreş ve aqua park ile eğlence dolu bir yaşam sunar iken manzarası, denizi, ormanı ve dağı ile huzur ve konfor dolu bir yaşamı sunmaktadır.

Ortak açık havuzları, spa, sauna, tenis sahası, cadde barları, site yönetimi, ofis kiralama hizmetler, kapalı havuzu, hamam, mini golf alanı, havuz bar, 7 /24 bakım servisi, spor salonu, özel planı, restoran, market, özel otopark, jakuzi, buhar odası, kapalı alan aktiviteleri ve çocuk oyun alanı ile son derece keyifli ve konforlu bir yaşam sunmaktadır.

kıbrıssatılıkev

Proje 3: Girne Esentepe Projesi

Girne’de bulunan en nezih bölgelerden biri olan Esentepe bölgesinde, denize sıfır, büyüleyici ve huzur dolu olan Girne Esentepe Projesi, dağ ve deniz manzarası ile yatırımcılar için oldukça avantajlı bir sahil bölgesi yatırımıdır.

Ünlü Girne Esentepe bölgesi Türk ve Avrupalı yatırımcılar tarafından epey ilgi gören çok nezih bir bölgedir.

Girne Esentepe Projesi, Girne’nin merkezine 25 dakikalık araç mesafesinde, havalimanına 35 dakikalık araç mesafesinde, hem deniz hem de doğa ile iç içe bir yaşam olanağı sunmaktadır. Tüm bu huzurlu ve nezih ortama ek olarak Girne Esentepe projesinde botanik bahçe, deniz iskelesi, tenis kortu, tuzlu su havuzu, bitki yetiştirme bahçesi, amfi tiyatro, beach bar ve restoran mevcuttur ve projede bulunan tüm konutlar deniz manzarasına sahiptir.

Kıbrıs Emlak İlanlarının Yüksek Kira Getirileri

Kıbrıs, emlak sektörünün gelişmişliği ile öne çıkarken KKTC emlak piyasasındaki ilanların da yüksek kira getirilerine sahip olması ile birlikte Kıbrıs, Türk ve Avrupalı yatırımcıların gözde yatırım bölgelerinden biri haline gelmiştir.

Emlak yatırımının diğer yatırım türlerine oran ile çok daha güvenli olmaları nedeni ile emlak yatırımının sıklık ile tercih edilmesinin yanı sıra, Kıbrıs satılık ev satın alan yatırımcıların ileriye dönük kazandıkları kira getirileri de oldukça yüksektir. Çok yüksek ya da çok düşük bir miktar ile yapılabilen emlak yatırımı, genel itibari ile hiç kaybettirmeyen bir yatırım türüdür.

Akdeniz Bölgesi’nin en büyük üçüncü adası olan, ada ülkesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti; sahip olduğu doğası, doğal güzellikleri, çevre temizliği, hava temizliği, büyüleyici plajları ve benzeri gibi etkenler ile öne çıkarken, aynı zamanda huzurlu, yaşam dolu ve eğlenceli bir yaşam konforu sunmaktadır.

Kıbrıs’ın Eşsiz Kumsal Sahilleri Görenleri Büyülüyor

Kuzey Kıbrıs’ın plajları, ada ülkesi olan Kıbrıs’ın en ilgi çekici yerlerinden biri iken Kuzey Kıbrıs’ta sahil şeridi su sporları, şnorkel ile yüzme, tüplü dalış ve benzeri pek çok aktivite sunmaktadır. Sahil şeridinde bulunan Kıbrıs satılık ev ilanları, eğer eğlenceli, konforlu ve huzurlu bir yaşam düşünüyorlar ise Gold Mark Estates farkı ile Kıbrıs’ın sahil bölgesinden konut sahibi olabilirler.

Kuzey Kıbrıs, temiz havası, muhteşem doğası, sıcak havası ve eğlence dolu yaşamı ile pek çok kişinin tercihidir. Plajda, kumsalda, sahil bölgesinde vakit geçirmek ve yaşamak isteyen kişiler, Kuzey Kıbrıs’tan yatırım yaparak kendileri ve gelecekleri için oldukça avantajlı bir yatırım gerçekleştireceklerdir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin emlak sektörü öncülerinden Gold Mark Estates olarak bu yazımızda Kuzey Kıbrıs’ın sahil bölgelerinde yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar için avantajları projelerden bahsettik. Kuzey Kıbrıs, muhteşem doğası, büyüleyici denizi ve manzarası, eğlence dolu yaşamı, huzurlu ve konforlu yaşamı ile herkesin gözde bir yerdir. Kuzey Kıbrıs satılık ev ilanları içerisinde sahil bölgesinden yatırım yapmak isteyen herkes KKTC emlak sektörünün öncülerinden Gold Mark Estates ile iletişime geçebilir.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!