Kıbrıs Satılık Ev Sahibinden mi Alınır Emlakçıdan mı?

Kıbrıs satılık ev sahibinden ilanlarını incelediğiniz zaman karşınıza pek çok arızalı, sıkıntılı durum çıkacaktır. Bu ilanların bir kısmı gerçekten güvenilir olsa da, ciddi bir kısmı kötü tecrübeler yaşamanıza sebep olabilecek, dolandırıcılık ihtimali olan ilanlar. Biz de bugün Kıbrıs satılık ev sahibinden mi alınır yoksa emlakçıdan mı; en güvenilir KKTC emlak yatırımı nasıl yapılır ve bu yatırım nasıl korunur, nasıl kira getirisi elde edilir bunları anlatmaya çalışacağız. Yapacağınız yatırımı en güvenli şekilde yapmanız, bir sıfır önde başlamanız anlamına gelmekte.

İlginizi çekebilir: Kıbrıs Emlak Yatırımı Yapacakların Bilmesi Gereken 7 İpucu!

Kıbrıs Satılık Ev Sahibinden İlanları Tehlikeli Olabilir!

Sahibinden Kıbrıs satılık ev ilanlarına ufak bir göz gezdirecek olursanız, ilanların içeriklerinin yetersiz olduğunu görebilirsiniz. Fiyat avantajı bulunuyormuş gibi gelecektir; ancak ev için yapmanız gereken çeşitli tadilat, dekorasyon ve temizlik masrafları bu fiyat avantajını gölgede bırakacaktır. Ki, eğer ev gerçekten de ilanda göründüğü gibiyse! Sahibinden satılık Kıbrıs emlak ilanlarına bakılacak olursa, bu evlerin ve ilanların çoğunun stok fotoğraflar kullanılarak manipüle edilmiş ilanlar olduğu görülebilir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını ve yabancı yatırımcıları kandırmak ve manipüle etmek üzerine kurulu Kıbrıs satılık ev sahibinden ilanları çok tehlikelidir. Çeşitli yöntemlerle hem sizi mağdur edebilir, hem de vaadettiklerini sunmayabilirler.

KKTC Emlak Yatırımı için En Güvenli Yollar

KKTC emlak yatırımı yapmak isteyen insanların dikkat etmesi gereken çeşitli faktörler, parametreler bulunmaktadır. Bunlardan en önde gelen kriter, Kıbrıs satılık ev ilanlarının doğruluğundan emin olmaktır. Görsellerin doğru olup olmayışı, listelenen özelliklerin var olup var olmadığı Kıbrıs sahibinden satılık ev ilanlarında tamamiyle satıcının insafına kalmış durumlardır. KKTC emlak piyasası özellikle sahibinden satılık ev ilanlarında ne yazık ki manipülasyona açık ilanlarla doludur. Kıbrıs’ta ev satın almak isteyen insanların mutlaka GoldMark gibi piyasada uzun yıllardır bulunan portföy yönetim şirketleri ile bu yatırımı düşünmelerini öneririz. Neticede yapılacak olan yatırım sonucunda hayatınız dahi değişebilir. Bu nedenle mutlaka en güvenilir, rüştünü ispatlamış kişiler ile çalışmanızı öneririz.

Ev Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler, Bunları Hiç Düşünmemiştiniz! Yazımızı inceleyerek Kıbrıs satılık ev ilanlarını inceleme esnasında ve KKTC emlak yatırımı yapma arefesinde düşünmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Kıbrıs Satılık Ev Sahibinden İlanlarını GoldMark’tan İnceleyin!

Kıbrıs satılık ev ilanlarını mutlaka kendisini ispatlamış, çeşitli emlak portföy yöneticilerine sahip şirketler üzerinden incelemenizi öneririz. GoldMark Estates, uzun yıllardır KKTC emlak sektörünün içinde bulunan, öncül bir şirket. GoldMark’ın sunduğu pek çok farklı KKTC satılık ev ilanı içerisinden kendinize en uygununu inceleyebilir, rahatlıkla Kıbrıs satılık daire, KKTC villa sorgulamaları yapabilirsiniz. Pek çok özelliğe göre filtreleme yapabilir, şehir şehir ve bölge bölge Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bulunan satılık arsa, daire ve müstakil ev arasından beğendiğinizi danışabilirsiniz. Kıbrıs satılık ev ilanlarını GoldMark üzerinden incelediğiniz zaman, özellikle bir Türk vatandaşı olarak paranızın karşılığında ne alacağınızdan tam anlamıyla emin olursunuz. Binaların tüm özelliklerinden, konumundan emin olarak yapacağınız KKTC emlak yatırımı ile birlikte başınız ağrımadan paranıza değer katabilirsiniz.

GoldMark Estates Aracılığı ile Portföy Yönetimi

GoldMark Estates, uzun yıllardır Kıbrıs emlak sektöründe yer almasının getirdiği pek çok avantajı müşterilerine sunmaktadır. Kıbrıs’tan ev alma prosedürlerinin tamamını sizler için halletmekte, sizlere en uygun Kıbrıs satılık ev ilanları arasından seçkiler sunmaktadır. Aynı zamanda satın almak istediğiniz evin temizlik, tadilat gibi işlemlerinin pek çoğunu önceden tamamlamaktadır. Sizlere de GoldMark vasıtasıyla güvenilir, sağlıklı ve kolay bir yatırım yapmak kalmaktadır. Satın aldığınız daire veya villanın yatırım amacıyla kiraya verilme konularında da sizlere yardımcı olmaktan geri durmayan GoldMark ile Kıbrıs satılık ev ilanlarını inceleyin, en beğendikleriniz hakkında ne sorunuz varsa bize sormaktan çekinmeyin.

Tüm Kıbrıs Sahibinden Satılık Ev İlanlarından Korkulmalı mı?

Bu yazımızda Kıbrıs satılık ev sahibinden mi alınır yoksa emlakçıdan mı?, bu konu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Unutmayın ki sahibinden satılık Kıbrıs ilanlarının tamamı dolandırıcı maksatlı, kötü niyetli ilanlar değildir. Ancak yüzlerce ilan arasından oransal olarak Türkiye Cumhuriyeti içerisindeki ilanlara göre çok daha fazla kötü olay yaşanmaktadır. Bu nedenle yapmanız gereken, KKTC emlak sektörünü iyice araştırmak.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs Ev Fiyatları Ne Kadar?

Umarız bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. GoldMark Emlak Portföyünü inceleyerek KKTC satılık ev ilanlarına göz atabilir, GoldMark İletişim kısmından bize tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!