Kıbrıs Satılık Arsa İlanları Hakkında Herşey!

Kıbrıs’ta yaşamayı düşünenlerin en fazla araştırdıkları konulardan birisi Kıbrıs satılık arsa ilanları olabilir. Bir arsa sahibi olarak, kendi evinizi isteklerinize göre inşa edebilir ve arsanızı tercihinize göre yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanında Kıbrıs’ta sahip olduğunuz uygun fiyatlı bir arsanın sizin için avantajlı bir yatırım olacağını söyleyebiliriz. Akıllarda bir fikir oluşması açısından ve  KKTC emlak sektöründe Kıbrıs satılık arsa fiyatları uygunluğunu diğer ülkeler ile kolay bir şekilde karşılaştırmak için bu tarz araştırmalar yapmak oldukça normaldir.

GoldMark ailesi olarak, kendinize uygun ev ve arsa seçeneklerimizi sizlere sunmayı amaçlıyoruz. İlk olarak, Kıbrıs’ta yaşamayı amaçlayan bireylere destek olup, ev ve arsa ilanlarımıza rahat bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Kıbrıs satılık arsa fiyatları ve daha fazla bilgi almak için bizimle irtibat halinde olmaktan çekinmeyin.

KIBRIS SATILIK ARSA İLANLARI HAKKINDA

KKTC emlak piyasasında, satılık arsa imkanlarına çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir emlak firmasıyla iletişim halinde olarak arsa alım satım işlemlerinizi en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kıbrıs’a yerleşme fikrinizde GoldMark sizlere Kıbrıs satılık arsa ilanlarını sunarak en iyi hizmeti almanızı sağlayacaktır. GoldMark ilanlarından birkaçını sizler için bu yazımızda derledik.

1. GİRNE KARŞIYAKA SATILIK ARSA/ARAZİ

Kıbrıs’ın muhteşem bir bölgesi olan Karşıyaka’da yer alan satılık bir arsa ile başlayabiliriz. Bu arsanın en güzel özelliklerinden biri ise parselasyonu yapılmış hazır arsa olmasıdır diyebiliriz. Unutmayın ki, bir arsa satın alırken bu özelliğine bakmanız size avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda ana yol ile arasında 5 dakika mesafe olması ise arsayı eşsiz kılıyor.

 

Buradan İnceleyebilirsiniz: Girne Satılık Arsa/Arazi

2. GİRNE ESENTEPE SATILIK ARSA

KKTC emlak piyasasında bilgi sahibi olup, Kıbrıs satılık arsa ilanlarına bakmakla meşgul iseniz doğru yerdesiniz. Sizlere en iyi hizmeti vererek arsa sahibi olmanızı sağlayabiliriz. Geniş bir arsa sahibi olmak istiyorsanız bu ilan tam size göre! 7 dönümlük bu arsanın karlı bir yatırım aracı olacağından hiç şüphemiz yok. Arsanın elektrik, suya sahip olması ve kat izninin 2 olması daha da cazip hale getirdiğini siz de farkedeceksiniz.

Buradan İnceleyebilirsiniz: Esentepe Satılık Arsa/Arazi

3. GİRNE BELLAPAİS SATILIK ARSA/ARAZİ

Girne Bellapais bölgesinde bulunan harika bir dağ ve deniz manzarasına sahip olan Kıbrıs satılık arsa örneklerimizden bir tanesi daha karşınızda! İmar oranı 35 olup, kat izni 2 olan bu arsayı dilediğiniz gibi değerlendirebilmeniz mümkün. Bu arsanın bir diğer güzel yanı ise eşdeğer koçanlı olmasıdır. Kıbrıs satılık arsa fiyatları ile ilgilenirken ilgilenmeniz gereken bir diğer konu ise koçan meselesi olabilir.

Peki koçan ne demektir? Kuzey Kıbrıs’ta 3 farklı koçan çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan yalnızca bir tanesi olan eşdeğer koçan ise 1974 yılından önce Rum asıllı bireylerin sahip olduğu konut/arsaların koçanını Güney’den gelen Türklere Güneydeki yerlerine karşılık olarak verilmesidir.

kibrissatilikarazibellapais kibrissatilikarsa kibrissatilikarsabellapais bellapaissatilikarsa

Buradan İnceleyebilirsiniz: Bellapais Satılık Arsa/Arazi

4. İskele Satılık Arsa/Arazi

Kıbrıs İskele bölgesinin en gözdesi olan Long Beach’te yer alan harika bir arsa ile karşınızdayız. Long Beach bölgesinin ününü duymayanınız yoktur. Kıbrıs’ta tatil yapmak isteyen kişilerin vazgeçilmezi olan bu bölgede arsa sahibi olmanızın size çok fazla fayda sağlayacağını söyleyebiliriz. Sahip olmak istediğiniz arsanın Long Beach bölgesinde bulunmasını istiyorsanız bu ilanımızı buradan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs hakkında merak ettikleriniz için GoldMark web sitesini inceleyebilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için Gold Mark ile iletişim kurmaktan çekinmeyin.

 

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!