Kıbrıs Üniversite Bölgesi Kıbrıs Satılık Ev Örnekleri

Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti öğrencilerin en çok tercih ettiği, eğitim görmek amacıyla muhakkak gözden geçirdiği ve arzuladığı bir ülkedir. Kuzey Kıbrıs’ta birçok popüler üniversite bulunmaktadır. Ancak elbette öncelikle hangi üniversitenin sizin için uygun olduğunu bulmanız gerekmektedir. Özellikle Türk öğrencilerin çok fazla talep gösterdiği bir ada ülkesi olan Kuzey Kıbrıs’ın tercih edilmesindeki bir diğer neden ise sosyal yaşantısı, üniversitelerin öğrenim başarıları, uluslararası standartlarda dil eğitimi ve diğer ülkelere göre üniversite ücretlerinin daha uygun fiyatlı olmasıdır. Tüm bunların yanında ülkenin neredeyse tüm yıl boyunca güneşli olması ve turistlik bir ada ülkesi olması öğrenciler tarafından talep görmesindeki diğer nedenler arasındadır.

Diyelim ki; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde üniversite okumaya karar verdiniz ve başvurunuz kabul edildi. Ya da hali hazırda bu şahane ada ülkesinde öğrenim görüyorsunuz. Belki mezun, belki öğretim üyesi, belki de Kıbrıs üniversite bölgesinde yatırım amacıyla Kıbrıs satılık ev arayışındasınız. Öyleyse doğru adrestesiniz. Bu içeriğimizde Kıbrıs üniversite bölgesinde bulunan Kıbrıs satılık ev örneklerinden bahsedeceğiz.

Mağusa Doğu Akdeniz Üniversitesi Çevresindeki Kıbrıs Satılık Daire Örnekleri!

Kuzey Kıbrıs’ın gelişen üniversite bölgesi olan Mağusa’dan bahsedecek olursak; son zamanlarda yatırım amacıyla en çok talep gören yerler arasındadır. Çevrenin gelişmesi dolayısıyla Mağusa’da yeni konut projeleri de yerini alırken yatırım yapmak isteyenlerin göz atması gereken bir bölgedir. İster yepyeni bir daire veya villa tercih edin isterseniz kelepir Kıbrıs satılık ev fırsatları olsun isteğiniz; Goldmark gibi güvenilir gayrimenkul danışman şirketleri ile iş birliği yaparak kısa sürede tüm beklentilerinizi karşılayacak ev satın almanız mümkün olacaktır. £44,000 başlayan ve yükselen bir Kıbrıs satılık ev fiyat grafiği gösteren Mağusa’da yatırım yapmak için tam zamanı demek yanlış olmayacaktır.

Girne Üniversite Çevresinde Kıbrıs Satılık Ev Örnekleri

Girne’de beş tane üniversite bulunmaktadır. Girne üniversite şehri olduğu gibi turistlerin de gözdesidir. Arkın Yaratıcı Sanat ve Tasarım Üniversitesi, Girne Üniversitesi, Girne Amerikan Üniversitesi, Uluslararası Final Üniversitesi Kıbrıs’ın incisi Girne şehridir. Bu bölge de Kıbrıs ev fiyatlarının bir daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bunun nedenini açıklayacak olursak; öğrenci potansiyelinin daha fazla olması yatırım fırsatlarını değerlendiren kişilerin taleplerini de arttırmaktadır. Aynı zamanda Girne her daim Kuzey Kıbrıs’ın turizm başkenti olarak görülmektedir.

İlginizi Çekebilir: Girne Amerikan Üniversitesi Civarında 10 Harika Kıbrıs Satılık Daire!

Akdeniz’in en popüler tatil yerlerinden biri olarakta bilinen Kuzey Kıbrıs’ın Girne şehri yalnızca plajları ile değil, aynı zamanda birçok çekici açık hava aktivitesini sunmaktadır. Birinci sınıf oteller ve kaliteli yemekler burada mevcuttur. Bir tatilde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm beklentilerinizi karşılayacak fırsatlar sunan Girne’de öğrenci potansiyelinin fazla olmasına şaşırmamak gerekir. O nedenle bu şehir yatırım fırsatları değerlendirmek için oldukça önemlidir.

Girne Satılık Bahçeli İkiz Müstakil

Kıbrıs satılık ev ilanları Girne Amerikan Üniversitesi’ne 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bahçeli ikiz müstakil villamız 3+1 full eşyalıdır. Dağ ve deniz manzaralı ikiz villamızın ön ve arka bahçesi bulunmaktadır. Bu standartlarda bulunan şahane villanın fiyatı oldukça uygundur. Göz atmaya değer Kıbrıs satılık ev ilanıdır.

Kuzey Kıbrıs üniversite çevresinde ev satın almak yatırımcılar için oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Türk lirası ile satın alabileceğiniz daire ve villanızı sterlin para biriminden kiralaya verebilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz. Tüm bu yatırım fırsatlarını doğru ve etkin değerlendirmek için güvenilir danışman şirketleri ile görüşmenizi öneririz. Çünkü Kuzey Kıbrıs yatırım amacıyla oldukça talep gören bir ülkedir. Bu durumu kötü niyetli kullanmaya çalışan kişiler ile karşılaşmanız mümkün olabilir. Kıbrıs üniversite çevresinde ev satın almak ve Kıbrıs satılık ev ilanları ile doğru bilgi almak için www.goldmarkestates.com adresini ziyaret edebilir, iletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!