Kıbrıs Satılık Arsa Örnekleri, Yatırıma Uygun KKTC Emlak Çeşitleri!

Kıbrıs satılık arsa örnekleri, günümüzde oldukça popüler bir yatırım aracı halini aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yer alan pek çok yatırım olanağı arasından Kıbrıs arsa örnekleri en hızlı değerlenen yatırım aracı durumunda. Kıbrıs’ta son yıllarda gelişimin adreslerinden olan İskele, Girne gibi şehirlerde yer alan satılık arsalar, KKTC emlak sektörünün gelişimini ve popülaritesinin en önemli göstergelerinden biri halini aldı. Kıbrıs satılık ev ilanlarının Dünya çapında gördüğü ilgiyle birlikte Kıbrıs emlak sektörünün gelişimi, bu arsaların fiyatlarının artmasına sebep oldu. Gelin, Kıbrıs satılık arsa örneklerini birlikte inceleyelim.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs Ev Fiyatları

Kıbrıs Satılık Arsa Örnekleri, En Güzel Yatırım Olanakları!

Kıbrıs satılık arsa örnekleri incelenecek olursa, GoldMark Estates üzerinden satışta bulunan Kıbrıs arsa örnekleri, Gazimağusa şehrinden. Kıbrıs’ın tarihi güzelliklerini ve doğasını tam anlamıyla yansıtan ve harika bir yaşam sunan Mağusa’da GoldMark Estates tarafından satışa sunulmuş olan toplam 19 adet satılık arsa bulunmaktadır. Kıbrıs arsa örnekleri mutlaka ince elenip sık dokunması gereken bir yatırım konusudur. Kıbrıs emlak sektörünün bel kemiği olan arsalar, son yıllarda oldukça yüksek değerlemelere ulaşmıştır. Bu yazımızda, GoldMark Estates tarafından satışa sunulmuş arsaların fiyatlarını sizlerle paylaşacağız, ancak diğer Kıbrıs arsalarından da görselleri sizlerle buluşturacağız. Eğer aklınızda bir yatırım fikri var ancak nereye yatırım yapacağınız konusunda endişeli bir durumdaysanız, mutlaka bizimle iletişime geçin. Gazimağusa şehrinde satışa sunduğumuz ve güvence sağladığımız arsalarımızdan birini satın alarak hayalinizdeki Kıbrıs emlak yatırımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Nasıl Kıbrıs Vatandaşı Olunur? KKTC Vatandaşlık Almak!

Kıbrıs Satılık Arsa Fiyatları – Mağusa Satılık Arsa

kibrissatilikarsalar

Kıbrıs’ta GoldMark Estates tarafından satışa sunulan 19 adet arsa bulunmaktadır. Bu arsalar Gazimağusa’nın merkezine yakın bir konumdadır. Bu arsalar üzerinde istenen emlak yatırımı yapılabilir, arsaların gerekli tüm prosedürleri tamamlanmış durumdadır. Kıbrıs arsa fiyatları incelendiğinde oldukça uygun ve mantıklı bir yatırım imkanı oldukları görülebilir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti satılık arsa fiyatları konusunda, sizlere bir ipucu olması açısından Gazimağusa şehrinde yer alan arsalarımızın fiyatlarını sizlerle paylaşmak isteriz. Eğer aklınızda herhangi bir soru var ise, bu arsalar ve diğer tüm Kıbrıs satılık ev ve Kıbrıs emlak konuları hakkında cevaplamaya hazırız.

Kıbrıs Satılık Arsa Fiyatları:

Kıbrıs Satılık Arsa Fiyatları

Metrekare

Fiyat

Parsel No: 154

522 m2

28.000£

Parsel No: 155

527 m2

29.750£

Parsel No: 156

526 m2

26.000£

Parsel No: 168

544 m2

28.000£

Parsel No: 177

541 m2

30.750£

Parsel No: 178

675 m2

34.000£

Parsel No: 179

725 m2

35.000£

Parsel No: 180

           753 m2           36.000£

Bu fiyat listesi, yalnızca GoldMark Estates tarafından satışa sunulmuş Gazimağusa satılık arsa ilanlarının bir kısmıdır. Eğer daha fazlası hakkında bilgi almak ve pek çok farklı teknik detayı öğrenerek başarılı bir Kıbrıs emlak yatırımı yapmak isterseniz, bizimle iletişime geçin.

Kıbrıs Emlak Yatırımı Yapmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Kıbrıs’ta tapu konusu oldukça karmaşık görünebilir. Ancak gereken prosedürleri tamamlanmış, vergileri ödenmiş arsalar, dünyanın herhangi bir bölgesinde olduğu gibi Kıbrıs’ta da alınıp satılabilir. Ayrıca eğer satın aldığınız arsanın üzerine bir inşaat yapmak gibi bir planınız var ise, imar izni konularını da özellikle araştırmalısınız. Kimi zaman insanlar bir Kıbrıs satılık ev modeli incelemek yerine, Kıbrıs arsa ilanlarını inceleyerek bir ev inşaa ettirme, kendi arsası üzerinde bir ev sahibi olma konularında araştırmalar yapmakta. Ancak pek çok prosedür gereği bu işlemler o kadar da kolay sayılmaz. Bu nedenle satın almayı düşündüğünüz bölgedeki imar durumu, arsanın tapu durumu gibi tüm olasılıkları incelemenizi öneririz. GoldMark Estates tarafından satışta olan arsalar, her türlü teknik prosedürü halledilmiş durumdadır. Bu nedenle eğer bir yabancı yatırımcı olarak Kıbrıs’ta bir yatırım yapmayı planlıyorsanız, KKTC emlak piyasasında kendisine yer edinmiş ve güvenilir bir şirket ile çalışmanızı öneririz.

Kıbrıs Satılık Arsa Değerlendirme Önerileri

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, yatırıma uygun birçok fırsatı içerisinde bulundurmaktadır. Bu nedenle KKTC emlak bakımından oldukça değerli topraklar olarak görülmekte ve yatırımcıların ilgisini cezbetmektedir. En uygun KKTC emlak çeşitlerinden biri olan Kıbrıs arsa ve arazileri bu topraklar üzerinde değerlendirilebilecek en iyi fırsatları içinde barındırır. Cennet vatan olarak adı geçen Kıbrıs adası, sahip olduğu tüm doğal güzellikleri, tarihi yapısı, sosyal ve ekonomik durumu ile birçok insanın hayalini kurduğu yaşam stiline ev sahipliği yapar. Kıbrıs satılık arsa, satılık müstakil ev veya Kıbrıs satılık villa gibi birçok emlak fırsatını barındıran eşsiz bir ülke konumundadır. Bu nedenle de cazibesini günden güne artırmaktadır. Girne, Mağusa, Lefkoşa, İskele gibi bölgeler günümüzde sadece turizm ve tatil amaçlı değil, yatırım amaçlı da ziyaret edilen ve ilgi gören şehirlere dönüşmüştür.

En uygun fırsatlardan biri olarak görülen Kıbrıs satılık arsa ve arazileri, tüm Kuzey Kıbrıs şehirlerinde yoğun ilgi görmektedir. Değerli KKTC arsaları, farklı yöntemlerle değerlendirilmekte ve oldukça yüksek bir getiri sağlamaktadır. Hem maddi hem de manevi yönden güç getiren Kıbrıs satılık arsa edinme fikri, yatırımı şekillendirecek arsa değerlendirme yolları ile hem kısa vadede hem de uzun vadede doğru sonuçlar getirmektedir.

Şimdi, Kıbrıs satılık arsa ve arazileri nasıl değerlendirebileceğinize dair kısa ipuçları vereceğiz. Böylece Kuzey Kıbrıs’ın değerli topraklarını en iyi şekilde kullanarak doğru bir yatırım meydana getirebilirsiniz.

  • Arazi Olarak Değerlendirmek

Kıbrıs’ta satın alacağınız arsanın topraklarında ekim dikim yapabilir, bir bahçe veya tarla halinde değerlendirebilirsiniz. Verimli Kıbrıs topraklarının ve ikliminden faydalanmak, Kıbrıs satılık arsa değerlendirme önerilerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

  • Arsa Satışı İle Değerlendirmek

KKTC emlak değerlerinin günden güne yükseldiğini ve çok daha önemli bir alan haline geldiği bilinmekte. Dünyanın ilgisinin kaydığı bu noktada uygun bir Kıbrıs satılık arsa almak, uzun vadede doğru bir satış ile yüksek getiri sağlayacaktır. Bu arsa değerlendirme yöntemiyle de yatırımcıya yüksek maddi getiri sağlayacaktır.

  • Ev İnşa Ederek Değerlendirmek

Kuzey Kıbrıs emlak fiyatları çerçevesinden çok daha uygun bir seviyeye indirmek için Kıbrıs satılık arsa satın alıp üzerine ev yaptırabilirsiniz. İmar izni bulunan Kıbrıs arsaları yatırımcılara ev inşa ederek en uygun fiyatlara ev sahibi olma olanağı verir. Böylece hayalini kurduğunuz tarzda güzel bir ev veya villanın sahibi olabilirsiniz. Kıbrıs satılık arsa alanına ve bulunduğu konuma göre uygun bir KKTC emlak tipi inşa edilebilir.

  • İşletme Yapılandırarak Değerlendirmek

KKTC emlak fırsatlarını değerlendirmek için diğer bir öneri olarak Kıbrıs satılık arsa üzerinde yapılacak olan çeşitli işletmeleri sayabiliriz. Otel, pansiyon, kafe, restoran veya market, dükkan olarak değerlendirilebilen boş arsalar yatırımcılar için eşsiz fırsatlar sunar. Bu sayede Kıbrıs satılık arsa yatırımcılarına çok daha uygun fiyatlara işletme sahibi olma imkanı sunar. Hazır bir işletmeye oranla çok daha düşük rakamlara Kuzey Kıbrıs’ta işletme açarak getiri sağlama fırsatı sunan KKTC emlak çeşitlerinden biri olan Kıbrıs satılık arza ve arazileri değerlendirme kolaylığı ve uzun vadede sağladığı yüksek kazanç sayesinde yerli ve yabancı ticari gayrimenkul yatırımcılarının dikkatini çekmektedir.

GoldMark Estates, sunduğu satılık arsa portföyleriyle Kuzey Kıbrıs’ın tüm şehirlerinde hizmet vermektedir. Kuzey Kıbrıs’ın en hesaplı fiyatlarıyla tüm yatırımcılara fırsat sağlamaktadır. Kıbrıs satılık arsa ve ev almak isteyen okurlarımız için avantajlı fiyatlar ve tecrübeli emlak danışmanlarıyla yardıma hazır.

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!