KIBRIS’IN EN ÇOK SES GETİREN PROJESİ SATIŞTA

Girne’de son dönemde en gözde yatırım merkezlerinden Alsancak Bölgesinde yer almaktadır. Kıbrıs’ın Ünlü Çıkartma Plajı’nın Hemen yanı başında inşasına başlanan projemiz bir çok farklı özelliği ile diğer projelerin önüne geçiyor.

Yaklaşık 43.485 m2 alan üzerine kurulmakta olan projemiz içerisinde daire, konut ve villalardan oluşan 32 blokta 5 farklı tipte 151 adet konuttan oluşmaktadır. Kompleks, giriş ve çıkışların 24 saat güvenlik ve kamera sistemleri ile giriş çıkışların sağlandığı, muhteşem orta alan düzenlemeleri, havuzları, Elektrik kesintilerinden orta alanlar için jeneratör sisteminin bulunduğu ve arıtma sistemleri ile yeşil alanların bakım yapılacağı bir şekilde dizayn edilmiştir. Profesyonel Site Bakım ekipleri tarafından bakımları sağlanacaktır.

Kıbrıs’ta Bir İlk !

Breeam Sertifikalı Sürdürülebilir Malzemelerden yapılan ilk site olacak olan projemiz daha inşa halindeyken Türkiye Hürriyet Gazetesi ‘ Sign of the City’ ödülüne layık görülmüştür. Yaklaşık 3 ay önce Lansmanı yapılan projede konutlar hızla tükenmektedir.

Konum

Proje konumu ile ünlü Escape plajına sadece 3 dk yürüme mesafesindedir. Girne Çevre yoluna 1 dk sürüş mesafesi, Yanı başından bulunan yaklaşık 2.5 km parkura sahip Alsancak Doğal parkında temiz dağ ve deniz havasının tadına varacağınız bir noktadadır. İhtiyacınız olan toplu taşıma araçlarına 1dk yürüme mesafesinde ve tüm eczane, süpermarket, benzin istasyonu ve ünlü Merit Otellerine 5 dk sürüş mesafesindedir.

Engelsiz Proje

Projedeki tüm detaylar ve orta alan bölgelerinde kullanılan detaylar Engelli vatandaşlarımız için dizayn edilmiş ve Engelli Dostu bir proje olarak öne çıkaktadır. Ayrıca Dubleks ev modelleri yanında Solo ( Engelli Dostu) tek katlı ev tipleri de özel düzenlemelerle Engelli vatandaşlarımıza özel olarak dizayn edilmiştir.

Ev modelleri

Solo Modeli: Bahçeli, Teraslı, tek Katlı 192m2 büyüklüğünde dizayn edilmiş Konutlarımızdır.

Tailor Made Modeli: İki Katlı Dubleks, Bahçeli, Deniz Manzaralı 204m2 olarak dizayn edilmiş konutlarımızdır.

Compact Modeli: Bu modelimiz Yarı müstakil daire modeli olarak 1+1 konut olarak dağ v deniz manzaralı olarak 66m2 olarak imal edilmektedir.

Concept Modeli: Ortak Avlusu bulunan Kıbrıs tarzında, yarı müstakil konutlar olarak zemin ve birinci kat şeklinde düzenlenmiş ve 117m2 kullanım alanından oluşmaktadırlar.

Bu Muhteşem Proje Lansmanı yapıldıktan itibaren Neredeyse 2 günde bir satış gerçekleştirerek hızla tükenmektedir. Şu anda sınırlı sayıda kalan villa modelleri dışında 1+1 ve 2+1 konut modelleri hala yatırım için çok cazip seçeneklerle sizleri bekliyor. Bahsetmeden Geçemeyeceğimiz Diğer bir konu ise TÜRKİYE İŞ BANKASI’nın projemizle anlaşarak sunduğu Natamam Kredi olanakları ile Sadece %25 peşinat ödedikten hemen sonra 20 Yıla kadar Vade imkânı ile Türk Lirası olarak Kredinizi Hemen Alabilmeniz. Üstelik TC vatandaşlarının da yararlanabildikleri bu olanaklar projenin hızlı satılmasına büyük katkı koyuyor.

Daha önce bu konseptte yapılan sitemiz içerisindeki konutlar Girne bölgesindeki en yüksek Kira bedellerine kiralanmıştır, dolayısı ile bu projemiz içerisindeki konutlarımız da yatırımcılarının yüzünü güldürecektir. Ayni fırsat bu projemizde sunulmuştur. Lansman fiyatları kademeli olarak % 20 oranında inşaat bitimine kadar artırılacak olması kar amaçlı yatırımları da desteklemektedir.

£ 79.000 sterlin’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğumuz projemiz ve sürpriz fiyatlar için Goldmark Kıbrıs Gayrimenkul ekibimizle birlikte sizleri bir ev sahibi yapmak üzere İstanbul, Girne ve İskele Ofislerimizde sizleri bekliyoruz. Size Bir telefon kadar uzak olduğumuzu unutmayın.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!