Kuzey Kıbrıs a Girişlerde Son Durum

KKTC ye girişlerde pandemi dolayısı ile devlet tarafından talep edilen aşı kartı veya PCR testi zorunluluğu kaldırıldı.

Aşılar sayesinde virüsün etkisinin azalması ve bağışıklık seviyesinin yükselmesiyle beraber artık dilediğimiz gibi ülkeler arası ulaşım özgürlüğüne kavuştuk.

9 Haziran 2022 tarihinde KKTC Sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan bildiride adaya deniz ve hava yolu ile yapılan girişlerde 13 Haziran 2022 den itibaren talep edilen aşı kartı ve PCR test zorunluluğu kaldırılmıştır.

 

Dünya çapında sosyal ve psikolojik etkilere sebep olan Covid-19 salgını Kuzey Kıbrıs genelinde daha kolay kontrol altına alınmıştır. Bu dönemde kısıtlamalara ve ekonomik sıkıntılara rağmen ada genelinde gayrimenkullerde değer artışı ve online satışlar ön plana çıkmıştır.

Yatırım ve yaşam açısından standartların üstünde  kar elde edebileceğiniz, dünya genelinde Masmavi denizi ve doğal yaşamı ile dikkat çeken Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne yatırım yapmak geleceğe yatırım yapmak demektir.

GoldMark Estates olarak sağlam altyapı ve tecrübeyle gayrimenkul yatırımlarınızın  adımlarını sağlam atabilmeniz için her zaman yanınızdayız…

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!