Kıbrıs’taki En İlginç Evler!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin birbirinden güzel sokakları, tarihi müzeleri, leziz yemeklerin yer aldığı keyifli restoranları, eğlence merkezleri ve turistlik mekanları vardır. Yılın büyük bir çoğunluğu güneşli geçen Kuzey Kıbrıs’ın ziyaretçisi neredeyse hiç bitmez. Kendine aşık eden doğa güzelliğinin yanı sıra eşsiz Akdeniz’in masmavi sularının ve etkileyici plajlarının farkında olan halkı bu güzelliği korumak için uğraşır, görevliler titizlikle çalışır. Bu şahane ülkenin elbette birbirinden güzel evleri vardır. Gelen turistler ya yatırımcı olarak Kıbrıs satılık ev arayışında olurlar ya da yılın belli zamanlarında huzurun içinde var olabilmek için yazlık ev satın alırlar.  

Kuzey Kıbrıs’ın her bir köşesi keşfedilmeyi bekleyen bir cennet gibidir. Her köşesinde farklı bir doğa güzelliği vardır. İskele, Girne, Lefkoşa ve Mağusa gibi ilçeleri en bilinen bölgeleri arasındadır. Turistler genellikle konaklamak ve turistlik gezileri için Girne ve Lefkoşa’yı tercih etseler de son zamanlarda İskele ilçesi de yatırımcıların göz bebeği haline gelmiştir. Bunca renkli ve şahane ada ülkesinin elbette birbirinden güzel herkesin beklentisini karşılayacak ilginç evleri bulunmaktadır. Öyleyse bu içeriğimizde ‘’Kıbrıs’taki En İlginç Evler’’ den bahsedelim.  

Kıbrıs İskele Satılık Evler  

Kıbrıs’ın İskele ilçesi hem turistlerin hem de yatırımcıların yeni gözdesidir. Elde değmemiş doğa güzelliği, tertemiz havası, masmavi denizi, uzun ve tertemiz plajı, yürüyüş yolu ile oldukça ilgi çekicidir. Bu bölgede bulunan evlerin birçoğu da İskele’nin ruhuna uyumludur. Tüm bunların yanı sıra Kıbrıs’ın en büyük, en lüks en sıra dışı konut projesi Long Beach sahilinin yanı başında İskele ilçesindedir.  

İskele Satılık Bahçeli Müstakil 

Kuzey Kıbrıs’ın Türk mimarisine uygun olarak yapılmış doğa ile iç içe olmayı tercih edenlerin hayran kalacağı İskele Büyükkonuk’ta güzel bir doğa manzarası sizleri bekliyor. Şahane bahçesinde kendi ektiğiniz meyve ve sebzeleri yemenin ve uğraşmanın tadını çıkarırken, mülkiyetin içerisinde bulunan odun fırınında kendi ekmeğinizi pişirebilirsiniz. Doğal bir yaşam özlemi çekenlerin, aynı zamanda denizin ve güneşli havanın tadına varmak isteyenlerin ilgisini çekecek olan Kıbrıs satılık ev için bir an önce harekete geçmenizi öneririz.  

İlginizi Çekebilir: İskele Satılık Bahçeli Müstakil 

7 Yıldızlı Yaşam Projesi  

Hayallerinizin ötesinde bir yaşam alanı sunan 7 Yıldızlı Yaşam Projesi Kuzey Kıbrıs’ın İskele ilçesinde Long Beach bölgesinin köşesi başına konumlandırılmış eşsiz bir yapıdır. Avrupa ve Türk vatandaşlarının da oldukça dikkatini çeken bu konut projesi dünyada da ismini duyurmayı başarmıştır. İçerisinde beş yıldızlı bir yaşam projesi yer alan bu yapı deniz manzarasının ötesinde Mağusa ve Karpaz manzarasına da hakim olacağınızı belirtmek isteriz.  

Girne Satılık Evler  

Kuzey Kıbrıs’ın bunca güzelliğinden bahsetmişten Girne’den bahsetmesek olmazdı. En çok turist alan ve en çok ilgi toplayan ilçesidir. Birçok ev alternatifi ve farklı birbirinden güzel villa, bungalow, daire ve Kıbrıs satılık evleri bulunmaktadır. 
 

Girne Satılık Bungalow  

Size bu içeriğimizde Kıbrıs’ın en ilginç evlerinden bahsedeceğimizi söylemiştik. Bu evde tam olarak onlardan biridir. Karşıyaka’da bulunan bungalow ev denize çok yakın, ana yola yürüme mesafesinde, ve şehrin tüm olanaklarına çok yakın olduğunuzda yaşamak için mükemmel bir konum yaratabilir. Dış alanda, muhteşem bir 8 ila 4 m havuza sahip çok güzel bir peyzajlı bahçe alanı var. Hayran kalacağınızı düşündüğümüz Kıbrıs satılık ev ilanlarının en dikkat çekenlerinden biridir.  

İlginizi Çekebilir: Girne Satılık Havuzlu Bungalow

Biz GoldMark olarak herkesin mülk ihtiyacının farklı olduğunun farkındayız. İster küçük bir daire, ister villa olsun emlak piyasası konusundaki deneyimimizden faydalanabilir ve Kıbrıs satılık ev ilanları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.  

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!