KKTC Emlak Piyasası, Mayıs 2021

Son dönemlerde oldukça popüler olan Kıbrıs emlak piyasası, yatırımcıların ilgi odağında bulunan yerlerden biri haline geldi. Kıbrıs’ta sürekli yükselen değerler ve yüksek kira getirisi avantajı pek çok kişinin Kıbrıs satılık ev ilanlarına bakmasına sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra, Kıbrıs pek çok nedenden kaynaklı olarak KKTC emlak sektörünün öne çıkmasına imkan sağlamıştır.

Sürekli büyüyen ve gelişen Kuzey Kıbrıs emlak sektörü, sürekli büyüme ile birlikte sürekli değerlenmektedir. KKTC emlak dünyası hakkında söylenebilecek şeyler her geçen gün değişmektedir. Buna karşın, Kuzey Kıbrıs emlak sektöründe değişmeyen gerçekler; emlak yatırımınızın her zaman değerleneceği ve Kıbrıs’ın nefes kesici manzaraları ve sonu olmayan plajlarında geçireceğiniz keyifli anlardır.

2021 Mayıs Ayının KKTC emlak piyasasından bahsedeceğimiz bu yazımızı okuduktan sonra GoldMark Estates üzerinden Kıbrıs satılık ev ilanlarını inceleyeceğinizin ve GoldMark Estates farkı ile pek çok avantajla karşılaşacağınızın garantisini veriyoruz! Kıbrıs emlak piyasasındaki ilanlar hem paranızın değerini koruyacak hem de yaklaşık 12 ya da 13 sene gibi bir süreç içerisinde kendini amortisman edecektir.

kıbrıssatılıkev

Pandeminin İkinci Yılına Kuzey Kıbrıs Emlak Dünyası Ne Durumda?

2020 yılında dünyada meydana gelen, Mart Ayında Türkiye’yi de içerisine alan ve her açıdan etkileyen Covid-19, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetini de oldukça etkisi yüksek bir şekilde etki altına almıştır. KKTC’de pek çok ülke gibi virüs nedeni ile ekonomik olarak darbeler almıştı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, hızlı ve disiplinli bir şekilde aldığı önlemler sebebi ile diğer ülkelere oranla çok daha hızlı bir şekilde Covid-19 ‘un etkisinden çıkmıştır. Bu etkili önlemlerin sonucunda, Kıbrıs büyük maddi kayıplar yaşanmasına engel olmuş ve süreci etkili yönetmiştir.

2021 yılı, virüsün etkilerinin devam ettiği bir yıl olarak devam etmektedir. Virüsün etkisi içerisinde olan dünya gündeminde Kuzey Kıbrıs emlak sektörü, emlak dünyasının önemini artırarak 2021 yılına başlamıştır. Dünya emlak pazarları arasında en az hasar ile süreçten kurtulan KKTC emlak sektörü 2021 yılının ilerleyen aylarında, Mayıs Ayına geldiğimiz süreçte şu an hala her geçen gün değerini artırmaya ve yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir: https://www.goldmarkestates.com/2021-yilinda-kktc-emlak-dunyasini-neler-bekliyor/

Covid-19’un etkilerinin en aza indirildiği Kuzey Kıbrıs, önceki zaman diliminde konumu ile yatırımcıların ilgisini çekerken Covid-19 süreci sonrası hem konumu hem de nefes almak için ideal olması ile yatırımcıların ilgisini çekmektedir.

kktcemlak

KKTC Emlak Piyasasında GoldMark’ın Yeri

Kuzey Kıbrıs emlak piyasasının önde gelen ve dinamik şirketlerinden biri olan GoldMark, pek çok alanda hizmet veren bir şirkettir. 2015 yılının Eylül Ayında kurulan GoldMark Estates, KKTC sınırlarını aşan bir yapıya ve tecrübeye sahiptir. Tecrübeli Direktörlere ve Danışmanlara sahip olan GoldMark, kurulduğu ilk yıldan itibaren hızla yükselerek KKTC emlak piyasasında ilk yılından itibaren büyük işlere imza atmıştır.

GoldMark’ı Kuzey Kıbrıs’ta bulunan diğer emlak şirketlerinden ayıran en temel özelliği; Rusya, Çin, Ortadoğu ve Avrupa Emlak Marketlerinde 100’den fazla Emlak fuarına katılan, Geniş işbirliği ağlarıdır.

Temiz bir geçmişe sahip olan GoldMark Estates, Kıbrıs emlak piyasasındaki güvenilirlik ve paylaşımcılık prensipleri ile kurulmuş bir yapıdır ve hem müşterilerini hem de müteahhit dünyasını anlayarak ilerlemektedir.

KKTC emlak sektörünün öncülerinden biri olan GoldMark Estates, her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. GoldMark Estates’in hizmetleri aşağıdaki gibidir;

  • Proje satış ve pazarlaması
  • İkinci el ev ve arazi satışı
  • Konut kiralama hizmeti
  • Arazi keşfi ve değerlendirmesi
  • Proje danışmanlık hizmeti
  • İnşaat danışmanlığı

kıbrıssatılıkev

KKTC Emlak İlanları Hakkında Genel Bilgi

Kuzey Kıbrıs Emlak piyasası öncülerinden GoldMark Estates ile Muğasa’da, Girne’de, İskele’de ve Lefkoşa’da satılık ev sahibi olabilir, Kıbrıs arsa ve iskelelerini satın alabilir, hatta Kuzey Kıbrıs’ta hotel sahibi olabilirsiniz.

Mağusa’da, Girne’de, İskele’de ve Lefkoşa’da bulunan pek çok satılık villa, daire, stüdyo daire, deniz manzaralı daire, havuzlu villa, müstakil, penthouse, bahçeli villa, arsa/arazi GoldMark Estates’in uygun fiyat avantajı ile sizlere sunulmaktadır. Oda sayısı, banyo sayısı ve metre kare hesabına göre fiyatı belirlenen mülklere uygun fiyat avantajı ve geniş fiyat yelpazesi ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Kıbrıs satılık ev fırsatlarının yanı sıra Kıbrıs’ta emlak yatırımı yapmayı düşünenler için Kıbrıs hotel yatırımı oldukça ilgi çekici hale gelmiştir. Yaz sezonunun Türkiye’ye oranla çok daha uzun sürdüğü Kuzey Kıbrıs’ta hotel yatırımı yapmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Kıbrıs satılık hotel fırsatları ve daha fazlası için GoldMark Estates ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm bu emlak yatırımlarının yanı sıra İskele Boğaz’da satılık arsa sahibi olmak için GoldMark pek çok avantaj sunmaktadır. GoldMark’ın kolaylık sağlayan ödeme planı ile arsa sahibi olmak ve güncel satılık arsalardan haberdar olmak için GoldMark Estates ile iletişime geçebilirsiniz.

KKTC Emlak Fiyatları, Mayıs 2021

Pandeminin etkisinden oldukça hızlı bir şekilde kurtulan Kuzey Kıbrıs’taki uygun gayrimenkul fiyatları da yatırımcıların son derecede ilgisini çekmektedir. Mağusa’da, Girne’de, İskele’de ve Lefkoşa’da bulunan pek çok satılık ev, geniş fiyat yelpazesi ile, çeşitli kriterlere bakılarak satışa sunulmaktadır. Ortalama olarak 30,000£ ile 400,000£ arasında, geniş bir fiyat skalasına sahip olan Kıbrıs satılık ev fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!