Denize Sıfır Yaşayanlar Daha mı Mutlu? 

Günümüzde insanlar, şehir hayatının sebep olduğu gürültü ve çevre kirliliğinden kaçınmak için daha çok doğa ile iç içe yaşamayı tercih etmektedirler. Ayrıca, en büyük getiriye sahip olan yatırım türünün emlak yatırımı olması da insanları ev sahibi olmaya teşvik etmektedir. Doğa ile iç içe ve denize sıfır evlerde yaşamak isteyenler genellikle Kıbrıs emlak sektörüne yönelmektedirler.   Kıbrıs satılık ev seçenekleri, temiz havası ve deniz manzarası imkânlarının yanı sıra yatırım yönünden de faydalı olduğu için birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

İnsanların ilk tercihleri arasında yer alan Kıbrıs emlak sektörü ve Kıbrıs satılık ev seçenekleri olarak önemli bir konuma sahiptir. Kıbrıs’ın emlak sektöründe öncü olmasının temel sebepleri vardır.  Bu sebeplerden birisi de insanların denize sıfır yaşamak ve doğa ile iç içe olmak istemesidir. Ayrıca, üst düzey kâr getirisine sahip olan ve hiçbir zaman, hiçbir koşulda değerini kaybetmeyen Kıbrıs emlak sektörü, değerini kaybetmemesi ile her geçen gün daha da değer kazanmaktadır. Bu nedenle, Kıbrıs emlak yatırımı ile kazancına kazanç eklemek isteyen yatırımcılar Kıbrıs satılık ev seçeneklerini de yakından takip etmektedirler.

Mutlu bir yaşam için de Kıbrıs emlak ve Kıbrıs satılık ev çeşitleri oldukça doğru tercihlerdir. Bu yazımızda, bu konuyu detaylı bir şekilde ele alacağız.

kıbrısemlak

Denize Sıfır Yaşamanın Avantajları

Denize sıfır yaşamanın birçok avantajı bulunmaktadır. Deniz kenarında sakin bir yaşam, stresli durumları azalttığı gibi yaşam kalitenizi de artırır. Birçok eğlence etkinliği, konser ve gösteri ile canlı yaşam ortamına sahip olabilirsiniz. Ayrıca araştırmalara göre deniz kenarında yaşamak kesinlikle mutlu olmayı ve olaylara pozitif bakış açısı ile yaklaşmayı da sağlamaktadır.

Özellikle deniz kenarında yaşamak stresi azaltmak için oldukça önemlidir. Ayrıca denize sıfır yaşamak, insanlar için her zaman değerli olmuştur. İnsanlara huzur ve özgürlük hissi veren denize yakın hatta sıfır bir ev almak birçok kişinin hayalleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Kıbrıs’ın sahil boyları şehir merkezlerine nazaran daha sessiz ve sakin oluyor. Bu durum, yaz mevsimleri için çok fazla geçerli olmasa da rahatsız olacağınız bir kalabalık ve gürültü söz konusu olmamaktadır.

Kıbrıs’ta Denize Sıfır Yaşamak

Kıbrıs, Akdeniz’in en güzel adalarından biri olarak görülmektedir. Kıbrıs’ta yılın büyük bir kısmında havalar sıcak olduğu için yaz tatillerinizi istediğiniz kadar uzatmanız mümkün. Kışlar yağışlı ve ılık, yaz mevsimleri ise sıcak geçmektedir. Akdeniz iklimine sahip Kıbrıs’ta denize sıfır yaşamak bu açıdan oldukça tercih edilmektedir. Şehrin kalabalığından, karmaşıklığından, gürültüden bunaldığınızda sessiz, sakin, huzurlu bir yer olsa da gitsem diye düşünebilirsiniz. Peki ya Kıbrıs’ta denize sıfır bir eviniz olsaydı ne düşünürdünüz? İşte evinizde otururken o huzurlu yere sahip olmak Kıbrıs’ta yaşamak ile mümkün!

Kaliteli bir yaşam standardına sahip olmak için huzur oldukça önemlidir. Masmavi denizi, yeşillikleri ve dağ manzaraları ile hayalini kurduğunuz yaşamın daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Kıbrıs’ta yaşamak sakin ve huzurlu olduğu için olaylara daha pozitif yaklaşmanıza da yardımcı olacaktır.

İlginizi çekebilir: Kıbrıs’ta Yaşamak İçin 13 Muhteşem Sebep!

Deniz Sıfır Kıbrıs Satılık Ev Örnekleri, Bayılacaksınız!

Dünya çapında tüm insanlar, Akdeniz’de yüzmek, keyifli bir tatil yapmak, otellerinde konaklamak ve gece hayatını yaşamak için Kıbrıs’a gelmektedir. Akdeniz’in gözbebeği olan Kıbrıs’ta bir eviniz olması demek tüm bu avantajların elinizin altında olması demektir. Bu kadar turiste ev sahipliği yapmasına rağmen pandemi sürecinde hastalık oranı en düşük ülkeler arasında yer alan Kıbrıs, bir ada ülkesi olması sayesinde havasının ve doğasının ne kadar temiz olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Peki Kıbrıs’ta denize sıfır bir yaşam için Kıbrıs satılık ev seçenekleri nelerdir?  Kıbrıs emlak sektörünün denize sıfır olan örnekleri hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Hayal gibi: Denize Sıfır Yaşam Projesi

Denize Sıfır Bir Ev Sahibi Olmak dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi Kıbrıs’ta da büyük bir ayrıcalıktır. Kuzey Kıbrıs’ın gözde tatil şehri olan birden fazla projeye ev sahipliği yapan cazibe merkezi İskele/Boğaz bölgesinde, Karpaz – Mağusa anayolu üzerinde bulunan Denize Sıfır inşa edilen lüks 2 etaplı projemiz denize sıfır yaşam için en başarılı alternatiflerden birisidir. 102.000m2 arazi içerisinde 65.000m2 peyzaj alanı üzerine kurulu site içerisinde satılık stüdyo, 1+1, 2+1 konutlar ve ikiz villa seçeneklerini barındırmaktadır. İlk etabı ile ses getiren bu projemiz, ikinci etabının inşası başlamış ve satışa sunulmuştur. Ayrıca, yüksek kira getirisi ile kısa amortisman bulunmaktadır.

Konum olarak ise; Ercan Havalimanı’na 50 dakika uzaklıkta, Bafra’ya (turistik merkez) 15 dakika uzaklıkta, tarihi ve arkeolojik bir şehir olan Gazimağusa’ya 40 dakika uzaklıkta, Kıbrıs’ın incisi- Girne Limanı’na araba ile 1 saat uzaklıkta bulunmaktadır.

Detaylı incelemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz: Kıbrıs Denize Sıfır Yaşam Projesi

Burası Gerçekten Kuzey Kıbrıs mı?: Esentepe Denize Sıfır Projesi       

Kıbrıs emlak denilince akla ilk gelen isimlerden olan Girne Şehri’nin doğal güzelliği ile huzur veren Esentepe bölgesinde bulunan benzersiz tasarıma sahip bu proje, 11 adet villa ve 64 adet daireden oluşmaktadır. Proje denize sıfır ve Beşparmaklar dağının eşsiz güzelliğine karşı inanılmaz bir manzaraya sahiptir.

Huzurlu bir yaşam ve güzel yaz tatilleriniz için tasarlanmış bu proje yatırımcılara kaçınılmaz fırsatlar sunarak yüksek kira getirisi ile de amortisman sürelerini kısaltmaktadır. Kira Getirisi: Günlük 70£ ile 150£ aralığında değişmektedir. Konum olarak ise; Ercan havalimanına 45 dk. sürüş mesafesine, Larnaka havalimanına 70 dk. sürüş mesafesine, golf sahasına 15 dk. sürüş mesafesine, Girne merkeze 40 dk. sürüş mesafesine, Mağusa merkeze 45 dk. sürüş mesafesine ve Lefkoşa şehrine 60 dk. sürüş mesafesi uzaklıktadır.

Detaylı incelemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz: Esentepe Denize Sıfır Yaşam Projesi

Burası Gerçek mi?: İskele Denize Sıfır Konut Projesi    

kktcemlak

Kıbrıs emlak sektörü ve denize sıfır Kıbrıs satılık ev seçeneklerimizde birisi de İskele Denize Sıfır Konut Projesi’dir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin İskele şehrinde Karpaz Yarımadası’nın Güneye bakan tarafının kıyısında yer alan proje içerisinde 1+0(stüdyo),1+1, 2+1, 3+1 lüks dairelerden oluşmaktadır. 2+1 ve 3+1 penthouse dairelerin kendine ait jakuzili teras alanları bulunmaktadır. Bina Akdeniz’in nefes kesen deniz manzarasına sahiptir.  Gelişmekte olan Bafra bölgesindeki proje yatırımcılar için kaçırılmaz fırsatlara sahiptir.

İskele / Çayırova bölgesinde bulunan proje konum olarak ise; Bafra Plajına yürüme mesafesinde, Bafra turizm merkezine 5 dk. sürüş mesafesinde, Mağusa merkeze 55 dk. sürüş mesafesinde, Girne merkeze 70 dk. sürüş mesafesinde ve Ercan havalimanına 60 dk. sürüş mesafesi uzaklığındadır.

Detaylı incelemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz: İskele Denize Sıfır Konut Projesi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin emlak sektörü öncülerinden olan Gold Mark Estates olarak bu yazımızda Kıbrıs satılık ev ve Kıbrıs emlak sektörü konusu ile Kıbrıs’ta denize sıfır yaşamak isteyenler veya Kıbrıs’ta yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar için çeşitli bilgiler sunduk. Kuzey Kıbrıs, muhteşem doğası, büyüleyici denizi ve manzarası, eğlence dolu yaşamı, huzurlu ve konforlu hayat standartları ile herkes için gözde bir yerdir. Kıbrıs satılık ev ilanları içerisinde sahil bölgesinden yatırım yapmak isteyen herkes Kıbrıs emlak sektörünün öncülerinden olan Gold Mark Estates ile iletişime geçebilir veya web sitemiz üzerinden hizmetlerimizden faydalanabilir.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!