Necat British College Hakkında Her Şey! Herkes Çocuğunu Buraya Göndermek İstiyor!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde turizm ve emlak sektöründe oluşan talebin yanı sıra eğitim kurumlarına olan talepte bir o kadar artmıştır. Kişiler Kuzey Kıbrıs’ta yeni bir yaşam kurmayı istediklerinde veya karar verdiklerinde çocukları için iyi bir okul arayışında oluyorlar. Bazen de bunun tam tersi olarak Kuzey Kıbrıs’ta eğitim almak isteyen çocukları için kiralık veya çoğu zaman Kıbrıs satılık ev arayışında olunabiliyor. Biz Goldmark ailesi olarak her iki ihtimali düşündük ve bu eşsiz ada ülkesindeki eğitim kurumları ile ilgili bir araştırma yaptık. Fark ettik ki Necat British College’ye olan talep aileler tarafından oldukça yüksektir. Herkes çocuğunu buraya göndermek istiyor. Bizde bu isteğin nedenini sizlere bu içerikte açıklayacağız.  

necatbrıtıshcollage

Neden Necat British College ? 

Necat British College Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde oldukça ses getiren değerli eğitimli kurumlarından biridir. İngilizce eğitimlerine verdikleri özen ile tanılan bu değerli kurum 3 ve 18 yaş arası öğrenciler için kurulmuştur. Kurdukları sanat kampüsleri ve Lefkoşa ve Girne’de eğitimlerine devam etmektedirler. Uluslararası İngilizce Müfredatını benimseyen Necat British College öğrencilerine oldukça kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Türkçe dersleri dışında tüm ders eğitimlerinin ingilizce olması tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir. İçinde bulunduğumuz bu küreselleşme döneminde ister istemez ailelerin ve öğrencilerin en çok dikkat ettikleri konulardan biri dil eğitimidir. Ne yazık ki; dil eğitimini etkin ve verimli bir şekilde sağlayabilen çok fazla kurum bulunmamaktadır. Necat British College’nin bu konudaki hassasiyeti oldukça etkileyicidir. 

 

Necat British College Başarısının Sırrı

Necat British College’nin hassas olduğu tek konunun dil eğitimi olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Bir eğitim kurumunun şüphesiz ki değerleri ve edindikleri disiplin içerisinde topluma faydalı bireyler yetiştirmek olmalıdır. Her eğitim kurumu bu bilinçle hareket etmektedir. Necat British College’nin bu taktir ve talep görmesinin en önemli sebeplerinden biri de edindikleri bu disiplindir. Öğrencilerin, tüm potansiyellerini geliştirmeleri ve toplumun sorumlu üyeleri olmaya hazır olmaları için oldukça özenli bir eğitim ve öğretim sistemi oluşturulmuştur. İyi bir okul, öğrencilerine özen gösterir, öğrencilerinin ihtiyaçlarını, ilgi alanlarını ve güçlü yönlerini inceler ve öğrenir, onları öğrenmeye ve büyümeye motive eder. Necat British Collage böyle bir disiplin ile yola çıkmış bir eğitim kurumudur.  

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs’ta Yaşamak İsteyeceksiniz, Mutlaka Okuyun!

Kıbrıs Satılık Ev Arayışı

Aileler çocukları için iyi bir eğitim kurumu arayışında olabiliyorlar. Zaman zaman sadece bu sebepten yaşam yerlerini değiştirmeye karar verebiliyorlar. Bu tür bir tercih, kişileri satılık veya kiralık ev arayışına sokabiliyor. Tüm bunların yanında Kıbrıs’a üniversite eğitimi için gelen öğrenciler belli bir zaman aralığından sonra Kıbrıs satılık ev ilanlarını araştırabiliyorlar. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti turizm, emlak sektöründeki başarısının yanı sıra sağlık ve eğitim konusunda da üstün bir başarı göstermektedir. Eğer sizde Kuzey Kıbrıs’ta böyle bir araştırma içerisinde iseniz doğru bir gayrimenkul danışmanlık şirketi ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Kıbrıs satılık ev ilanları hakkında doğru bir bilgilendirme alabileceğiniz gibi beklentilerinizin karşılanması konusunda da oldukça faydalı olacaktır.  

İlginizi Çekebilir: Kuzey Kıbrıs Girne Satılık Ev Fırsatları! İnanılmaz Fırsatlar

Necat British College Çevresinde Kıbrıs Satılık Evler

Necat British College Kuzey Kıbrıs’ın incisi Girne’de Alsancak bölgesinde bulunmaktadır. Burada çocuğunun eğitim-öğretim görmesini isteyen aileler doğal olarak çevresindeki muhitlerde veya çok daha yakın konutlarda konaklamak isterler. Bilindiği üzere Girne, Kuzey Kıbrıs’ın oldukça talep gören ve çok fazla turist ağırlayan bir şehridir. Bu tür bir ihtiyacın farkına varılması ile birlikte oldukça lüks ve tüm ailelerin beklentilerini karşılayacak yeni konut projeleri inşa edilmeye başlanmıştır. İşte Alsancak bölgesindeki Kıbrıs satılık ev projeleri;

Girne Yeşiltepe Projesi

Girne’nin şahane bir bölgesi olan Alsancak’ta bulunan Yeşiltepe projesi, ailelerin hayalindeki evi inşa etmek için tasarlanmıştır. O nedenle Necat British College çevresinde Kıbrıs satılık ev arayışında iseniz bu proje tam size göre olabilir.

Girne Yeşiltepe projesi botanik bahçe ile çevrelenmiş dağ ve deniz manzarasını bir arada bulunduğu, daire ve villalardan oluşan muhteşem bir projedir. Site çevresinde süpermarket ve birçok restoran yer almakta ve Oris Beach 2 dk yürüş mesafesinde bulunmaktadır.

Kıbrıs Town Houses Projesi

Alsancak bölgesinde bulabileceğiniz bir diğer şahane yer ise Kıbrıs Town Houses projesidir. Girne’nin en popüler beachlerine oldukça yakın bir konumda bulunan konut projesi Kıbrıs’ta bir ilki gerçekleştirerek Uluslararası Breeam sertifikaya sahip ilk projedir. Engelsiz, doğa ve çevre dostu bir slogan ile karşımıza çıkan bu eşsiz yeni yaşam alanı sizlere yeni bir yaşam ve yatırım sunduğu gibi beklentilerinizin çok üzerinde Kıbrıs satılık evleri bulunmaktadır.

Doğada Yaşam Projesi

Kıbrıs satılık ev arayışında olanlar için önerebileceğimiz bir diğer eşsiz konut proje ise Doğada Yaşam projesidir. Orman, deniz ve dağ manzarası olmazsa olmazlarınız arasında ise burası tam size göre! İçerisinde Natura evleri, daireleri ve özel dizayn edilmiş penthouse barındırmaktadır. Bu evler oldukça sıra dışı ve özenle konumlandırılmış ve dizayn edilmiş. Bunların yanı sıra verilen özen yalnızca iç dekorasyon değil, dışarıda da güzel vakit geçirebilmeniz sitenin sağladığı imkanlarla mümkündür. Kıbrıs satılık ev ilanlarının adeta gözdesi konumunda bulunan bu natura evlere bir göz atmanızı öneririz.

Biz Goldmark ailesi olarak Kuzey Kıbrıs’ta yaşamak veya yatırımcı olmak isteyen herkesin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için uğraşırız. Kendi alanında uzman ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile birlikte isteklerinize karşılık verebilmek ve yatırımlarınızın hızlı geri dönüşümünü sağlayabilmek adına tüm tecrübelerimizi ve bilgimizi sizlerle paylaşırız. Kuzey Kıbrıs satılık ev fırsatları ile ilgili bizlerden bilgi alabilir, en doğru fiyata gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerini gerçekleştirebiliriz. 

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!