Satılık Ev Denince Akla Goldmark Gelir, Neden mi?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti her geçen yıl oldukça fazla turist ağırlamaktadır. Gelen turistlerin ve öğrencilerin çoğunluğu bu şahane ada ülkesinde satılık ev arayışına olabiliyorlar. Genellikle yaz aylarını Kuzey Kıbrıs’ta geçirmek isteyenler yazlık olarak kullanım için böyle bir araştırmaya girerken, Kuzey Kıbrıs vatandaşı olmayan emekliler yüksek yaşam standartları dolayısıyla burada yaşamak istiyorlar. Tüm bunların yanında kira ücretlerinin sterlin cinsinden olması yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Aynı zamanda yeni bir yaşam fırsatı arayışında olanlar ise satılık ev listelerine muhakkak Kuzey Kıbrıs’ı da eklemektedirler. Kuzey Kıbrıs, neredeyse bütün bir senesini güneşli geçiren, yaşaması keyifli, huzurlu ve dört bir tarafı Akdeniz suları ile çevrili eşsiz bir ülkedir. Elbette bu durum Kıbrıs satılık ev ilanlarına olan talebi arttırmaktadır. 

Kıbrıs Satılık Ev  

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yatırımcıların oldukça talep gösterdiği bir ada ülkesidir. Bunun en önemli sebeplerinden biri ada ülkesi olması dolayısıyla toprak kısıtlılığı, yüksek kira geliri ve bürokratik işlemlerin diğer Avrupa ülkelerine göre olan kolaylığıdır. Bürokratik işlemlerin kolay olması elbette ki prosedürlerin düzgün ve doğru yapılmaması anlamına gelmemektir. Tüm işlemlerin doğru şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Her ülkede olduğu gibi Kuzey Kıbrıs’ta da dolandırıcı emlakçılar bulunmaktadır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için iş birliği içinde bulunduğunuz emlak şirketinin Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliğine üye olup olmadığından muhakkak emin olmanız gerekmektedir. Gayrimenkul alım-satım süreci oldukça önemlidir. Bu sürecin doğru yönetilmesi ve işlemlerin eksiksiz gerçekleştirilmesi gerekmektedir. O nedenle hem kiralık hemde satılık ev için muhakkak iş disiplinine ve tecrübesine güvendiğiniz gayrimenkul şirketleri ile görüşmenizi öneririz.  

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs Satılık Ev Ara

Neden Goldmark? 

Yaşam alanı değişikliği, yatırım fırsatı ve yeni yaşam tercihi yapmak kişiler için oldukça önemli bir karardır. Bazı insanlar hayat boyu hayallerindeki evi satın alabilmek için yıllarını verebiliyor veya hayallerini yaşayabilmek için emeklilik yıllarını bekleyebiliyorlar. Böylesine önemli bir karar alındığında muhakkak uzun bir araştırma sürecine girilir. Verilen karardan ve yaşam alanının uygun olup olmadığından emin olmak için bu sürecin geçirilmesi oldukça önemlidir. Bu süreç içerisinde akılda bir soru işareti kalmaması gerekir. Bu zaman aralığını rahat geçirmek, edinilen bilgilerden emin olmak adına her nereden ev satın alınacaksa o ülkenin veya bölgenin muhakkak tecrübeli ve işin ehli gayrimenkul danışmanlık şirketleri ile görüşmek, bu süreci bu iş birliği yürütmek gerekmektedir.  

Goldmark Estates Kuzey Kıbrıs emlak sektörünün en dinamik gayrimenkul danışmanlık şirketleri arasındadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin sınırlarını aşan emlak sektöründeki bu başarısının nedeni yurtdışı bağlantıları ve iş ortalıklarının yanı sıra üstün tecrübe ve çözüm odaklı çalışma sistemi denilebilir. Bu üstün başarısını Avrupa ülkeleri ve Türkiye başka olmak üzere İran, Arap ülkeleri, Rusya ve Skandinav ülkelerinde hizmet sunarak taçlandıran Goldmark Estates ile Kıbrıs satılık ev arayışında olduğunuz süreci gönül rahatlığı ile geçirebilirsiniz.  

Biz Goldmark ailesi olarak Kuzey Kıbrıs’tan konut satın alma süreçlerini en doğru ve etkin şekilde yürütebiliriz. Kuzey Kıbrıs’ta yaşamak veya yatırımcı olmak isteyen herkesin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için uğraşırız. Kendi alanında uzman ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile birlikte isteklerinize karşılık verebilmek ve yatırımlarınızın hızlı geri dönüşümünü sağlayabilmek adına tüm tecrübelerimizi ve bilgimizi sizlerle paylaşırız. Çıktığımız bu yolda çözüm odaklı olmak en önemli disiplinlerimizden biridir. Takım arkadaşlarımız ile olan birlik bilinci sayesinde en kısa sürede ve en doğru fiyata gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Kıbrıs satılık ev portföyümüz için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.  

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!