2021 Yılının En Güzel 10 Girne Satılık Ev Modeli

Girne, Kıbrıs adasının kuzeyinde muhteşem güzellikleri, temiz havası ve harika evleriyle öne çıkan bir merkez konumundadır. Uzun ve güzel sahilleriyle öne çıkan Girne, genellikle tatil beldesi olarak adlandırılmaktadır.

2020 yılına kadar, tatil veya yatırım yapmak isteyenlerin tercihi olan Girne, pandeminin ardından bir nefes almak ve özgürlüğe tekrardan kavuşmak isteyenlerin yeni yuvası olarak öne çıkmaktadır. Her ne kadar keyifli, renkli ve eğlenceli gece hayatının da merkezi olarak anılsa da dünyayı etkisi altına alan virüs, bir süre daha Girne’yi sakinliği ve doğal güzelliğiyle öne çıkartacaktır.

Kıbrıs Girne’de ev sahibi olmak, önceleri garanti yatırım olarak görülürken şimdilerde pandemiden kurtuluş noktası olarak adlandırılmaktadır. Bu bağlamda Girne satılık ev ilanları oldukça rağbet görmektedir. Biz de sizler için en güzel 10 Girne satılık ev modeli ilanını sizler için derledik. Gelin birlikte bir göz atalım!

1.      Girne Satılık Daire – Manzaralı ve Havuzlu

Kıbrıs Girne satılık ev ilanları arasında en çok rağbet gören ilanlardan birisi olan bu eşsiz güzellikteki ev, KKTC’nin tek ödüllü projesi olan Town Houses sitesinde yer almaktadır. Girne Alsancak’ta yer alan bu satılık ev, Çıkarma Plajına yalnız 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

Kıbrıs Girne satılık daire ilanları arasında oldukça rağbet gören ilanlardan birisi olan bu güzide ev, 160 metrekare özel bahçe alanına ve 112 metrekare kullanım alanına sahiptir. Geniş ve ferah odaları, güneşe bakan cephesi ve muhteşem bahçesinin yanı sıra ortak kullanım alanında bulunan havuzuyla kaliteli komşular edinmenize de olanak sağlayacaktır. Tüm bu sebeplerden dolayı en çok ilgi gören, Kıbrıs Girne satılık ev ilanları arasında yer alması son derece doğal karşılanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: https://www.goldmarkestates.com/girnenin-en-guzel-manzarali-evleri/

Site içerisindeki restoran ve kafeler de evinizden uzaklaşmadan sosyalleşmenize büyük oranda fayda sağlayacaktır. Yeni bir yuva, yeni bir macera ve huzuru arayışında belirlenen hedef olarak öne çıkan bu ilan Kıbrıs Girne satılık daire ilanları arasından en çok öne çıkan ilanlardan birisidir. İlana buradan göz atabilirsiniz.

girnesatılıkev2.      Girne Satılık Daire – 2+1 Teraslı

Kıbrıs Girne Karaoğlan bölgesinde yer alan ve muhteşem bir terasa sahip olan bu ilan, yine Kıbrıs Girne satılık ev ilanları arasında en çok ilgi gören ilanların arasında yer almaktadır.

Birinci katta yer alan bu daire, 75 metrekare kullanım alanına sahiptir. 16 metrekare balkonu ve 90 metrekare çatı terasına sahiptir. 2 yatak odasının ve 1 banyonun bulunduğu bu ev, içerisinde beyaz eşyaları da barındırmaktadır. Tüm bu özelliklerden dolayı bu daire, Girne satılık daire ilanları arasında en çok ilgi gören ilanlardan birisi olarak öne çıkmaktadır. Kıbrıs Girne satılık ev ilanları arasında öne çıkan bu muhteşem daireye buradan göz atabilirsiniz.

girnesatılıkdaire

3.      Girne Satılık Ev – Muhteşem Havuzlu Villa

Girne satılık villa ilanları arasında en çok ilgi gören ilanlardan birisi olan bu muhteşem, havuzlu villa, Girne’deki en güzel evlerden birisidir. Görkemli bir yaşam sürmek isteyenlerin ihtiyaç duydukları tüm ihtişamı bulabilecekleri bu villa, 17 dönümlük bir araziye sahiptir. 2200 metrekare içerisinde 6 yatak odası, sinema odası, spor salonu, squash salonu ve müştemilat yer almaktadır.

Yerden ısıtma sistemi, alarm sistemi, 20KW solar sistemi ve 2 adet sauna jakuziye sahip olan bu eşsiz güzellikteki villa aynı zamanda 16×6 Serenity yüzme havuzuna da sahiptir. Önü kesilmez, göz alabildiğince uzanan deniz ve dağ manzarasıyla Kıbrıs Girne satılık ev ilanları arasında en çok öne çıkan ilanlardan biri olan bu ilana buradan göz atabilirsiniz.

girnesatılıkdaire

4.      Kıbrıs Girne Satılık Ev- Havuzlu Villa

Kıbrıs Girne satılık ev ilanları arasında öne bir yere sahip olan bu satılık villa, Kıbrıs Girne Bellapais bölgesinde yer almaktadır. 520 metrekare arazi içerisinde 320 metrekare kapalı alan, 6 yatak odası (3 Ensuite), müstakil havuz, merkezi ısıtma sistemi ve peysajlı geniş bir bahçeye sahiptir.

Tüm bu sahip olduğu özelliklerle Kıbrıs Girne satılık ev ilanları arasında büyük ilgi gören bu villayı buradan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

girnesatılıkev

5.      Muhteşem Deniz Manzaralı Girne Satılık Ev

Kıbrıs Girne Yeni Liman bölgesinde yer alan bu eşsiz manzaralı daire, Girne’nin merkezinde yer almaktadır. Kapanmaz deniz manzarasıyla göz kamaştıran bu daire, 162 metrekare içerisinde 3 yatak odası, giyinme odası 3 tuvalet ve 2 banyo odasına sahiptir. Bunun yanı sıra kiler odası ve 2 adet balkonu da içerisinde bulunduran bu ev, Kıbrıs Girne satılık ev ilanları arasında en çok ilgi gören ilanlardan birisi konumundadır.

Tüm bu özellikleriyle öne çıkan bu eşsiz güzellikteki manzara sahip daireyi buradan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

girnesatılıkev

6.      Kıbrıs Girne Satılık Daire – Havuzlu

Kıbrıs Girne Çatalköy’de yer alan bu daire, site içerisinde yer almaktadır. Full eşyalı olup, 2 yatak odasına ve 1 banyoya sahip olan 80 metrekarelik ev, birinci katta yer almaktadır. Sahip olduğu tüm bu özelliklerden dolayı Kıbrıs Girne satılık daire ilanları arasında öne çıkan bu ilanı, buradan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

girnesatılıkdaire

7.      Girne Satılık Havuzlu Villa

Kıbrıs Girne satılık ev ilanları arasında en çok ilgi gören ilanlardan birisi olan bu havuzlu villa, denize yalnızca 500 metre uzaklıkta yer almaktadır. Eşsiz dağ ve deniz manzarasına sahip olan terasıyla 790 metrekare bir alana sahip olan bu villa, 240 metrekare kapalı alana sahiptir. 3 yatak odası, 4 tuvalet ve 3 banyo ile göz dolduran bu eşsiz evi buradan detaylıca inceleyebilirsiniz.

girnesatılıkvilla

8.      Kıbrıs Girne Ozanköy Satılık Ev- Havuzlu Villa

Kıbrıs Girne Ozanköy bölgesinde yer alan bu eşsiz güzellikteki satılık havuzlu villa, 1650 metrekarelik bir alana sahiptir. 350 metrekarelik kapalı alana sahip olan bu eşsiz yapı, lüks villa kategorisinde değerlendirilmektedir. 4 yatak odası ve 4 banyosu bulunan bu evde, kiler, ütü odası, çamaşır odası, havuz, dolap odası, misafir tuvaleti ve havuza sahiptir. Bunların yanı sıra eşsiz güzellikteki peyzajlı bahçesiyle de göz doldurmaktadır.

Sahip olduğu tüm bu özelliklerle Kıbrıs Girne satılık ev ilanları arasında en çok ilgi gören ilanlardan biri olan bu villayı buradan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

girnesatılıkev

9.      Kıbrıs Girne Satılık Penthouse Daire

Kıbrıs Girne şehir merkezinde yer alan bu daire, 140 metrekare kullanım alanına sahiptir. 3 yatak odası ve 2 banyoya sahip olan bu daire, muhteşem terasıyla öne çıkmakta ve bundan dolayı Kıbrıs Girne satılık daire ilanları arasında en çok ilgi gören ilanlardan birisi olmaktadır. Çalışma odası, dolap odası gibi özellikleri de barındıran bu daireyi tüm detaylarıyla buradan inceleyebilirsiniz.

girnesatılıkdaire

10. Girne’de Muhteşem Satılık Havuzlu Daire

Kıbrıs Girne şehir merkezinde site içerisinde yer alan 1+1 daire, 65 metrekare kullanım alanına sahiptir. Son derece sessiz ve huzurlu bir site içerisinde bulunan bu daire, ortak kullanılan bir havuza ve kapalı otoparka sahiptir. Tüm bu özellikleriyle en çok ilgi gören, en güzel Kıbrıs Girne satılık daire ilanları arasında yer alan bu daireye buradan göz atabilirsiniz.

girnesatılıkdaire

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!