En Güncel ve Kârlı Kıbrıs Projelerimiz 

Günümüzde en büyük getiriye sahip olan yatırım türü emlak yatırımdır. Yatırım yapmayı düşünen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alan emlak sektörü özellikle Kıbrıs’ta oldukça önemli bir konuma sahiptir. Bu tercihin temel sebebi ise emlak yatırımının yatırımcılara kısa, orta ya da uzun vadede kazandırıyor olmasıdır. Üst düzey kâr getirisine sahip olan ve hiçbir zaman, hiçbir koşulda değerini kaybetmeyen emlak yatırımı, değerini kaybetmemesi ile her geçen gün daha da değer kazanmaktadır. Bu nedenle, emlak yatırımı ile kazancına kazanç eklemek isteyen yatırımcıların Kıbrıs satılık ev bültenini yakından takip etmektedirler.

Emlak yatırımı, günümüzde global olarak yapılmakta olan bir yatırım türüdür. Yüksek potansiyele sahip konumlarda yer alan evler, her geçen gün değerine değer katarak gerek kira getirisi gerek satış potansiyeli olarak yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Peki ev satın almak ve yatırım yapmak için Kıbrıs satılık ev çeşitlerini nasıl değerlendirebilir siniz?

Bu yazımızda Kıbrıs satılık ev için en çok tercih edilen seçenekleri sizler ile paylaşacağız.

“O çok başka: Wellness Resort

Kıbrıs satılık ev çeşitleri söz konusu olduğu zaman akla ilk gelen belki de Wellnes Resort! Avrupa’nın En Büyük ve En Gelişmiş Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma Karşıtı Merkezlerinden biri ve Akdeniz’in Kalbi olan Wellness Resort Kuzey Kıbrıs’ta kuruluyor. Denize Sıfır Tatil Tadında Yaşam Wellnes Resort ile artık mümkün durumda. Projemizin Sağlıklı ve Genç Yaşam Tarzına yeni bir seviye getireceği aşikâr. Ayrıca Wellness Resot 36 kilometre boyunca uzanan adanın en uzun sahil şeridine sahip. Stüdyo, 1 yatak odalı ve 2 yatak odalı daire seçenekleri de bulunan bu Resort’dan ev sahibi olmanız artık çok kolay.

İnsanların kaliteli yaşam standartlarına sahip olmasını, daha iyi hissetmesini ve daha iyi görünmesini sağlayan çevresi ile Wellness Resort projesi adeta otel benzeri tesisler ve hizmetler sunacak. Daha genç ve sağlıklı yaşamak için daha kusursuz bir yer yok. Ayrıca kapsamlı tedaviler, tesisler, hizmetler ve faaliyetlere de imkân sunulacak.

Ayrıca bakımlı kumsal, Biyolojik açık yüzme havuzları, İyi donanımlı modern spor salonu, Yoga ve meditasyon süitleri, Wellness & SPA: sauna, buhar odası, hamam, jakuzi ve masaj gibi birçok olanak da mevcuttur.

Bunların yanı sıra; Kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, Kriyo-sauna, Peyzajlı parklar ve bahçeler, sörf ve su sporları kulübü, çeşitli restoranlar, non-invaziv tedavi merkezi, Fonksiyonel Tıp Merkezi, Güzellik ve Yaşlanma Karşıtı Merkezi, Teşhis ve Kontrol Merkezi imkânları da sunulmaktadır Ödeme Planı ise %30 Peşin %70 Faizsiz 36 Ay Taksit şeklindedir. Siz de kaliteli ve bol fırsatlı Kıbrıs satılık ev yatırımları için Gold Mark Estates’in sunduğu tüm imkânlardan faydalanabilirsiniz.

kıbrıssatılıkev

Dağ Manzarası Denince: Zeytinlik Villa Projesi

Kuzey Kıbrıs Girne Zeytinlik Bölgesinde, Doğa ve Deniz Manzaralı, Zeytin Ağaçları ile Çevrili Olan Zeytinlik Villa projesi Kıbrıs satılık ev denince akla ilk gelen projeler arasında. 14 Adet Dubleks Müstakil Villadan oluşan bu proje. Projemizde; 652m2 Ortak Yeşil Alan, Çocuk Oyun Parkı ve Baharat Bahçesi Mevcuttur. Konum olarak Girne Marinaya 3 dakika sürüş mesafesindedir. Girne Amerikan Üniversitesine de 8 dakika sürüş mesafesinde bulunmaktadır.

Ayrıca Ercan Havaalanına 25 dakika sürüş mesafesinde olan Zeytinlik Villa Projesi, Lefkoşa’ya da 10 dakika sürüş mesafesi uzaklıktadır. Kıbrıs satılık ev denince aklınıza Kıbrıs tarihi de gelmiyor mu?  Zeytinlik Villa projesi, tarihi ve arkeolojik bir şehir olan Gazimağusa’ya 60 dakika sürüş mesafesi uzaklıktadır.

ÖDEME PLANI ise aşağıdaki gibidir:

%25 Peşinat, %25 Teslime Kadar ve geriye kalan %50 36 Ay Faizsiz Taksit İmkânı şeklindedir. Ayrıca bu projeye sahip olan evler Şubat 2022’den itibaren teslim edilmeye başlanacaktır. Siz de kaliteli ve bol fırsatlı Kıbrıs satılık ev yatırımları için Gold Mark Estates’in sunduğu tüm imkânlardan faydalanabilirsiniz.

kıbrıssatılıkev

O Bizim Göz Bebeğimiz: Kıbrıs Town Houses

Kıbrıs satılık ev denince akla ilk gelen bir başka projemiz ise Kıbrıs Town Houses! Kıbrıs Town Houses Kuzey Kıbrıs Girne İlçesinde bulunmaktadır. Bu peojemiz ayrıca siz değerli yatırımcılara harika yatırım fırsatları da sunmakta!

Tarihi ve kültürel zenginliğin birleştiği Girne Alsancak Belediyesi sınırlarındaki Kıbrıs Town Houses Projesi ile ilgili merak ettiğiniz her kriter için GoldMark Eatates Girne Merkez Ofisi ile iletişim kurmaktan çekinmeyin. Girne Town Houses Projesi Alsancak Belediyesi’nde, Çıkarma Plajının hemen üzerinde, Escape Plajına ise sadece 3 dakika yürüme mesafesi uzaklıktadır. Deniz Kızı Plajı ve Camelot Plajı gibi popüler plajlara ise oldukça yakındır. Kıbrıs Town House Projesi Girne merkezine yaklaşık 9 dakika sürüş mesafesinde bulunmaktadır.

Kıbrıs Town Houses Projesi Olanakları arasında ise; 2 Yetişkin Yüzme Havuzu, 2 Çocuk Yüzme Havuzu, Jakuzi, Yürüyüş Yolları ve Çocuk Oyun Parkları bulunmaktadır. Siz de kaliteli ve bol fırsatlı Kıbrıs satılık ev yatırımları için Gold Mark Estates’in sunduğu tüm imkânlardan faydalanabilirsiniz.

kıbrıssatılıkev

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin emlak sektörü öncülerinden Gold Mark Estates olarak bu yazımızda Kıbrıs satılık ev konusu ile Kıbrıs’ta yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar için avantajlı projelerden bahsettik. Kuzey Kıbrıs, muhteşem doğası, büyüleyici denizi ve manzarası, eğlence dolu yaşamı, huzurlu ve konforlu yaşamı ile herkesin gözde bir yerdir. Kuzey Kıbrıs satılık ev ilanları içerisinde sahil bölgesinden yatırım yapmak isteyen herkes KKTC emlak sektörünün öncülerinden Gold Mark Estates ile iletişime geçebilir.

İlginizi Çekebilir: Neden Kıbrıs’ta Satılık Yazlık Almalısınız?

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!