Girne En Muhteşem Ev İlanları, 5 Şahane Girne Satılık Ev Modeli

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti şahane bir tatil ülkesidir. Herkesin muhakkak bir kez olsun tatil yapmak için gitmek istediği bir ada ülkesidir. Bu eşsiz ülkeye yalnızca tatil amacıyla bir kez gelmek maalesef ki yetmeyecektir. Çünkü; Kuzey Kıbrıs’ı ziyarete gelen insanların aklından geçen bir diğer düşünce ise geri kalan yaşamını Girne’de veya İskele gibi Kuzey Kıbrıs’ın doğa harikası şehirlerinden birinde geçirmek veya yaz tatillerini burada geçirmeyi hayal etmek oluyor. Bu düşüncelerin birçok nedeni olabilir. Kuzey Kıbrıs konforlu yaşam standartları, şahane doğası, bol güneşli havası, muhteşem evleri, yatırım fırsatları, leziz yemekleri ve yerlileri nedeniyle Kuzey Kıbrıs birçok insan için caziptir. Özellikle Kuzey Kıbrıs’ın incisi Girne’ye olan talep her geçen gün artmaktadır. Bunun sebebi Girne’nin büyüleyici bir güzelliği vardır. Yaşamınızda ve tatilinizde olmasını istediğiniz tüm beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacak olan Girne’de sizin de yatırım ve yaşam fırsatı gibi bir düşünceniz var ise Girne en muhteşem ev ilanları, 5 şahane Girne satılık ev modelleri bu içerikte. 

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs’taki En İlginç Evler!

Girne Satılık Ev Modelleri  

Girne’de çok fazla dikkatinizi çekecek, ‘’işte hayalimdeki manzara, ev, bahçe’’ diyebileceğiniz birçok ev modeli bulunmaktadır. Bu eşsiz güzellikteki ev modellerinin çeşitliliği Kuzey Kıbrıs’ın geleneksel yaşam tarzı ve doğası olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. İster yazlık, ister yeni bir yaşam seçeneği, isterseniz de yatırım amacıyla olsun, beklentilerinizi karşılayacak, hayallerinizi süsleyecek bir çok Kıbrıs satılık evlere ve ilanlara rastlamanız mümkündür.  

Tüm bunların yanında Kuzey Kıbrıs’ta özellikle de Girne ve İskele’de oldukça etkileyici ve ses getirici konut projeleri hayata geçirilmektedir. Site içerisinde yaşamayı veya yatırım yapmayı tercih eden, sosyal tesislerden faydalanmak isteyen birçok kişi var. Bu konut projelerinin en büyük özelliğini ise şöyle açıklayabiliriz; İnşa edilen ve projelendirilen konut siteleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin geleneklerini ve doğasını bozmayacak şekilde dizayn edilmektedir.

Girne Satılık Ev İlanları  

Kuzey Kıbrıs’ın incisi Girne’de hayallerinizi süsleyen birçok Kıbrıs satılık ev ilanı bulmanız mümkündür. Hemen her bütçeye uygun bulabileceğiniz Kıbrıs satılık ev ilanlarına gelin birlikte göz atalım.  

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs En Güzel Ev Modelleri, 5 Şahane Örnek

Girne Satılık Havuzlu Müstakil 

Sosyal tesislerden, farklı aktivitelerden, bahçe kullanımından yararlanmak ve muazzam bir manzara keyfi için bu Kıbrıs satılık ev ilanı sizin için uygun olabilir. Bu ilanda bulunan Alsancak Necat British College yanında bulunmaktadır. Bu çocukları olan bir aile için oldukça önemli bir ayrıntıdır.   

Girne Satılık Havuzlu Villa 

Girne’nin Edremit bölgesinde bulunan bu büyük malikane, lüks bir yaşam ve ev ortamı hayalini kuranlar için eşsiz bir ev olabilir. Kendine özel havuzu, bahçesi ile aklınızı başınızdan alacak Kıbrıs satılık ev ilanımızdaki bu havuzlu villanın 5 odası ve 5 banyosu bulunmaktadır.  

İlginizi Çekebilir: Girne Satılık Havuzlu Villa

Girne Satılık Havuzlu Daire 

Girne’nin son zamanlarında en meşhur bölgelerinden biri olan Esentepe’de yer alan Kıbrıs satılık evimiz tamamen mobilyalı bir dairedir. Site içerisinde bulunan havuzu, bahçe düzeninin yanı sıra yeni Dünya Sınıfı Korineum Golf & Country Club’a sadece 2 dakika uzaklıktadır. Aynı zamanda denize yürüme mesafesinde bulunmak istiyorsanız muhakkak bu ilana bir göz atmanızı öneririz.  

Biz Goldmark ailesi olarak Kuzey Kıbrıs’ta yaşamak , emeklilik yıllarını geçirmek isteyen, yazlık almak isteyen, kendisine yeni bir yaşam alanı yaratmak isteyen veya yatırımcı olmak isteyen herkesin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için uğraşırız. Takım arkadaşlarımız ile olan birlik bilinci sayesinde en kısa sürede ve en doğru fiyata gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerini sizler için gerçekleştirebiliriz. Kıbrıs satılık ev fırsatları ve daha fazlası için www.goldmarkestates.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için Goldmark ile iletişime geçebilirsiniz. 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!