Kıbrıs Otel Fiyatları Ne Kadar? Kıbrıs Villa Seçenekleri!

Kuzey Kıbrıs tatil yapılacak en güzel ülkelerden birisidir. Çeşitli güzelliklere sahip, tarihi eserin çok sayıda olduğu şehirlerinde her sene akın akın turist ağırlamaktadır. Gezginler en çok Kıbrıs’ı merak ederek buralarda ev sahibi olmak ister ya da sadece belli bir süre kalmak için otelleri tercih ederler. Tatillerini otellerde geçirmek isteyenler 100 tl ve 1000 tl arasında değişiklik gösteren bir meblağ karşılığında kalabiliyorlar. Fakat otele ücret ödemek istemeyen turistler de Kıbrıs villa seçeneklerinden yararlanmanın daha faydalı olduğunun farkındalığı içerisinde oluyorlar.

Özgürce Kıbrıs villa seçeneklerinin lüks ve konforluluğundan yararlanarak tatillerini hem daha ucuza hem de daha keyifli bir hale getiriyorlar. Peki Kıbrıs’ın hangi bölgelerinde nasıl villalarda tatil yapmak mümkün? Gelin villaları inceleyelim…

Girne Satılık Bahçeli Villa

Kıbrıs’ın incisi Girne’de yer alan görsellerden de anlaşılacağı üzere lüks içerisinde bulunan bir villa! Yaz aylarınızı  böyle bir evde geçirmek istemez misiniz? Gerek konumu olsun gerek konforu ve lüksü olsun sahiplerine avantajlar ve yüksek kira getirisi sağlayan bir villa çeşidi. Kıbrıs’ta yaşamamasına rağmen Kıbrıs satılık ev imkanlarından faydalanarak kendilerine kira getirisi sağlamak isteyen insan sayısının çok fazla olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur. Bu eylem, yani Kıbrıs’ta ev sahibi olarak kira elde etmek yapılabilecek en güzel yatırımlardan bir tanesidir.

Yaz aylarında birçok turisti ağırlayan Girne’de kimi gezginler otelde kalmak yerine ev kiralamayı tercih ediyorlar ve bu durumdan da hem Kıbrıs Girne bölgesindeki ev sahipleri hem de gezginler faydalanıyor. Böylelikle hem ev sahipleri gelir elde etmiş oluyor hem de gezginler tatillerini geçirebilecekleri harika bir villaya geçiciliğine sahip olmuş oluyorlar.

 Buradan inceleyebilirsiniz:  Girne Villa

Kuzey Kıbrıs’ın en değerli bölgelerinden bir tanesi de İskele Boğazı’dır. Şimdi bahsedeceğimiz villa ise İskele Boğazı denizine sadece 100 metre uzaklıkta! Harika mimarisiyle görenleri hayrete düşüren, lüks ve konfordan vazgeçemeyen insanlar için en ideal villalardan bir tanesi olarak örnek göstermek hiçte yanlış olmaz.

Önünde 718 metrekare özel havuzu bulunan, bahçe içerisinde doğayla içiçe 4+1 oda sayısına sahip harika bir yaşam alanı. Üstelik eşyalı ve bakımlı bir villa olması da artı yönlerinden. Hem havuz bulundurup hem de denize yürüme mesafesinde olması ile Kıbrıs satılık ev ilanlarından en favori olanların arasındadır.

Sadece tatillerini geçirmek için birçok turist Kıbrıs villa ilanlarında eşyalı olup olmadığını incelemektedirler. Turistler geçici süreliğine bu evi havuzlu ve eşyalı olduğu için tercih etme ihtimalleri yüzde 80’dir. Dolayısıyla da bu mükemmel villanın, sahibine inanılmaz bir kira getirisi olacaktır.

 

Buradan inceleyebilirsiniz: İskele Havuzlu Villa

Lefkoşa Satılık Bahçeli Villa

Doğa ile içiçe olmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir villa! Kıbrıs’ın en aktif şehirlerinden birisi olan Lefkoşa’nın Gönyeli bölgesinde bulunmaktadır. Kıbrıs satılık ev seçeneklerinin özellikle de havuzlu veya bahçeli olması alıcıları cezbetmektedir. Özellikle de doğaya hasret kalan insanlar bu tarz villa arayışlarına geçmektedirler.

Kıbrıs villa ilanlarını incelerken, alıcılar yaz için tercih edilebilecek potansiyel evleri tercih eder. Bazıları tüm yaşamını Kıbrıs’ta sürmek bazıları da Kıbrıs’ta ev sahibi olarak kendilerine kira getirisi sağlamak amacıyla ev sahibi olmayı hedeflerler. Kıbrıs’ın en işlek yerlerinden birisi olan Lefkoşa’da kalabalıktan uzak, yeşillikler içerisinde olan bu villadan yararlanmak isteyen birçok alıcı olacaktır.

Buradan inceleyebilirsiniz: Lefkoşa Villa

Sizler de Kıbrıs villa imkanlarından faydalanmak ve harika yaz ayları geçirmek istiyor iseniz ilanları web sitemizden inceleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz, merak ettiğiniz her şey için GoldMark ailesiyle iletişim halinde olmaktan çekinmeyin.
Tüm bu konuların haricinde Kıbrıs’ta ev sahibi olmak değil de bir otel sahibi olma fikriniz var ise bu ilanımız ile sizlere yardımcı olabiliriz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!