Girne Satılık Daire İmkanları, 11 Harika Örnek!

Girne satılık daire ilanları arasında birbirinden etkileyici, gösterişli ve kaliteli evler bulmak mümkün. Ancak aynı zamanda bu satılık ev ilanları arasında kaybolmak da öyle. Pek çok farklı özellikte Girne satılık ev ilanının bulunduğu GoldMark Estates portföyü arasından siz müşterilerimize en uygun, en güzel ve en avantajlı daireleri listelemeye, sizlere 5 harika Girne satılık daire örneği göstermeye çalışacağız. Girne, özellikle KKTC emlak piyasaları açısından bayrak taşıyıcı şehir konumunu sürdürmekte. Girne’de pek çok üniversite kampüsü ve binlerce üniversite öğrencisi ikamet etmekte. Aynı zamanda turizm gelirlerini de her geçen yıl arttıran Girne, yatırımcılar için oldukça gözde bir şehir.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs’ın İncisi Girne’de Yaşamak için 7 Harika Neden!

Girne Satılık Daire İlanları – 5 İlan!

Girne satılık ev ilanları arasından kendinize en uygununu seçebileceğiniz GoldMark Estates portföyü arasından sizlere ilham olabilecek 5 ilanı derlemeye çalışacağız. Bu ilanların fiyat bilgisi, evlerin özellikleri ve konumları hakkında bilgileri de sizlere sunmaya çalışacak, bir fikir olması açısından derleyeceğiz. GoldMark Estates gibi güvenilir bir emlak kuruluşundan Girne satılık ilanlarını inceleyecek olursanız, KKTC emlak piyasalarında sıkça dönen kurnazlıklardan kendinizi sakınmış ve satın alacağınız Girne satılık daire örneğinin her türlü teknik detayını öğrenebilmiş olursunuz. Gelin isterseniz sizlerle 5 farklı Girne satılık ev ilanını inceleyelim.

1.      Girne Satılık Havuzlu Daire – Girne Tatlısu

girnetatlisusatilikdaire

Bu daire diğer daire örnekleri arasından havuz ve site imkanları ve sahile yakınlığı ile sıyrılmakta. 1+1, 65 metrekare ölçülerinde olan bu Girne satılık ilanını özellikle yapacağı yatırımı bir yazlık olarak kullanmak isteyen müşterilerimize önerebiliriz. Oldukça konforlu bir ev.

Fiyatı: £56,000

2.      Girne Satılık Deniz Manzaralı Daire – Girne Alsancak

girnesatilikdairealsancak

Girne satılık ilanlarının en gözde beldelerinden olan Alsancak bölgesinde bulunan, Escape Homes sitesi içerisinde yer alan bu Girne satılık daire örneği, özellikle deniz manzarasıyla görenleri büyülüyor. Dağ ve deniz manzarası ile güvenlikli, tüm imkanlara sahip sitesinin konforunu birleştiren bu ilan mutlaka incelenmeye değer.

Fiyatı: £79,000

3.      Girne Merkez 2+1 Satılık Daire – Girne Merkez

girnemerkezsatilikdaire

Bu ilan da  Girne emlak yatırımını şehir merkezinden yapmak isteyen, belki evini daha kolay kiralamak isteyen müşterilerimiz için. Yalnızca bir yazlık olarak da değil, her daim şehrin merkezinde bulunarak üniversitelere, hastanelere, kısacası şehrin tüm olanaklarına çok yakın olabileceğiniz bu ev, tamamiyle yeni.

Fiyatı: £74,000

4.      Girne Havuzlu Daire – Girne Esentepe

girnesatilikdaireesentepe

Girne satılık ilanları arasından Esentepe bölgesini merak eden herkesin incelemesi gereken bir KKTC emlak ilanı daha. Bu Girne satılık örneği de, Esentepe bölgesinin muhteşem doğası ve plajları ile kendisini ön plana çıkarmayı başarıyor. Tamamen mobilyalı bu daire, Turtle Körfezi Koyu’nun içerisinde yer almaktadır. Plaja da yalnızca 300 metrelik bir mesafededir.

Fiyatı: £64,950

5.      Girne Ozanköy  Daire

girneozankoysatilikdaire

Girne Ozanköy mevkiinde bulunan bu daire, özellikle otantik Türk tipi inşaasıyla diğer tüm Girne satılık ilanlarından sıyrılmayı başarıyor. Ortak bahçe kullanımlı, harika tasarımlı ve tamamiyle eşyalı bu ilan, Girne Ozanköy beldesini yaşamak için seçmeye güzel bir bahane olacaktır.

Fiyatı: £83,500

Girne Değerleniyor mu? Girne Piyasaları ne Durumda?

Girne, her geçen gün sahip olduğu değere ve yatırımcısına değer katmaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda yapılan üniversite, otel ve altyapı-üstyapı çalışmalarıyla birlikte yalnızca KKTC’nin değil, tüm Kıbrıs Adası ve hatta tüm Doğu Akdeniz’in incisi konumunda. Girne satılık piyasaları da bu değer kazancıyla birlikte kendi değerlerini arttırmaya ve yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor. Hem kiralık ev piyasaları, hem de genel olarak KKTC satılık ev piyasaları açısından bayrak taşıyıcı bölge olan Girne mutlaka araştırılmalı.

6. Girne Satılık Deniz Manzaralı Daire

Girne’in merkezinde yer alan, muhteşem dağ ve deniz manzarasına sahip olan bu muhteşem satılık daire ihtiyacınız olana her şeye yürüme mesafesinde yer almaktadır. Full eşyalı olarak satışa sunulan geniş salon ve açık mutfağıyla göz dolduran bu daire, 2 yatak odasına, 2 balkona ve 2 banyoya sahiptir.

Binaya ait asansör, jeneratör ve video interkomun yanı sıra açık ve kapalı otopark alanları ile harika bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. 2+1 dubleks daireler arasından sahip olduğu özelliklerle öne çıkan bu ilan, en-suite olarak tasarlanmış ana yatak odası ve muhteşem dağ ve deniz manzarası ile Girne satılık daire ilanları arasında en çok rağbet gören ilanlar arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir: Girne Satılık Deniz Manzaralı Daire

7.Girne Satılık Dağ Manzaralı Daire

Tüm pencerelerinde ve balkonunda Beşparmak dağlarının muhteşem siluetinin görülebileceği bu 1+1 dağ manzaralı satılık daire ilanı, sahip olduğu özelliklerle Girne satılık ev ilanları arasında en çok rağbet gören ilanlardan birisi olarak öne çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir: https://www.goldmarkestates.com/kibrisin-incisi-girne-hakkinda-her-sey/

Girne şehir merkezinde yer alan bu 1+1 dağ manzaralı bu daire, 65 metrekare yaşam alanına sahiptir. 65 metrekarelik alan içerisinde 1 yatak odası, 1 banyo, 1 tuvalet ve 1 salon yer almaktadır. 3. katta yer alan bu yeni daire ilanı, Girne satılık daire ilanları arasında en çok ilgi gören ilanlardan birisi olarak öne çıkmaktadır.

İncelemek için: Girne Satılık Dağ Manzaralı Daire

8.Girne Satılık Havuzlu Daire

Kuzey Kıbrıs’ın en güzel konumlarından birisi olan Girne’nin merkezinde yer alan 2+1 havuzlu daire, denize yalnızca 200 metre mesafede yer almasıyla öne çıkmaktadır. 72 metrekarelik bir kullanım alanına sahip olan ve site içerisinde yer alan bu daire, 2 yatak odasının yanı sıra geniş bir salona ve açık plan mutfağa sahiptir.

Tüm odalarda inverter klima ve otomatik uydu sistemine yer verilen bu daire, kapalı ve açık otopark seçeneklerini de içerisinde barındırmaktadır. Türk koçanına sahip olan bu harika daire Girne satılık daire ilanları arasında en çok rağbet görenlerden birisi konumundadır.

İncelemek için: Girne Satılık Havuzlu Daire

9.Girne Alsancak Satılık Daire

Girne Alsancak’da yer alan 1+1 daire, 55 metrekare kullanım alanına sahiptir. 55 metrekarelik kullanım alanı içerisinde 1 yatak odası, 1 banyo ve 1 tuvalet yer almaktadır. 1. Katta yer alan bu daire, yeni bir yapı olup kiler ve otopark gibi özelliklere de sahiptir.

İncelemek için: Girne Alsancak Satılık Daire

10.Girne Merkez Satılık Deniz Manzaralı Daire

Girne’nin merkezinde yer alan, alışveriş merkezlerine ve ulaşım noktalarına yürüme mesafesinde bulunan bu deniz manzaralı satılık daire, görenleri büyülemektedir. 100 metrekarelik kullanım alanı içerisinde geniş salona, 2 yatak odasına ve banyoya yer verilmiştir.

Akdeniz’in ve Beşparmak dağlarının muhteşem manzaralarını bir arada bulabileceğiniz bu daire; asansör, video interkom, açık ve kapalı otopark, jeneratör ve yatak odalarında gömme dolap gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Sahip olduğu tüm bu özelliklerden dolayı bu ilan, Girne satılık ev ilanları arasında en çok ilgi gören ilanların arasında yer almaktadır.

İncelemek için: Girne Merkez Satılık Deniz Manzaralı Daire

11.Girne Merkez Satılık Dağ Manzaralı Daire

Girne’nin merkezinde 120 metrekare kullanım alanına sahip olan 3+1 daire ilanı Girne satılık daire ilanları arasında en çok ilgi gören ilanlar arasında yer almaktadır. 120 metrekare içerisinde 3 yatak odası, 1 banyo odası ve 1 tuvalete sahiptir.

Sahip olduğu eşsiz dağ manzarası ile göz dolduran bu daire, genellikle geniş ailelerin ilgisini çekmektedir. Tüm bu özelliklerinden dolayı Girne satılık ev ilanları arasında en çok rağbet gören dairelerden birisi olarak öne çıkmaktadır.

İncelemek için: Girne Merkez Satılık Dağ Manzaralı Daire

Neden Girne Satılık Daire Almalıyım?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin liman kenti olan Girne, Kuzey Kıbrıs’ın en turistik şehirlerinden biridir. Roma İmparatorluğu, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu egemenliklerinden arda kalan pek çok sayıda tarihi eseri bünyesinde barındıran Girne, tarihi yapısıyla da oldukça zengin bir bölgedir.

Girne kaleleri, limanı, otelleri, plajları, alışveriş merkezleri, kumarhaneleri, eğlenceli mekanları ve benzeri pek çok canlı ve eğlenceli yapısı ile Girne, farklı farklı yaşam tarzına sahip pek çok kişiye ev sahipliği yapmaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin gözde bölgelerinden biri olan Girne bölgesi, tarihi yapısıyla da Kuzey Kıbrıs’ın gözde bölgelerinden biridir. Girne bölgesinin simgelerinden biri olan Girne Kalesi, muhteşem manzarası ve tarihi yapısı ile ziyaretçilerine büyülemektedir.

Akdeniz Bölgesi’nin büyük bir kısmını görmeye imkan sağlayan Girne Kalesi’ne marina içerisinden de çıkılabilmektedir. Ek olarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne bölgesinde Helenistik döneme ait donanma gemisi kalıntıları da bulunmaktadır. Batık Gemi Müzesi, kale içerisinde ayrı bir bölmede, geminin kalıntılarının bulunduğu tarihi bir bölümdür.

Girne Dağları, diğer adı ile de Beş Parmak Dağları, ada ülkesi olan Kuzey Kıbrıs’ın en büyük ikinci sıra dağıdır. Toplam uzunluğu yaklaşık 160 kilometre ve genişliği de 2 kilometre kadar olan Beş Parmak Dağı, Girne ve Mağusa ilçelerinin doğu bölümündedir ve Karpaz Yarımadası’na kadar uzanmaktadır. Nefes kesici dağ manzarası ile Girne satılık ev ilanları Girne satılık ev almak isteyen kişilerin ilgi odağıdır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin gelişmiş emlak sektörünün gözde bölgelerinden biri olan Girne, emlak fırsatlarıyla da her geçen gün ön plana çıkmaktadır. Girne satılık ev ilanlarını araştıran kişiler, her geçen gün Girne’nin şehir yapısına, doğasına, manzarasına, canlılığına ve plajlarına ilgi göstermektedir.

Bir yandan doğası, manzarası, eğlence yerleri, kumarhaneleri, alışveriş merkezleri, plajları ve eğlenceli etkinlikleri ile ön plana çıkan Girne satılık ev ilanları, diğer yandan ise tarihi ve turistik bölgeleri ile ön plana çıkmaktadır.

Hem sakin bir yaşam tarzı hem de eğlence dolu ve canlı bir yaşam tarzı tercih edenlerin ortak noktası olan Girne bölgesi, pek çok yaşam tarzına hitap eden dinamik bir yapıya sahiptir.

Yılın büyük bir çoğunluğunun sıcak geçtiği Girne bölgesi, denize girmek isteyen, kumsalın tadını çıkarmak isteyen, eğlenmek ve doyasıya alışveriş yapmak isteyen kişilerin sıklık ile ziyaret ettiği bir bölgedir. Yılın büyük bir çoğunluğunda festivaller düzenlenen Girne bölgesi, bir diğer yandan da sunduğu yaşam konforu ile ön plana çıkmaktadır.

Doğası, dağ ve deniz manzarası, havası ve sessiz sakin yanı ile Girne bölgesi, daha refah seviyesi yüksek, daha huzurlu bir yaşam sunmaktadır.

Çok yönlü yaşam fırsatı bulunan Girne satılık ev ilanları da sizi büyüleyecek!

Hem Dinamik Hem Huzurlu bir Yaşam İstiyorsanız Aşağıdaki Girne Satılık Daire İlanları Tam Size Göre!

  1. Girne Satılık Ev – Havuzlu Villa

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne – Ozanköy bölgesinde bulunan Girne satılık havuzlu villa, özel havuzu bulunan 4 + 1 lüks bir villadır.

Girne merkeze 15 dakika, Girne Amerikan Üniversitesi’ne 30 dakika, Ercan Havalimanına 55 dakika ve tarihi ve arkeolojik yapıları ile ünlü Gazi Mağusa’ya 60 dakika uzaklıktadır.

İncelemek için : https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-girne-satilik-villa-ee0201/

  1. Girne Satılık Ev – Dağ Manzara Daire

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne – Alsancak bölgesinde bulunan dağ manzaralı daire, huzurlu ve sakin bir yaşam isteyen kişiler için son derece idealdir. Dağ manzaralı bu daire, ana yola, marketlere, okula ve restoranlara yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

İncelemek için: https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-alsancakta-21-daire-yp-102/

Eğer Girne satılık ev ilanları arasında kaybolmak ve çok daha fazla ilan incelemek isterseniz GoldMark Estates ile Girne satılık daire ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki her türlü yatırım danışmanlık sorusunu yönelterek cevaplandırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En Güzel ve İlginç KKTC Girne Sahibinden Satılık Örnekleri!

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!