Görsel Bir Şölene Hazır mısınız? En Göz Alıcı Girne Satılık Ev Projeleri     

Günümüzde en büyük getiriye sahip olan yatırım türü emlak yatırım olarak bilinmektedir. Yatırım yapmayı düşünen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alan emlak sektörü özellikle Kıbrıs’ta oldukça önemli bir konuma sahiptir. Kıbrıs’ın gözbebeği olan Girne’de de en zengin gayrimenkul türleri bulunmaktadır. Bu tercihin temel sebebi ise emlak yatırımının yatırımcılara kısa, orta ya da uzun vadede kazandırıyor olmasıdır. Peki Girne satılık ev ve Girne satılık daire seçenekleri nelerdir?

Üst düzey kâr getirisine sahip olan ve hiçbir zaman, hiçbir koşulda değerini kaybetmeyen emlak yatırımı, değerini kaybetmemesi ile her geçen gün daha da değer kazanmakta olan bir sektördür. Bu nedenle, emlak yatırımı ile kazancına kazanç eklemek isteyen yatırımcıların Girne satılık ev ve Girne satılık daire bültenini yakından takip etmeleri oldukça faydalı olacaktır.

Emlak yatırımı, günümüzde global olarak yapılmakta olan bir yatırım türüdür. Yüksek potansiyele sahip olan Girne’de yer alan satılık ev ve daireler her geçen gün değerine değer katarak gerek kira getirisi gerek satış potansiyeli olarak yatırımcıların ilgisini de çekmektedir.

Bu yazımızda Girne satılık ev ve Girne satılık daire için en çok tercih edilen seçenekleri sizler ile paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir: Girne Satılık Ev İlanlarını İncelerken Dikkat Etmeniz Gereken 3 Nokta!

Doğa Harikası: Natura Alsancak Projesi

Akdeniz’in mimarisinin doğasının en güzel örneklerinden esinlenilerek geliştirilen Natura evlerimiz Girne’nin gözbebeği gayrimenkullerimiz arasında yer almaktadır. Orman, dağ ve denize hiç bu kadar yakın olmadığınızı hissedeceğiniz Natura Alsancak projemiz ile tüm bu özellikleri doyasıya yaşayabilmeniz için özel olarak tasarlanmış konutları, dış mekanlarda vakit geçirmeyi çok seveceksiniz. Projemizde sosyal alanlar, geniş balkonlar, bahçe düzenlemeleri ve panoromik manzaralı teraslar ile bölgedeki güçlü doğa elementleri ile muhteşem bir ortamda yaşayabilmeniz için tasarlan Natura’da Beşparmak Dağları’ndaki kayaların renk tonları kullanılmıştır. Sadece bir ev değil bir yaşam tarzı oluşturabileceğiniz daire ve özel tasarım penthouse konutlarımızda satışlarımız başladı!

Projemiz hemen yanı başında yer alan Alsancak Park’tan etkilenerek Yeşil ada Kıbrıs’ın en güzel konumlarından birinde yer almaktadır. Bu projeye sadece 150 metre mesafede bulunan Escape Beach Plajı ve güneyden yükselen beş parmak dağlarının gölgesinde bir projede olmasını istediğiniz tüm özellikler Natura ‘da yer almaktadır. Girne merkezinin yanı başında olup ayı zamanda doğa ile iç içe olmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

girnesatılıkevprojeler

Güzelliğinden Büyülenebilirsiniz: Girne Çatalköy Projesi    

Kuzey Kıbrıs Girne Çatalköy bölgesinde Türk Koçanlı, Havuz ve Jakuzili 3+2, 4+1, 5+1 Villa seçenekleri ile Girne Çatalköy Proje’miz yer almaktadır. Güzelliği ile sizler başka bir diyarda hissettirecek Çatalköy Projesi’nde Akdeniz’in mimarisinin doğasının en güzel örneklerinden esinlenilerek geliştirilen evlere sahip olabilirsiniz. Konum olarak Diana Beach Plajı’na yürüyüş mesafesinde, Kıbrıs’ın incisi Girne Limanı’na araçla 10 dakika uzaklıkta ve Ercan Havaalanına 35 dakika mesafede olan Çatalköy Projesi, tarihi ve arkeolojik bir şehir olan GaziMağusa’ya da 55 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Ayrıca %25 peşin ve geriye kalan 20 yıla varan Banka Kredisiyle ödenebilen bu proje, 2022 yılının ağustos ayında ev sahiplerine teslim edilecektir. Bu eşsiz projede ile ev sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Girne Satılık Ev İlanlarının Popüler Olmasının 5 Nedeni!

girnesatılıkdairefırsatları

Unutmak İstediklerinizden Kaçmak İçin: Escape Villa Projesi

Kuzey Kıbrıs Girne Alsancak bölgesindeki projemiz Dağ ve Deniz Manzaralı, 8 adet 3+1, 4 adet 4+1 villa olmak üzere 12 özel villadan oluşmaktadır. Güzelliği ile sizlere her şeyi unutturacak ve sadece huzuru getirecek bu Girne satılık ev seçenekleri Akdeniz’in mimarisinin ve doğasının en güzel örneklerinden esinlenilerek geliştirilen villalara sahip olmanız için birebirdir.

Konum olarak sahile 3km uzaklıkta, Girne merkeze 9 km. uzaklıkta, Girne Amerikan Üniversitesi’ne 6 km. uzaklıkta, Lefkoşa merkeze 22km. uzaklıkta, Ercan Havalimanına 35km. uzaklıkta ve Gazimağusa Merkeze 65 km. Sürüş Mesafesinde olan Escape Villa Projesi, ev sahiplerine eşsiz bir yaşam standardı sunmak için tasarlanmıştır. Ayrıca %30 peşinat, %40 teslime kadar faizsiz taksit ve %30 anahtar tesliminde şeklinde ödeme seçeneği bulunan bu proje, 2022 yılının temmuz ayında ev sahiplerine teslim edilecektir. Bu eşsiz projede ile ev sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

girnesatılıkevprojeleri

Peki Neden Girne Satılık Ev Projeleri?

Girne satılık ev ve Girne kiralık daire seçenekleri ile oldukça zengin bir gayrimenkul yelpazesine sahiptir. Çeşitli temiz ve güzel plajlarının yanı sıra sakin bir doğaya sahip olmasından dolayı Girne satılık ev ve Girne satılık daire seçenekleri son dönemlerde pek çok kişinin gayrimenkul yatırımı yapmak için tercihi haline gelmiştir. İmar yasasında ortaya çıkmaya başlamış olan değişiklik ile Kuzey Kıbrıs’ta ortaya koyulacak en büyük emlak projelerinin de yine Girne’de hayat bulacağı da kesinleşmiş durumda. Böylece Girne satılık ev veya Girne satılık daire yatırımı yapacak kişiler, oldukça önemli avantajlara sahip olacaklar. Ayrıca Girne satılık ev ve Girne satılık daire seçeneklerinde amortisman süreleri oldukça kısadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin emlak sektörü öncülerinden olan Gold Mark Estates olarak bu yazımızda Girne satılık ev ve Girne satılık daire konusu ile Kıbrıs’ta yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar için avantajlı projelerimizden bahsettik. Kuzey Kıbrıs, muhteşem doğası, büyüleyici denizi ve manzarası, eğlence dolu yaşamı, huzurlu ve konforlu hayat standartları ile herkes için gözde bir yerdir. Kuzey Kıbrıs satılık ev ilanları içerisinde sahil bölgesinden yatırım yapmak isteyen herkes KKTC emlak sektörünün öncülerinden olan Gold Mark Estates ile iletişime geçebilir veya web sitemiz üzerinden hizmetlerimizden faydalanabilir.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!