Kıbrıs Arsa Yatırımı için Büyük Fırsat

Kıbrıs ın en gözde yatırım merkezi olan İskele şehri muhteşem Satılık Arsa projeleri ile Emlak piyasasının parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Bölgede Long Beach (Haravdi) plajı yanında 2008 yılında başlayan yapılaşma ile dünyanın her yerinden ve Türkiye’den yatırımcıların dikkatini çeken bölgede neredeyse tüm konutların satıldı. İskele Boğaz bölgesi ile Long Beach Bölgesinden daha önce yerleşime açılmış, Boğaz Balıkçı barınağı çevresinde yoğunlaşan balıkçı restoranları ve kumsalları ile ünlüdür. Bölgede Hotel inşaatı, Yaşam siteleri ve yatırımlar hızla devam etmektedir. Mağusa ve Karpaz yarımadasının tam orta kısmında yer alan muhteşem Mağusa sahillerinin İskele Şehrine uzandığı noktada yer alan İskele Boğazı’nda sizler için muhteşem bir proje hazırladık. Ödemesi çok kolay arazi parselasyon projemiz minimum seviyede fiyatlandırılmış, dilerseniz Şimdi alıp Arazinizin sonraki dönemde satışından kazanç sağlayabilir, dilerseniz üzerine kendi evinizi inşa edebilirsiniz. Kıbrıs ta toprak asla değer kaybetmez ve masraf gerektirmez.

Projemizde toplamda 69 adet villa parseli bulunmaktadır. Arazinin plaja en uç mesafesi 800m’dir.Tamamı 2 kat konut imarlı, Zeminde %35, toplamda %50 imar hakkına sahiptir. Arsalarımız 615m2 ile 825m2 arasında değişen deniz manzarasına sahip parsellere sahiptir. Tüm elektrik altyapı yer altından sağlanacak olup ilave trafo ücreti alınmayacaktır.  Arsaların Fiyatı 27.900 STG den başlayıp 33.000 STG ye kadar metrekaresine ve konumuna göre değişmektedir.

Ödeme Şekli ve Şartları şöyledir;

Öncelikle Arsa parselinizi seçip, cüzi bir depozit sözleşmesi ile rezervasyon işlemini yapıyoruz.

Anlaşılan zaman dilimi içinde (maksimum 1 ay) Satış sözleşmesini onaylayıp Depozit miktarı ile birlikte toplamda 7500 Pound veya karşılığı yabancı para biriminden peşinat ödemenizi tamamlıyorsunuz. Dilerseniz resmi işlemlerinizin yürütülmesi için firmamıza veya önereceğimiz avukatlara vekâlet yollayarak da işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Geri kalan ödemelerinizi ister 24 ay faizsiz isterseniz 36, 48 veya 60 ay faizli seçenekle ödeyerek yapabilirisiniz.

Almayı planladığınız arsanın tapuda kaydı yapılır ve alışverişiniz Goldmark Estates Ltd garantisinde güvence altına alınmaktadır.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!