Kıbrıs En Güzel Müstakil Ev Modelleri, Harika Kıbrıs Satılık Ev Örnekleri ile

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti müstakil ev piyasaları açısından muhteşem bir örnektir. Pek çok farklı Kıbrıs satılık ev ilanı arasından kendinize en uygun bahçeli, müstakil evi rahatlıkla bulabilirsiniz. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerden satın alacağınız müstakil evlere göre çok daha uygun bir fiyata yatırım yapabilir, harika bir ada yaşantısına kavuşabilirsiniz. Özellikle muhteşem mimarileri, geniş bahçeleri ve denize, doğaya ve şehirlere inanılmaz kolay ulaşımlarıyla Kıbrıs satılık ev ilanları günümüzde oldukça popülerdir. Siz de hayatınızın bir döneminde kendinize ait bir bahçede gününüzü geçirmek, geniş evinizde keyif yapmak ve hayatın tadını çıkartmak hayallerine sahip olduysanız, Kıbrıs müstakil ev ilanlarını incelemenizi öneriyoruz. Gelin, hep beraber Kıbrıs’ın en güzel müstakil ev modellerini inceleyelim.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs Ev Fiyatları

Kıbrıs Satılık Ev İlanları – Kıbrıs Müstakil Evler

Kıbrıs satılık ev ilanları arasında pek çok müstakil ev ilanı bulmak mümkün. Kimi villa tipi, kimi eski tip Türk müstakil ev yaşantısına daha yakın, kimi de site içerisinde projelere dahil müstakil evler satın alabilirsiniz. Kıbrıs satılık ev piyasalarının özellikle yabancı yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen ev tipi, müstakil evler. Müstakil ev modellerini incelemek için GoldMark Estates anasayfasını kullanabilirsiniz. Gelin isterseniz, Kıbrıs’ın en güzel müstakil ev örneklerinden bazılarını inceleyelim, geniş bahçeli, havuzlu ve garajlı müstakil evlerin fiyatlarına yakından bakalım.

Kıbrıs’ta Ev Sahibi Olmak! Kıbrıs Satılık Ev Bulmak

Kıbrıs’ta ev sahibi olmak için pek çok farklı prosedür var. Ancak özellikle yabancı ülke vatandaşlarına yönelik satın alma koşulları incelenecek olursa, KKTC emlak piyasalarının aslında ne kadar da kolay yatırıma müsait olduğu görülecektir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde müstakil ev satın almak istediğinizde, yüzleşeceğiniz prosedür miktarı oldukça azdır. Kimi prosedürler can sıkıcı gibi görünebilir, bu prosedürler konusunda da GoldMark Estates yetkilileriyle iletişime geçerek tüm işlemlerin halledilmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Kıbrıs’ta ev satın almak hayatınızda verebileceğiniz en güzel kararlardan biri olabilir. Çünkü Kıbrıs, bir ada ülkesi olarak dört bir yanı denizlerle, uzun plajlarla çevrili bir ülke. Ayrıca günümüzde Akdeniz’in en değerli bölgelerinden biri konumunda. Akdeniz ikliminin tüm özelliklerini bünyesinde toplamakta.

Kıbrıs hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Cennet Ada Kıbrıs yazımızı okumanızı öneririz.

Kıbrıs Müstakil Ev Fiyatları Yükselişte Mi?

KKTC emlak piyasasının gözde kategorilerinden olan Kıbrıs müstakil ev ilanları, son yıllarda popülerliğine popülerlik katmakta. Özellikle Rus, İngiliz ve Türk yatırımcıların gözdesi konumunda olan KKTC, gelen yatırımın miktarıyla doğru orantılı olarak emlak piyasalarında fiyat yükselişlerine şahit olmakta. Ancak, bu fiyat yükselişi kesinlikle Türkiye seviyesine gelmiş durumda değil. İstanbul’a satın alamayacağınız evleri KKTC’de oldukça makul ve mantıklı fiyatlara bulmak mümkün. Üstelik, sektörün İngiliz Sterlini üzerinden dönüyor olması, Türk yatırımcıları memnun etmekte. Kıbrıs ev fiyatlarının gittikçe yükseleceği aşikar, ancak tüm dünyada kendisini yeni yeni gösteren bu ülkenin, daha gidecek çok yolu olduğu unutulmamalı. Kıbrıs’a geç kalmayın.

KKTC Müstakil Ev Sahibinden mi Alınır, Emlakçıdan mı?

Kıbrıs satılık ev konusunda danışabileceğiniz pek çok emlak portföy yönetim şirketi bulunmaktadır. Kıbrıs’ın en tecrübeli ve alanında yetkin ekibine sahip olan GoldMark Estates, sizlere pek çok konuda yardım etmeye hazır. Sahibinden satılık ev ilanlarını incelerken, ilanın konu olan evi ne kadar objektif bir şekilde yansıttığından pek emin olamazsınız. Çünkü, özellikle yabancı yatırımcıların KKTC’de yer alan bir konutu incelemeye gelmesi, büyük bir karardır. Bu nedenle, sahibinden Kıbrıs satılık müstakil ev ilanlarını incelerken, daha ziyade emlak portföy yönetim şirketleri vasıtasıyla incelemenizi öneririz. Bu şekilde, önceden karşılacabileceğiniz tüm problemleri elimine etmiş olursunuz. Kısacası, eğer aklınızda Kıbrıs satılık ev ilanları incelemek ve kendinize uygun, bahçeli-havuzlu, müstakil bir ev satın almak varsa, bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti müstakil ev piyasaları açısından muhteşem bir örnektir. Pek çok farklı Kıbrıs satılık ev ilanı arasından kendinize en uygun bahçeli, müstakil evi rahatlıkla bulabilirsiniz. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerden satın alacağınız müstakil evlere göre çok daha uygun bir fiyata yatırım yapabilir, harika bir ada yaşantısına kavuşabilirsiniz. Özellikle muhteşem mimarileri, geniş bahçeleri ve denize, doğaya ve şehirlere inanılmaz kolay ulaşımlarıyla Kıbrıs satılık ev ilanları günümüzde oldukça popülerdir. Siz de hayatınızın bir döneminde kendinize ait bir bahçede gününüzü geçirmek, geniş evinizde keyif yapmak ve hayatın tadını çıkartmak hayallerine sahip olduysanız, Kıbrıs müstakil ev ilanlarını incelemenizi öneriyoruz. Gelin, hep beraber Kıbrıs’ın en güzel müstakil ev modellerini inceleyelim.

Kıbrıs Satılık Ev İlanları – Kıbrıs Müstakil Evler

Kıbrıs satılık ev ilanları arasında pek çok müstakil ev ilanı bulmak mümkün. Kimi villa tipi, kimi eski tip Türk müstakil ev yaşantısına daha yakın, kimi de site içerisinde projelere dahil müstakil evler satın alabilirsiniz.

Kıbrıs satılık ev piyasalarının özellikle yabancı yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen ev tipi, müstakil evler.

Kıbrıs müstakil evleri neden bu kadar tercih edilmekte? Müstakil evler ve avantajları neler, bundan bahsedelim. Kıbrıs yaşam dokusuna en uygun alanlar müstakil evlerdir. Ön veya arka bahçesi, kimi zaman bir barbekü alanı kimi zaman bir havuza zemin hazırlamakta olan müstakil evler kendi zevkinize uygun dekore edebileceğiniz, kişisel alanlarınıza ve dolayısıyla da huzuru Kıbrıs’ta bulmanıza imkan tanıyacaktır.

Kıbrıs’ın birçok şehrinde birbirinden şık ve kullanışlı müstakil evler Kıbrıs satılık ev ilanları bulabilirsiniz. Kendi bütçeniz ve zevkiniz doğrultusunda en güzel yaşam alanınızı belirleyebilirsiniz.

 

Müstakil ev modellerini incelemek için GoldMark Estates anasayfasını kullanabilirsiniz. Gelin isterseniz, Kıbrıs’ın en güzel müstakil ev örneklerinden bazılarını inceleyelim, geniş bahçeli, havuzlu ve garajlı müstakil evlerin fiyatlarına yakından bakalım.

Kıbrıs’ta Ev Sahibi Olmak! Kıbrıs Satılık Ev Bulmak

Kıbrıs’ta ev sahibi olmak için pek çok farklı prosedür var. Ancak özellikle yabancı ülke vatandaşlarına yönelik satın alma koşulları incelenecek olursa, KKTC emlak piyasalarının aslında ne kadar da kolay yatırıma müsait olduğu görülecektir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde müstakil ev satın almak istediğinizde, yüzleşeceğiniz prosedür miktarı oldukça azdır. Kimi prosedürler can sıkıcı gibi görünebilir, bu prosedürler konusunda da GoldMark Estates yetkilileriyle iletişime geçerek tüm işlemlerin halledilmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Kıbrıs’ta ev satın almak hayatınızda verebileceğiniz en güzel kararlardan biri olabilir. Çünkü Kıbrıs, bir ada ülkesi olarak dört bir yanı denizlerle, uzun plajlarla çevrili bir ülke. Ayrıca günümüzde Akdeniz’in en değerli bölgelerinden biri konumunda. Akdeniz ikliminin tüm özelliklerini bünyesinde toplamakta.

kibrismustakilev

Hem doğası hem de mimari dokusuyla; müstakil evleri, lüks villaları ve güzel evleri ile yerli ve yabancı yatırımcıların odak noktalarından biri haline gelmiştir. Kıbrıs yerlisi olabilmek artık bir turist olmaktan çok daha karlı olmakta ve birbirinden güzel avantajlar barındırmaktadır.Hangi şehri seçerseniz seçin Kuzey Kıbrıs’ta yaşamanın farkını hissedeceksiniz. Kıbrıs’ta ev sahibi olmak için ilk yapmanız gereken ne istediğinize karar vermektir. Eğer aradığınız yalnızca bir tutam huzursa tam aradığınız yerdesiniz. İster konut ister villa seçimi size kalmış, satılık ev bulmak sizin için çok kolay olacaktır çünkü huzuru bulacağınız yer kesinlikle Kıbrıs!

Kıbrıs hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Cennet Ada Kıbrıs yazımızı okumanızı öneririz.

Kıbrıs Müstakil Ev Fiyatları Yükselişte Mi?

KKTC emlak piyasasının gözde kategorilerinden olan Kıbrıs müstakil ev ilanları, son yıllarda popülerliğine popülerlik katmakta. Özellikle Rus, İngiliz ve Türk yatırımcıların gözdesi konumunda olan KKTC, gelen yatırımın miktarıyla doğru orantılı olarak emlak piyasalarında fiyat yükselişlerine şahit olmakta. Ancak, bu fiyat yükselişi kesinlikle Türkiye seviyesine gelmiş durumda değil. İstanbul’a satın alamayacağınız evleri KKTC’de oldukça makul ve mantıklı fiyatlara bulmak mümkün. Üstelik, sektörün İngiliz Sterlini üzerinden dönüyor olması, Türk yatırımcıları memnun etmekte. Kıbrıs ev fiyatlarının gittikçe yükseleceği aşikar, ancak tüm dünyada kendisini yeni yeni gösteren bu ülkenin, daha gidecek çok yolu olduğu unutulmamalı. Kıbrıs’a geç kalmayın.

Kıbrıs müstakil ev fiyatları 2020 senesi itibariyle yerli ve yabancı yatırımcılar açısından diğer ülkelere nazaran oldukça elverişlidir. Kıbrıs’ın yatırım ve emlak fırsatları açısından bu kadar zengin olması birçok yatırımcıyı bu noktaya çekmektedir. Karar sürecini daraltarak doğru bölgelerde müstakil ev fırsatlarını değerlendiren yatırımcılar ve ev sahipleri mutlak bir avantaja sahip olacaklardır. Bu nedenle belirttiğimiz gibi bu seneyi iyi değerlendirebilir, en uygun müstakil ev fiyatları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

KKTC Müstakil Ev Sahibinden mi Alınır, Emlakçıdan mı?

Kıbrıs satılık ev konusunda danışabileceğiniz pek çok emlak portföy yönetim şirketi bulunmaktadır. Kıbrıs’ın en tecrübeli ve alanında yetkin ekibine sahip olan GoldMark Estates, sizlere pek çok konuda yardım etmeye hazır. Sahibinden satılık ev ilanlarını incelerken, ilanın konu olan evi ne kadar objektif bir şekilde yansıttığından pek emin olamazsınız. Çünkü, özellikle yabancı yatırımcıların KKTC’de yer alan bir konutu incelemeye gelmesi, büyük bir karardır. Bu nedenle, sahibinden Kıbrıs satılık müstakil ev ilanlarını incelerken, daha ziyade emlak portföy yönetim şirketleri vasıtasıyla incelemenizi öneririz. Bu şekilde, önceden karşılacabileceğiniz tüm problemleri elimine etmiş olursunuz. Kısacası, eğer aklınızda Kıbrıs satılık ev ilanları incelemek ve kendinize uygun, bahçeli-havuzlu, müstakil bir ev satın almak varsa, bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

emlak

Diğer bir açıdan ele alacak olursak KKTC müstakil ev arayışınız için zaman ve enerji tasarrufu sağlamanın en kolay yolu geniş bir portföye sahip, alanında tecrübeli bir emlak danışman şirketi tercih etmektir. GoldMark Estates ile çalışmak, size Kıbrıs adasının her noktasına ulaşabilmenizi sağlayacak, hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. GoldMark, kriterleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda aradığınız müstakil ev seçeneklerini en kısa sürede en aza indirerek karar verme sürecinizi hızlandıracaktır.

Bu içeriğimiz de ilginizi çekecektir: Kuzey Kıbrıs Müstakil Ev İlanları, En İlginç Örnekler

Harika Kıbrıs Satılık Ev Örnekleri

1. Kuzey Kıbrıs Girne Bölgesinde Bulunan Konforlu Bir Satılık Havuzlu Müstakil Ev!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne bölgesinde bulunan bu havuzlu müstakil ev, yaklaşık olarak 180 metrekare bir alana sahiptir. Kuzey Kıbrıs’ta bulunan Girne’nin Lapta bölgesinde, denize çok yakın bir konuma sahip olan bu havuzlu müstakil ev, 3 + 1’dir.

Alt katında salon, tam donanıma sahip mutfak ve yatak odası var iken misafir tuvaleti ve duşta alt katta bulunmaktadır. Tamamen kapalı teras odası bulunan büyük bir alana sahip olan bu havuzlu müstakil evde, üst katta 2 adet büyük çift kişilik yatak odası ve büyük bir aile banyosu bulunmaktadır.

Muhteşem dağ manzarası ve deniz manzarası bulunan bu havuzlu müstakil ev, bahçesinde bulunan 10 metreye 5 metrelik bir alana sahip olan büyük bir havuza sahiptir.

Otopark alanı bulunan, havuzlu, dağ manzaralı, deniz manzaralı, eşyalı ve  bahçe duvarlarına sahip olan bu ev Girne bölgesinde oturmak ya da yatırım yapmak isteyen kişiler için Kıbrıs satılık ev ilanları arasından oldukça avantajlı bir ilandır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne’de Lapta bölgesinde bulunan bu havuzlu müstakil ev hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz! (https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-mustakil-laptada-31-satilik-villa-yp-082/)

2. Kuzey Kıbrıs İskele Bölgesinde Bulunan Harika Bir Satılık Müstakil Ev!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Gazimağusa bölgesinde bulunan müstakil ev, tatil denilince akla ilk gelen ünlü bölgelerden biri olan Gazi Mağusa’nın İskele bölgesinde yer almaktadır. Deniz manzarası ve özel bahçeli alanı ile huzurlu bir yaşam sunan bu müstakil ev, 3 + 1’dir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne bölgesinden sonra en çok ilgi gören ve turist çeken bölgelerinden biri olan Gazi Mağusa’da bulunan İskele bölgesininde bulunan İskele Boğazı, pek çok turistik tesis ve balıkçı lokantası bulunan deniz sahillerinden biridir. Halka açık olan ve denize girilebilen uzun sahili bulunan İskele bölgesinde bulunan müstakil ev projesi, Gazi Mağusa bölgesinin merkezine 10 kilometrelik bir uzaklığa sahiptir.

Müstakil evin giriş katında açık plan mutfak, şömine bulunan salon, tuvalet ve büyük bir teras bulunmaktadır. Müstakil evin birinci katında ise geniş ve kullanışlı 3 adet yatak odası, ortak banyo bulunmaktadır. Ebeveyn yatak odasında duş odası, giyinme odası ve balkon bulunur iken diğer iki yatak odası ise geniş ve ferah alana sahiptirler.

Müstakil ev projesinde bulunan her villa merkezi ısıtma sistemi alt yapısına sahip iken üstü pergolalı garaj ve büyük bahçe alanları da bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak bahçesine müstakil havuz yapılabilen bu evlerde her villanın kendisine ait deniz manzarası bulunmaktadır.

Ultra lüks olarak inşa edilen bu müstakil villalar hem yaşam hem de tatil için sınırsız konfor sunan Kıbrıs satılık ev ilanlarından biridir.

3. Kuzey Kıbrıs Karaoğlanoğlu Bölgesinde Bulunan Muhteşem Satılık Bahçeli Müstakil Ev!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Karaoğlanoğlu bölgesinde bulunan 5 + 1 müstakil villa, denize 100 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Ek olarak, geleneksel kıbrıs evleri tarzında olan geniş müstakil ev, 400 metrekarelik alana sahiptir.

3 araçlık park yeri, barbekü alanı, metal odun sobası, su kuyusu, panjuru, denize ve dağlara bakan büyük terasları, 4 adet yatak odası, 3 adet banyosu ve 1 salonu bulunan 2 katlı bu müstakil ev ana yola yüz metre uzaklıkta iken Girne bölgesine 5 dakikalık mesafededir.

Muhteşem manzarası ve konumu ile Karaoğlanoğlu bölgesinde bulunan bu müstakil ev hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz! (https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/satilik-mustakil-karaoglanoglunda-satilik-51-mustakil-villa-yp-073/)

Bu içeriğimizde sizlere Kıbrıs’taki müstakil ev modelleri hakkında bilgiler sunmaya çalıştık. Umarım faydalı olabilmişizdir. Sizler de müstakil ya da değil, tercihinize göre en güzel Kıbrıs satılık ev fırsatını bulmak için web sitemizi mutlaka inceleyin. İyi günler dileriz. 🙂

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!