KKTC Emlak Dünyasındaki Son Gelişmeler!

KKTC emlak piyasası yeniden şekilleniyor. Bunun en büyük nedeni KKTC’nin konumu diyebiliriz. Ulaşım sorunu olmaksızın, birçok ülkeden adaya hızlı bir şekilde geçilirken, eğlence, tatil ve eğitim olanaklarının bulunması ise KKTC’nin emlak değerlerini de arttırmakta.

Genel olarak değerlendirdiğimizde KKTC emlak dünyasındaki son gelişmeler gerçek anlamda olumlu ilerlemeler gösteriyor. Birçok insanın hayallerindeki yaşamı, tek bir karede sunabilen ülke, bu anlamda başta Avrupa olmak üzere birçok dünya ülkesinden turist çekmeye hatta göç almaya başladı.

Popüler turizm mekanlarından olan KKTC, muhteşem doğası, denizi ve diğer olanakları ile gözde tatil mekanlarındandır. Burada edinilecek mülkler de aynı oranda yatırımcılarına rant getiren bir yapı sunmaktadır.

Kıbrıs yatırım fırsatları ile ilgilenenler için Goldmark Estate, eşsiz ve oldukça özel projeler sunarken, yatırımcıların en çok tercih ettiği emlak danışmanlığı rolünü de üstlenmiş oluyor.

KKTC Emlak Dünyası Ne Durumda?

Profesyonel bir emlak danışmanlık ekibine sahip olan Goldmark Estate, birçok danışanını bugün yatırım anlamında tatmin eden bir portföy sunmayı başarmıştır.

Geçmişte elde ettiği deneyim ile yatırımcı odaklı bir çalışma ortamına uygundur. KKTC emlak dünyası ne durumda ya da alım için doğru yer, doğru fiyat ve zaman üçlüsünü nasıl bir araya getirebilirsiniz? Aradığınız bu ve benzeri tüm konuların net ve kesin cevaplarını uzman kadrodan en doğru şekilde almanız mümkündür.

İskele, Magosa, Lefkoşa, Girne ve Kıbrıs’ın en gözde mekanlarında yapımı başlayacak olan ya da devam eden projeler hakkında detayları kurumdan alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, projelere uygun koşullarda girmek, ödeme seçeneklerini öğrenmek adına hemen görüşme sağlamanız da mümkündür.

Kıbrıs emlak fiyatları projeye, konum ve sosyal olanaklara göre değişkenlik göstermektedir. Arsa, konut ya da ticari emlak fiyatları, getiri oranları, projenin yapım durumu ile yakından ilintilidir.

Bu tip analizleri yaparken, bölgesel konumun iyi değerlendirilmesi de oldukça önemlidir. Uzmanı olmadığınız bir alanda yatırım yaparken, güvenilir bir yapılanmadan faydalanmanız salık verilir. Benzersiz konumda olan projeler hem yatırım, hem de oturum olarak gayet ideal görünmektedir.

Deniz, kum gibi özel etmenlerin olduğu tatil mekanlarının yanı sıra, üniversite lokasyonu yakınında bulunan konaklama evleri, en değerli yatırım projeleri olarak dikkat çeker.

Alınacak olan konut, kısa sürede getiri sağlarken, her geçen gün değer kazanmaya devam etmektedir. Bu ve benzeri tüm olasılıkları en hızlı şekilde değerlendirmek için gayrimenkul yatırım uzmanı ile birebir iletişim kurmak önemli bir adım olacaktır.

En Yeni KKTC Emlak İlanları

En yeni KKTC emlak ilanları ve satışı devam eden gözde projeler, Goldmark Estate portföyünde yer almaktadır. Bu sayede gerek kiralama, gerek satın alma, gerekse oturum için aranılan tüm seçeneklere tek yerden ulaşmak mümkün olacaktır. Özellikle konut konusunda doğru sonuçları elde etmek, titiz, bilinçli ve tecrübeli bir yaklaşım gerektirir.

Mevcut durumdan farklı bir lokasyonda bu tarz bir yatırım yapabilmek için doğru danışmanlık hizmeti almak en isabetli karar olacaktır. Bu sayede, incelenen projelerin artı ve eksilerini de en iyi şekilde değerlendirme şansına sahip olursunuz.

İlginizi çekebilir: KKTC Emlak Sektörü Hakkında

Aklınıza takılan tüm sorunların yanıtını bulabileceğiniz bir danışman ile harika kararlara imza atabilir, yatırım ya da hayatınızı geçireceğiniz bir mülk edinebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, yatırımınızın garantili ve farklı değerlendirilmesi de mümkündür. Bu işlemler daha detaylı olarak emlak danışmanları tarafından yatırımcılara aktarılmaktadır. Uzmanlık isteyen bu konularda her zaman doğru bir seçim yapılmalıdır.

İlginizi çekebilir: KKTC Satılık Ev İlanları

KKTC Emlak Dünyasında Goldmark’ın Yeri

Son dönemde gerek turizm, gerekse eğitim amacı ile tercih edilen Kıbrıs, konut anlamında da yetersizdi. Son yapılan ve hali hazırda yapılmaya başlanan projeler, bitenler ya da el değiştirenler oldukça yüksek orandadır. Gerçek anlamda yapılanma eğilimi yüksek olan Kıbrıs, getiri oranlarındaki karlılık nedeni ile yatırımcıların da gözdesi durumuna gelmiştir.

Goldmark Estate eliyle sunulan projelerde farklı avantajlar talep sahiplerine sunuluyor. Projenin getiri oranı, neden ve nasıl ilişkileri net bir şekilde belirlenebiliyor. Kıbrıs arsa fiyatları da bu projeler nedeni ile sürekli artış göstermeye başlamıştır. Ancak Goldmark firması, opsiyonlu satışlarını halihazırda sürdürmektedir. Bu da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için özel avantajlar anlamına gelir.

Fizibilite raporları, benzer örneklemeler, yatırımın dönüşüm hızı gibi tüm değerlendirmeler, emlak danışma uzmanı tarafından talep sahiplerine sunulmaktadır. Bu da kararların net ve kısa sürede alınabilmesine olanak sağlar.

En güvenilir KKTC satılık ev ilanlarına ulaşmak ve detaylı bilgi almak için bizim ile iletişim kurmaktan çekinmeyin!

İlginizi çekebilir: KKTC Emlak Yatırımları Hızla Yükseliyor!

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!