Goldmark’tan Krize Çözüm

Değerli Takipçilerimiz, Goldmark Estates Bildiğiniz üzere Kuzey Kıbrıs Emlak piyasasında çok çeşitli hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Son dönemde Ekonomik Kriz nedeni ile Türkiyeli ve Yerli yatırımcıları yavaşlatan etkenler hepimizin Malumudur. Türkiye’nin içinde bulunduğu durum, Dovizin Yükselmesi, Seçimler, Yurt Dışından gelen yaptırımlar ve politik krizler derken yatırımcılar korkarak hareket etmeye başladı. Bizler Çeşitli piyasa analizleri yaparak ve sürekli yatırımcı müşterilerimizi takip ederek, onları yatırımdan geri adım atmaya iten sebepleri sürekli araştırıyoruz.

Goldmark Ekibi’nden Yatırımcıyı Rahatlatacak önlemler

Yaklaşık iki yıldır emlak ve arazi yatırımcılarının konut alımlarındaki sebepler tespit ettik. Şu andaki düşüşü takip ederek herkesi rahatlatacak kazançlı ve ödeme kolaylıkları sunan projeleri sizler için derledik. Aşağıda sizlere farklı projeler ve farklı ödeme koşullarından bahsedeceğiz. İnşaat şirketleri ile yaptığımız çalışmalar neticesinde farklı ödeme koşulları ve kazanç seçenekleri belirledik.

Peşinatı Sonra Öde 

Alsancak’da yer alan ödüllü projemizde bir ilke imza atıyoruz. Satın almak istediğiniz konutu seçip hemen taksitlerinize başlıyorsunuz. Peşinatı ise bir yıl içerisinde dilediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. Evet Doğru duydunuz Goldmark’ın yeni anlaşması bu şekilde. Üstelik Daireniz Hemen Teslim. Yatırım yaptığınız konuta dilerseniz kira garantisi veriyoruz. Kısa dönem kira hizmeti sunulacak projede garanti kapsamı bittiğinde konutunuz şirket tarafından kiraya verilmeye devam ediyor, 10-12 yıl arasında yatırımınızın geri dönüşü gerçekleşiyor.

Doviz’le Konut Almaktan Korkma

Türk Lirası ile Kredilendirilen ödemeler sayesinde Dovizin sürekli yükselişini dert etmek zorunda kalmayın. Yaklaşık 20 yıllık statistiklere göre her 5 yılda bir doviz %65 Türk lirası kaşısında değer kazanmaktadır. Bir Örnekleme yapacak olursak, 2 yıl önce sterlin kuru yaz aylarında 4.5 Lira civarında idi. £100.000 pound arşılığında daire satın alan müşterilerimiz evini kiraya vererek kazanç sağladılar. bugün evlerini satmak istediklerinde satın almış oldukları konut değer artışı ile yaklaşık £115.000 Sterline geldi. Ayrıca konutu aldıkları zaman 450.000 TL = £100.000  idi. Şu anda ise 800.000 TL = £100.000 Stg. Değer artışı inanılmaz. Döviz hiçbir zaman durmaz ama akıllı bir yatırım ile kriz dönemlerini kazanca çevirmenin yolu da budur. Kıbrıs ta emlak yatırımı yapıp para kaybeden neredeyse olmadı.

Kredi Kullanmadan Uzun Vadeli Ödemeler

Şirketimiz ayrıca bir çok inşaat şirketi ile bulunan anlaşmalarına dayanarak bir çok projede 24-40 aya kadar peşinatsız ödeme koşullarından yararlanmanızı sağlıyor. Evet Banka Yok Kefil yok, reklamları sürekli kulaklarımızda çınlar ya reklamlarda, bunu gerçek bir hale getirip size FAİZSSİZ bir şekilde sunuyoruz. Peki, Daha uzun ödeme seçenekleri Bankalara Bağlanmadan mümkün mü ? Evet mümkün Çalıştığımız şirketlerin kendi finans imkanları ile peşinat ödemelerinin hemen ardından 5-8-10 yıla kadar bankasız kefilsiz tamamen şirketten ödeme seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Dövizim Var Neden Kıbrıs’ta Yatırım Yapmalıyım ?

Eğer ki Döviz Mevduatınız var ve ne yapacağım diye düşünüyorsanız, Sizleri yine Kıbrıs’a davet ediyoruz. Yıllık ortalama %10-15 civarında değer artışı ile Doviz olarak da asla kaybetmeyeceksiniz. Kira Garantileri ile paranızı katlayabilirsiniz. Ayrıca şöyle bir örnekleme yaparsak. İstanbul’da  ( TC) fiyatlar genelde Türk Lirası üzerinden işlem görüyor. Sizin dövizi bozup yatırım yaptınız. Sonraki yıllarda ise Doviz yükseldi. Siz Türk Lirası aldığınız değer üzerinden işlem görüyorsunuz. Ayrıca Türkiye’de yaşanan fiyat düşüşlerini de göz önünde bulundurursak, yine 2 yıl öncesine gidelim. $100.000 dolara karşılığı (3.5 kur) üzerinden = 350.000 TL ye ev aldınız. Bugün o evi sattınız, ev değer kazansa bile Dolarınızı yerine koyamıyorsunuz. İşte tam da bu yüzden Dövizle ev almaktan korkmayın ve Kıbrıs’a yatırım yapın.

Goldmark Estates Kıbrıs Yatırım danışmanları olarak sizlere her zaman doğru yönlendirme ve danışmanlık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Kuzey Kıbrıs’ta emlak yatırımı yapmak istediğiniz anda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Goldmark Estates Ekibi

 

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!